• GoHome Professional
do 230 m2 klima što skuplji parking do 39000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 230 m2 klima što skuplji parking do 39000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 230 m2 klima što skuplji parking do 39000 eura Zadnjih 14 dana porasla cena

  • Za upit "do 230 m2 klima što skuplji parking do 39000 eura zadnjih 14 dana porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 37000 eura (malo jeftiniji)
    • 40000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 460.000 € na 470.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 470.000 €, 93,00 m2 cca 5050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 530.000 €
24.04.2026 - 460.000 €
28.04.2026 - 470.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Grcica Milenka Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2021 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 325.940 € na 334.970 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 334.970 €, 86,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 323.400 €
10.04.2026 - 325.940 €
06.05.2026 - 334.970 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam savremeni stambeni projekat visokog kvaliteta gradnje i opreme, idealan kako za porodično stanovanje tako i kao sigurnu investiciju. U ponudi su stanovi površine 52m², 68m², 86m², 118m² i 146m², smešteni na spratovima od prvog do četvrtog, projektovani sa fokusom....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 300.000 €
29.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, izvorno stanje, uknjizen na 94 m2, prema nacinu koriscenja po katastru poseduje i 2 terase....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 185.000 € na 190.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 190.000 €, 76,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 195.000 €
21.11.2025 - 185.000 €
01.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan trosoban stan,u samom centru Mirijeva, na 50m od pijace. Stan se nalazi u novijoj modernoj zgradi,na 5 spratu od 6 u zgradi sa liftom. Iako se nalazi u centru Mirijeva zgrada je okružena parkovima i zelenilom. Ispred i oko zgrade parking. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 169.420 € na 179.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 179.400 €, 70,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 146.420 €
19.09.2025 - 169.420 €
01.05.2026 - 179.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. PDV za kupce I stana. Useljivo u maju 2026. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom Aku Zorka koji imaju preko 100....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 149.500 €
29.04.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽEN 4.0 STAN NA KARABURMI NA PRODAJU! RETKO! Kontakt: +381668091211 Cena: 159.500 EURA Lokacija: Beograd, Palilula, Karaburma, sprat VP Površina: 64 m2 Struktura: Četvorosoban stan, koji se sastoji od: -​open space dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom; -​3 spavaće sobe;....

 
 
 
 
+28%

Promena cene sa 106.992 € na 136.700 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 136.700 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 106.992 €
03.05.2026 - 136.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompleks zgrada u čijoj se blizini nalaze svi potrebni infrastrukturni sadržaji, osnovne škole, vrtići, dom zdravlja, apoteka. Odlična povezanost sa centrom grada preko Bulevara JNA i Bulevara oslobođenja. Fantastičan pogled se pruža na grad i obližnju šumu. PROSTORIJE: Ulazni hodnik,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 124.488 € na 128.934 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 128.934 €, 44,46 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 124.488 €
29.04.2026 - 128.934 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1376 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je dvosoban stan površine 44.46m2 u novogradnji u Beogradu na....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 230 m2 klima što skuplji parking zadnjih 14 dana porasla cena (42)
  • do 230 m2 klima što skuplji parking do 39000 eura porasla cena (2)
  • do 230 m2 klima što skuplji parking do 39000 eura zadnjih 14 dana (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>