• GoHome Professional
do 220000 eura renovirano 2.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220000 eura renovirano 2.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura renovirano 2.sprat pala cena

  • Za upit "do 220000 eura renovirano 2.sprat pala cena" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 2.544 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 205.000 € na 196.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 196.000 €, 45,00 m2 cca 4360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 205.000 €
08.05.2026 - 196.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je renoviran dvosoban stan merene površine 45m², smešten na drugom spratu u mirnom okruženju na Senjaku. Uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi. Stan je renoviran u potpunosti – zamenjene su sve instalacije, ugrađeno podno grejanje, PVC stolarija (8 komora), kao i visokokvalitetan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.450 € na 147.290 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 147.290 €, 48,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 180.250 €
08.02.2026 - 173.040 €
06.03.2026 - 152.450 €
08.04.2026 - 147.290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

*TOP STAN*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Uknjižen Dvosoban stan 48 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom delu Novog Naselja na drugom spratu u kvalitetno građenoj zgradi,dvorišne orijentacije, komplet je Renoviran pogodan je za udoban život građana ima Lepu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 220.000 €
19.04.2026 - 215.000 €
26.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivna prilika komforan trosoban stan u srcu Zemuna (Karlovačka ulica) Na prodaju je izuzetno funkcionalan i kvalitetno renoviran trosoban stan površine 75 m , sa dodatnom lođom od 6 m , u urednoj i održavanoj zgradi iz 1986. godine, na 2. spratu od 7 , sa čak dva lifta (putnički....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 220000 eura renovirano 2.sprat pala cena'
165.000 €
165.000 €
130.000 €
 
-3%

Promena cene sa 215.000 € na 209.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 209.000 €, 60,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 215.000 €
08.05.2026 - 209.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, potpuno renoviran stan. ��ine ga dnevni boravak, kuhinja, dve spava��e sobe, kupatilo i terasa, grejanje je pomo��u elektri��nog kotla i klime. Odli��na lokacija. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - Eta��no, sprat 2/, TERASA, INTERFON....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 154.500 € na 144.200 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 154.500 €
15.03.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep i funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², koji se nalazi u mirnom delu Rotkvarije, jedne od najtraženijih lokacija za porodično stanovanje u Novom Sadu. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade stare, kvalitetne gradnje sa liftom i video nadzorom. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 143.000 € na 140.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 175.000 €
11.02.2026 - 168.000 €
11.03.2026 - 148.000 €
15.04.2026 - 143.000 €
29.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan 48m2, na drugom spratu u zgradi sa liftom u ulici Stevana Hristića, Novo Naselje. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba sa izlazom na terasu i kupatilo. Stan je kompletno renoviran i prodaje se opremljen....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 135.000 €
29.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u naselju Čalije u blizini restorana Todor. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Površine je 80m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, degažmana, dve spavaće sobe, kupatila i i dve velike terase.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 133.488 € na 126.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 126.000 €, 46,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 133.488 €
10.04.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – 46m² | Renoviran, uknjižen, odlična lokacija Osnovne informacije Struktura: Dvosoban stan Kvadratura: 46 m² Sprat: II sprat Stanje: Starija gradnja (kvalitetno renoviran) Grejanje: Gradsko Uknjiženje: Uknjižen Kupovina na kredit: Moguća Dodatne pogodnosti....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 126.000 € na 117.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 117.000 €, 47,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 120.000 €
30.01.2026 - 129.600 €
27.03.2026 - 117.000 €
29.03.2026 - 126.000 €
03.04.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan, Novi Sad, Detelinara Agencija Gold nekretnine Vam predstavlja, dvosoban stan- Novi Sad, Detelinara Prodajemo uknjižen funkcionalan dvosoban stan površine 47 m², na drugom spratu. Zgrada se nalazi u mirnom delu, okruženom zelenilom, idealno za porodični život. Stan....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 108.700 € na 105.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 105.400 €, 37,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 108.700 €
10.05.2026 - 105.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno renoviran stan na pešačkoj zoni u Nišu. Jednoiposoban stan, površine 37m2, sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe I kupatila. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 46.000 € na 39.900 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 39.900 €, 72,00 m2 cca 550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 46.000 €
20.02.2026 - 39.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Renoviran, dvostrano orijentisan, trosoban stan sa garažom, na 2. spratu u Lazarevu, Zrenjanin. Ovaj prostran, dobro osvetljen stan, okružen parkom, sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje s trpezarijom, dve sobe, ostave, kupatila i 2 lođe. Prilikom renoviranja postavljena....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 35.000 € na 34.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 34.000 €, 37,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 35.000 €
13.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Pružamo vam priliku da kupite renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji, kod Doma zdravlja u Ćupriji. Stan se nalazi na drugom spratu i odlikuje ga funkcionalan raspored. Sastoji se od hodnika, velike sobe, kupatila, trpezarije sa kuhinjom, ostave i terase koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>