• GoHome Professional
do 220000 eura parking 90 m2 interfon - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 220000 eura parking 90 m2 interfon - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura parking 90 m2 interfon

  • Za upit "do 220000 eura parking 90 m2 interfon" pronađeno 91 nekretnina - prosečna cena 2.051 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.500 €, 93,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno nudimo na prodaju ekskluzivne stanove u urbanoj vili direktno od investitora. Lokacija je Telep, Kotorska 66, Novi Sad. Namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, diskrecije, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Svi stanovi su četvorosobni sa prostranom dnevnom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 207.380 €, 87,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se se nov stan u luksuznom kompleksu zatvorenog tipa na lepoj lokaciji. Popovica, kao deo naselja idealan za porodično stanovanje, sem mira, pruža i pogled na Dunav. Kompleks zatvorenog tipa - ograđen i samo stanari će imati pristup. Svaki stan poseduje numerisano parking....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 87,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s416 Prodaje se odmah useljiv predivan stan površine 87 m2, koji se nalazi na drugom spratu zgrade u najlepšem mladenovačkom naselju - Tozinom voću. Stan ima: veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, toalet, kupatilo, predsoblje, hodnik i 2 terase.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 221.180 €, 93,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 170.000 €, 94,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam savršenu lux nekretninu na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu. Mirna ulica, jedna od lepših u gradu, a u blizini samog centra grada, gradskog prevoza, marketa, restorana, banke, Doma zdravlja, MUP-a Stan se prodaje kompletno namešten sa Bosch tehnikom, koja je....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 155.872 €, 86,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2023.,

www.heroldo.com

Na divnim i živopisnim brežuljcima u srcu Šumadije, Kragujevcu, u oazi mira zaklonjenoj od buke i gradske vreve smešten je izuzetan stambeni kompleks Atina. Izuzetnog dizajna, stanovi su rađeni po postulatima savremene gradnje i moderne tehnologije tako da pruže potpuni osećaj sigurnosti....

 
 
 
  Stan, VINIK, 94.500 €, 86,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Vrezina kod Svrljizanke blizina Skole Mika Antic i naselja Beverli Hils nov malo koriscen izuzetan TROSOBAN komforan stan u manjoj stambenoj zgradi suncan funkcionalan osvetljen 3 komotne spavace sobe uknjizen svojina privatna 1/1 upotrebna dozvola moze na kredit 86m2 + 15m2 3 terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 240.000 €, 94,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi stan na lepoj lokaciji Karaburme, na par minuta od Bogoslovije. Stan je skoro renoviran, ima dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak sa izlaskom na terasu, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i mokri čvor. U blizini prevoza, škola, vrtića i super marketa. GREJANJE - Etažno,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 219.730 €, 95,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

<span lang="SR-LATN-RS" style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-ansi-language:sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">ŠIFRA: 1053815 NOVI SAD, PETROVARADIN, MIŠELUK, STAN 95m2… <span lang="SR-LATN-RS"....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 168.308 €, 95,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 94.51 m2 sa 2 terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 94.51 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 168.338 €, 95,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 94.56 m2 sa 2 terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 94.56 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 120.000 €, 85,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Klima Parking Terasa Interfon Save Kovačevića Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Lipar 3. 0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Čukarica, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 143.000 €
17.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Lipar Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1993 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 225.000 €, 95,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma lep i funkcionalan duplex. Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Bežanijske kose, Novog Beograda, autoputa i velikih trgovinskih marketa. U mirnom delu okruženom zelenilom, trostrano orijentisan duplex u nivou prvog i drugog sprata. Stan se sastoji od predsoblja, velikog....

 
 
 
  Stan, BANJA, 217.000 €, 85,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Višnjička banja, Višnjički venac, 85m2 . 85m2, 3.0, 2/4, CG,lođa, terasa, podrum, interfon, izvorno, uknjižen. Ako tražite stan koji ima: dobru kvadraturu (77m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.000 €, 85,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zamislite da se useljavate u stan u koji ne morate da unesete ništa osim ličnih stvari jer Vas u srcu mirnog i porodičnog naselja Kotež, čeka prostran, svetao stan površine 85,16 m idealan za udoban, svakodnevni život. Stan se sastoji od dve prostrane spavaće sobe, radne sobe,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Aerodrom, 155.872 €, 85,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 123.500 €, 95,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo posebnu priliku da vam predstavimo izuzetan poslovni prostor, idealan za sve koji traže funkcionalno, moderno i pristupačno mesto za svoju delatnost. Smešten u kući sa privatnim dvorištem, ovaj prostor obuhvata tri odvojene prostorije koje pružaju maksimalnu fleksibilnost u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzni trosoban stan 95m2 u Resavskoj ulici u blizini Kliničkog centra i Slavije. Stan se nalazi u zgradi rezidencijalne gradnje sa portirom. Nalazi se na 4. spratu od 5 spratova. Dva lifta Stan se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, toaleta,....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 160.000 €, 95,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna lokacija! Ovaj luksuzni prostrani stan od 95m2(75m2+20m2 terase) nalazi se na odlicnoj lokaciji u srcu Starih banovaca sa fenomenalnim pogledoma na Dunav, sa 3 prostrana balkona, kupatilom i zasebnim toaletom, i zasebnom vesernicom u stanu. Blizu iskljucenja za autoput Beograd/....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na Vidikovcu, ul. Vidikovački Venac na četvrtom spratu. TROSOBAN po strukturi, izdaje se PRAZAN sa kuhinjskim elementima i sudoperom, bez el.uređaja. Poseduje : hodnih, predsoblje, ostavu, dva mokra čvora, dve odvojene spavace sobe velike, plus dnevna soba od 30m2, kuhinja,trpezarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 235.000 €, 84,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere 3. 0, 84m2 (terasa + lođa 7m2), 4/10, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je prostran i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji na Julinom brdu. Nalazi se u uredno održavanoj zgradi sa dva lifta. Dobar i....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 235.000 €, 84,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere 3.0, 84m2 (terasa + lođa 7m2), 4/10, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je prostran i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji na Julinom brdu. Nalazi se u uredno održavanoj zgradi sa dva lifta. Dobar i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lion, Ante Bogicevica, 4.0, 84 m2 sa terasom, VII od VII spratova, dupleks, eg, lift, interfon, video nadzor, alarm, ktv, internet, klima, odmah useljiv, luks, namesten, uknjizen na 42 m2, mogucnost zakupa do 4 parking mesta u garazi,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 84,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Terasa Interfon Podrum Mate Miloševića Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ante Bogicevica Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 185.000 €, 84,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Terasa Interfon 11. krajiške divizije Sprat: 15 Spratnost: 15 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 235.000 €, 84,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Poručnika Spasića i Mašere Sprat: 4 Spratnost: 10 Soba: 3 Godina izgradnje: 1980 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 84m2( terasa 16m2), EG, lift, VII/VII, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 42m2 U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan kompletno opremljen dupleks na odličnoj lokaciji. Stan je dvostrano orijentisan (istok-jug), sa pogledom na park i otvorenom krovnom terasom od 16m2. Zgrada....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 170.000 € na 157.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Žarkovo, 157.000 €, 84,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 170.000 €
15.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan stan od 50 m² na drugom spratu kuće, sa odvojenim ulazom – idealan za miran porodični život ili izdavanje. U prizemlju se nalazi garaža (uknjižena na 18 m², stvarno veća), trenutno adaptirana u manji stan, sa mogućnošću korišćenja kao garaža, lokal ili dodatna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 209.000 €, 84,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo četvorosoban stan na Banjici, u ulici Paunova, ozelenjena ulica, okružena parkovima, igralištima i svim potrebnim sadržajem za obezbeđen život. Zgrada je vojna od fasadne cigle- projektovao ju je profesor Arhitektonskog fakulteta, Aca Stjepanović. Završena je 1983.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 240.000 €, 83,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Serdara Janka Vukotica br.26 Sprat: 5 Spratnost: 8 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 115.000 €, 83,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na lokaciji Novi Banovci. Stan je površine 83m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Po strukturi stan je dvoiposoban i sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 210.000 €, 97,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Čukarica, Cerak, Jablanička, 97m2 97m2, 3.5, 1/3, CG, lift, terasa, lođa, parking, podrum, interfon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno. Prodaje se troiposoban stan na Ceraku. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 152.600 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.61 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.61 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 152.600 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.53 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.53 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 152.600 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.indomio.rs

3.0, 82m2, dve lođe, CG, I/III, telefon, interfon., parking. Uknjiženo 82m2. U novoj, kvalitetno zidanoj zgradi sa malim brojem stanova, dvostrano orijentisan stan. Sa obe strane stana prostiru se komforne lođe. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvejene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 152.600 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 84.450 €, 82,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U veoma mirnoj ulici, sagrađena je ova prelepa luksuzna vila, koja će vas svojim kvalitetom i izgledom oboriti sa nogu! Građena po najvišim arhitektonskim i tehnološkim standardima. Projektovana kao objekat sa svega 3 stana u zgradi! Ograđeno dvorište sa video nadzorom. Bez gužve....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 180.000 €, 82,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prizemlju novije kvalitetne zgrade petosoban stan sa lepim rasporedom prostorija. Svetao stan, visine 2,7m. Sređen, bez ulaganja. Grejanje na inverter klimu, a ima i norveške radijatore. Mali režijski troškovi. Oko stana je malo dvorištance(20m2) koje pripada stanu. Stan ima ostavu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.700 € na 222.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 222.000 €, 98,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 229.700 €
18.03.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U urbanoj vili, na povišenoj i mirnoj lokaciji (BLOK VILA), prodaje se nov, moderan četvorosoban stan površine 98 m², smešten na prvom spratu. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i visokim kvalitetom gradnje, a sastoji se od prostranog dnevnog boravka, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 91)

<< <1 2 3> >>