• GoHome Professional
do 220000 eura novogradnja barem 100 m2 parking - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 220000 eura novogradnja barem 100 m2 parking - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura novogradnja barem 100 m2 parking

  • Za upit "do 220000 eura novogradnja barem 100 m2 parking" pronađeno 384 nekretnina - prosečna cena 1.508 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 76.000 €, 93,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten trosoban stan površine 93m², smešten na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na terasu, moderne kuhinje sa najnovijim aparatima, dve velike....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 196.400 €, 93,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549743-Lux nekretnina, na odličnoj lokaciji! U centru Vrdnika, odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Aluminijska stolarija i roletne sa električnim podizačima, podno grejanje. odličan unutrasnja stolarija, uvozna keramika.....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 173.350 € na 174.285 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 174.285 €, 93,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 167.730 €
10.04.2026 - 168.660 €
24.04.2026 - 173.350 €
15.05.2026 - 174.285 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 93.67 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom,četiri spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 76.000 €, 93,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je prelep trosoban stan površine 93 m², savršeno opremljen sa modernim nameštajem i tehnikom, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Stan se sastoji od: Ulaznog hodnika Prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, savršeno opremljen i osvetljen sa izlazom na terasu. Moderne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 144.200 €, 93,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, uknjižen dupleks na top lokaciji. Zgrada sa svega 7 stanova i svaki stan poseduje svoje parking mesto u dvorištu. Fantastično iskorišćen prostor, sve dubine od kosina iskorišćene za ugradne plakare. Cena stana je sa kompletnim nameštajem i moguć je dogovor oko iste. Može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 93,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125468, lift, novogradnja, parking. Hitno prodajem cetvorosoban stan u suterenu objekta sa dva ulaza iz dvorista i sa glavnog ulaza. Stan se nalazi u suterenu stambenog objeta. Veliki dnavni boravak sa kuhinjom, tri sobe, dva mokra cvora i dva Wc-a. Vise informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 231.750 €, 93,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Četvoroiposoban dupleks stan | 93 m² | V sprat Novogradnja (2020. god.) | Uknjižen 1/1 | Lift Sa mogućnošću kupovine parking mesta i mogucnost zamena za manji stan uz doplatu (za vise informacija pozvati: +381 63 663 944) Lokacija idealna za porodicu: vrtići, osnovna i srednja škola,....

 
 
 
  Stan, IRIG, 165.000 €, 93,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

VRDNIK, 3.0 nov, 93m² sa parkingom ++|++ Potpuno nov, uknjižen i useljiv trosoban stan u premium zgradi na lepoj lokaciji u ulici Rade Pavlovića br. 48. Stan ima prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na veliku terasu, dve spavaće sobe i dva kupatila. Uz stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 51.150 €, 93,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA DUPLEX STANA 93 m2– NOVA DETELINARA, NOVI SAD, CENA: 231.750 eur sa mogućnošću kupovine parking mesta, i mogucnost zamena za manji stan uz doplatu. Četvorosoban duplex stan | 93 m² | V sprat Novogradnja | Zgrada stara 5 godina | Uknjižen 1/1 I Lift Parking mesto - prodaje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova detelinara, 93m2 duplex+++ Agencijska oznaka-1063965 Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, toaleta i terase na donjoj etaži, dok se na....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan NOV četvorosoban stan na Novoj detelinari. Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Stan je u dva nivoa, veoma lepog i funkcionalnog rasporeda. Na prvom nivou je hodnik sa ugradnim plakarom, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, terasa....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 172.420 €, 93,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux nekretnina, na odličnoj lokaciji! U centru Vrdnika, odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Aluminijska stolarija i roletne sa električnim podizačima, podno grejanje. odličan unutrasnja stolarija, uvozna keramika. Parking....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 61.200 €, 93,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118623, 16a, spratna, struja, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja, vikendica. Odlična, komforna vikend kuća na Fr.gori u kojoj možete boraviti tokom cele godine. Kuća je uknjižena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 140.160 €, 93,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji, Matice srpske, Mirijevo 1. U neposrednoj blizini su svi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Zgrada modernog izgleda, visok kvalitet gradnje, ima lift. Dokumentacija uredna, ukniženo. U stanovima je sprovedeno podno grejanje na el. kotao I ugrađeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 225.000 €, 93,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA DUPLEX STANA 93 m2 – NOVA DETELINARA, NOVI SAD! Cena: 225.000 € sa mogućnošću kupovine parking mesta Lokacija idealna za porodicu: vrtići, osnovna i srednja škola, pijaca, marketi, restorani i dečije igraonice – sve na dohvat ruke! Četvoroiposoban duplex stan | 93 m² | 120....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 167.330 €, 93,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 182.400 €, 93,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE POTPUNO NOV STAN, VELIKI I PROSTRAN (NIJE DUPLEKS), 4 MINUTA OD CENTRA GRADA. STAN POSEDUJE VELIKU DNEVNU SOBU, KUHINJU, TRPEZARIJU, ČAK TRI ODVOJENE SPAVAĆE SOBE I DVE VELIKE TERASE SA PRELEPIM POGLEDOM. STAN IMA POVRAĆAJ PDV-A ZA ONE KOJI UZIMAJU PRVU NEKRETNINU NA SVOJE....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 221.180 €, 93,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se se nov stan u luksuznom kompleksu zatvorenog tipa na lepoj lokaciji. Popovica, kao deo naselja idealan za porodično stanovanje, sem mira, pruža i pogled na Dunav. Kompleks zatvorenog tipa - ograđen i samo stanari će imati pristup. Svaki stan poseduje numerisano parking....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 210.740 €, 93,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 74.400 €, 93,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, lep poslovni prostor, na prizemlju nove stambeno-poslovne zgrade na odličnoj lokaciji u blizini Doma Zdravlja. Ukupna površina prostora je 93m2 i sastoji se od zasebnog ulaznog dela, četiri velike odvojene prostorije, toaleta i kupatila. Grejanje u prostoru je podno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 185.000 €, 92,92 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.5, 92,92m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan troiposoban stan od 92,92m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalvarija, 180.000 €, 144,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor u novosagrađenom objektu, duplex, I+potkrovlje, open space, 2 terase, 2 parking mesta. Grejanje i hlađenje na toplotnu pumpu, mali rezijski troskovi. U prostoru je moguce organizovati 22-25 radna mesta, 44 mrezna mesta. Mreža i struja predviđene za projektor,....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 135.000 €, 144,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126552, 3.65a, spratna, visoko potkrovlje, struja, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, pogodan za pp, mogucnost prosirenja. Odlicna, useljiva spratna kuca u centru Vrdniku na placu od nepuna 4 ara!....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 135.000 €, 144,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126552, 3.65a, spratna, visoko potkrovlje, struja, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Odlična, useljiva spratna kuća u centru Vrdniku na placu od nepuna 4 ara!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 145,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 77460, SUT/, uknjižen, novogradnja, garaza, parking, kancelarija. Odličan poslovni prostor na par minuta od centra Novog Sada (Bulevar Evrope kod kruznog toka sa Bulevarom Cara Lazara, uz Adamovićevo naselje) podogan za različite delatnosti, kancelarije preduzeća, kozmetički....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 128.750 €, 145,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan poslovni prostor na par minuta od centra Novog Sada (Bulevar Evrope kod kruznog toka sa Bulevarom Cara Lazara, uz Adamovićevo naselje) podogan za različite delatnosti, kancelarije preduzeća, kozmetički salon, stolmatološka ordinacija, izložbeno prodajni prostor, škola za poslovne....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 216.050 €, 145,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 71151, PR/, izlog, klima, izvorno stanje, novogradnja, parking, lokal. Izdaje se višenamenski poslovni prostor, zaseban objekat, od 145m2, na Bežanijskoj kosi, open space, na dva nivoa, prizemlje i sprat. Objekat ima dve velike prostorije od po 60m2 (u prizemlju i na....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 175.000 €, 92,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Banovci se nalaze na obali Dunava, 12 kilometara uzvodno od Zemuna i poseduju sve karakteristike urbanog, ali kombinovanog - seoskog i gradskog naselja. Imaju fantastičan geografski položaj, nalaze se na čvorištu međunarodnih i regionalnih puteva, i to ih čini vrlo atraktivnim....

 
 
 
 
+41%

Promena cene sa 170.000 € na 240.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, STARA PAZOVA, 240.000 €, 148,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2025 - 180.000 €
07.03.2025 - 170.000 €
03.10.2025 - 165.000 €
02.12.2025 - 170.000 €
20.03.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Parking Novogradnja Terasa Save Kovačevića Spratnost: 1 Soba: 6 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 185.860 €, 92,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzna novogradnja u novom naselju koja se gradi u Borči. Cena je sa pdv-om i u cenu je uračunato pripadajuće parking mesto. Zgrade su izuzetnog kvaliteta, energetski visokoefikasne. Stan je dvostrano orijentisan, opremljen višeslojnim parketom, PVC stolarijom, vrhunskom granitnom....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 230.000 €, 92,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Beogradska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 219.000 €, 92,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svaki kupac na poklon dobija osiguranje nepokretnosti i stvari domaćinstva u trajanju od 1 godine! 5.0, 92m2, terasa, podno grejanje, II/II, ostava, telefon, interfon, pdrum, parking. Donji nivo 49m2 uknjiženo, gornji nivo predat na legalizaciju. Lep svetao stan iz dva nivoa : donji....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 149.900 €, 148,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108949, 2.4a, spratna, struja, terasa(2), uknjizen, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, cela. Na prodaju kvalitetna kuca nova gradnja u kojoj je potrebno jos malo ulaganja kako bi bila spremna za useljenje! Potrebni su jos fini radovi kako bi bila zavrsena,....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 185.000 €, 92,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

3.5, 92,92m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan troiposoban stan od 92,92m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 222.860 €, 92,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderno dizajnirana novogradnja smeštena na jednoj odlepših lokacija lokacija na Paliluli. Zgrada je spratnosti Po+P+5 sa liftom. Prodaje se četvorosobam stan površine 92,09m2 na II spratu. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 230.700 €, 92,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo nov četvorosoban stan na Telepu. U cenu ulazi Nova kuhinja sa tehnikom. Povrat PDV-a za kupce prvog stana. Postoji mogućnost kupovine parking mesta ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 172.000 €, 92,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban dupleks stan u novogradnji, u stambenom objektu PR+III i PR+VI u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, površine 92 m2,uknjižena površina je 66 m2, na 6. spratu. Nalazi se na odličnoj lokaciji za porodičan zivot, ali i za izdavanje. Stan je komforan, odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 119.600 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam - Odličan, nov četvorosoban stan na odličnoj lokaciji + parking u dvorištu zgrade. Blizina Sajma, škole, vrtića, više marketa, kao i kompletnog sadržaja za svakodnevno funkcionisanje. Nalazi se u sklopu moderne urbane vile. Poseduje sopstveni parking u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 181.900 €, 92,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV sa PDV-om, 92m2 Alibegovac, oaza mira+++ Agencijska oznaka-1061573 Na prodaju POTPUNO NOV trosoban stan sa mogućnosti odvajanja još jedne sobe na Alibegovcu. SA PDV-om. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom (open space concept), dve spavaće sobe, ostave, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 165.830 €, 92,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV sa PDV-om+++ Agencijska oznaka-1061574 Na prodaju POTPUNO NOV trosoban stan sa mogućnosti odvajanja još jedne sobe na Alibegovcu. SA PDV-om. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom (open space concept), dve spavaće sobe, dva kupatila, dve terase i ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, PEĆINCI, 215.000 €, 148,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121168, 14a, prizemna, pr+1, struja, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Nudimo vam kuću u Karlovčiću,opština Pećinci. Kuća je uknjižena na osnovu orizemlja74 kvm ,a ima i 74 kvm na spratu,ukupno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 384)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>