• GoHome Professional
do 230 m2 klima do 74000 eura uknjižen pala cena š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 230 m2 klima do 74000 eura uknjižen pala cena š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230 m2 klima do 74000 eura uknjižen pala cena što skuplji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 230 m2 klima do 74000 eura uknjižen pala cena što skuplji zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 70000 eura (malo jeftiniji)
    • 77000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-22%

Promena cene sa 67.000 € na 52.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 48,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 67.000 €
06.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan u dobroj zgradi od pet spratova. Pogled na park. Uknjižen, u blizini prevoza.........03 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
 
-47%

Promena cene sa 150.000 € na 80.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 158,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2025 - 150.000 €
10.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Uknjizeni objekti od 89m2 i 69m2 ,blizina autoputa omogucava odlicnu mogucnost gradjenja komercijalnog objekta za izdavanje ili sopstveno poslovanje! .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 80.000 € na 77.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 77.000 €, 57,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 83.000 €
01.03.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je komforan, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u centru Mladenovca, na izuzetnoj lokaciji pored parka i pijace. Nalazi se na četvrtom spratu manje, održavane zgrade bez lifta. Stan je vrlo svetao, dvostran i svaka prostorija ima prozor. Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 82.000 € na 77.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 77.000 €, 33,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.07.2025 - 90.000 €
05.10.2025 - 82.000 €
10.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1302 NS PRO – Jednosoban, 33m2, Satelit Ul.Stevana Momčilovića 4 1.sprat (lift) ostava Stan nema terasu Bez većih ulaganja- prodaja zajedno sapostojećim inventarom Useljiv odmah! Uknjižen, bez tereta. Prodajna cena nepokretnosti: 77.000e Agencijska provizija 2% od konačne....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 78.000 € na 74.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 74.000 €, 38,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 78.000 €
01.05.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

KOMPLET OPREMLJEN STAN. Agencijska oznaka 1102527. CENA stana 74.000e + 3% agencijska provizija. Veternik , jednoiposoban, 39m2, potpuno nov. Dvostrano je orijentisan i obe sobe su veoma komforne, vrlo dobro iskorištena kvadratura. Gasno grejanje plaćanje po utrošku, samim tim, troškovi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 76.000 € na 72.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MAJUR, 72.000 €, 68,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 76.000 €
06.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Petrovaradin - kod pijace, prodaje se ulični stan od 68m2 sa malim dvorištem od oko 100m2, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dvorišta. Stan je renoviran, urađena je fasada, novi krov, tavan se može pretvoriti u stanbeni prostor. Nalazi....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.000 € na 70.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 72.000 €
08.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odlično renoviranu garsonjeru na 4. spratu zgrade iz 2005. godine na Novom Naselju. Zgrada sa liftom, kvalitetna gradnja, okružena besplatnim parkingom, na kom uvek ima slobodnih mesta. Stan orijentisan dvorišno prema zapadu, odmah useljiv bez ulaganja. Uknjižen....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.100 € na 70.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 72.100 €
08.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Novo Naselje. RENOVIRANA GARSONJERA - ODMAH USELJIVA! Nalazi se na 4/5 spratu u zgradi sa liftom, zgrada je odlično održavana. Površine je 23m2. Stan je svetao i ima terasu. Uknjižen je 1/1 i može biti kupljen putem kredita. CENA NIJE FIKSNA - POSTOJI MOGUĆNOST PREGOVORA!....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.000 € na 69.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 69.900 €, 45,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2025 - 75.000 €
29.06.2025 - 72.000 €
08.05.2026 - 69.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan uknjižen 1.5 stan na Zlatiboru, na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, savremenog open space prostora sa dnevnim boravkom iz kojeg se izlazi na terasu, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe sa izlazom na sopstvenu terasu i kupatila. Grejanje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 64.900 € na 63.900 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 63.900 €, 43,00 m2 cca 1490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.05.2026 - 64.900 €
09.05.2026 - 63.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.knez-nekretnine.com

IZUZETNO KOREKTNA PONUDA! PRODAJE SE PRELEP, RENOVIRAN, OPREMLJEN I UKNJIŽEN STAN U NOVOM NASELJU. STAN JE FUNKCIONALNO JEDNOIPOSOBAN I ODMAH JE USELJIV. ODRŽAVANA ZGRADA OKRUŽENA ZELENILOM, PARKINGOM I KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM. PROSTORIJE: PREDSOBLJE, SOBA, KUPATILO, KOMFORNA KUHINJA....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 230 m2 do 74000 eura uknjižen pala cena što skuplji zadnjih 14 dana (48)
  • do 230 m2 klima uknjižen pala cena što skuplji zadnjih 14 dana (80)
  • do 230 m2 klima do 74000 eura pala cena što skuplji zadnjih 14 dana (10)
  • do 230 m2 klima do 74000 eura uknjižen što skuplji zadnjih 14 dana (12)
  • do 230 m2 klima do 74000 eura uknjižen pala cena što skuplji (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)