• GoHome Professional
do 220000 eura novogradnja barem 100 m2 1.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 220000 eura novogradnja barem 100 m2 1.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura novogradnja barem 100 m2 1.sprat

  • Za upit "do 220000 eura novogradnja barem 100 m2 1.sprat" pronađeno 54 nekretnina - prosečna cena 1.420 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 167,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno sređena kuća u naselju Vinogradi, sa prelepim prostranim pravougaonim placem površine 12,73 ara. Na prizemnom delu nalazi se prostrani dnevni boravak sa trpezarijskim i kuhinjskim blokom. Na podovima je urađen hrastov parket, nov, neupotrebljavan. Takođe u sastav prizemnog....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se kvalitetno građena, spratna, uknjižena kuća 170eu+82m2, plac 1659m2 blizu centra Bačke Palanke. Kuća ima prizemlje i sprat, dva kupatila, 5 soba, tri terase, U dvorištu ima i uknjižen objekat 82m2 - jednosoban stan, garaža i ostava, lepo uređeno dvorište. Na kući je nov....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 175.100 €, 170,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 80.000 €, 212,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Reč je o kući koja se nalazi u prigradskom naselju nadomak Vranja. Put do naselja je sredjen i nov a tik iznad kuće se nalazi autobusko stajalište, kuda staje i linijski autobus koji vodi direktno do grada. Lokacija je takva da odgovara onima koji vole mirne sredine i prirodu ali....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 174.070 €, 218,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izuzetno kvalitetna kuća površine 218 m², smeštena na uređenom placu od 4 ara, u mirnom delu Inđije. Idealna je za porodičan život zahvaljujući funkcionalnom rasporedu prostorija i modernim renovacijama. Raspored prostorija: • Suteren: Garaža za dva automobila, dve dodatne....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 129.000 €, 222,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Polovina dvojne kuće, 3 etaže, 222m2, na placu od 270 m2, u centru grada. Prizemlje: garaža, dve ostave i kotlarnica. 1.Sprat: predsoblje, kuhinja s trpezarijom i terasom, dnevni boravak sa terasom i toalet. 2.Sprat: tri sobe i kupatilo. Kuća je renovirana: nov krov, PVC stolarija,....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 159.000 €, 235,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113765, 3a, spratna, po+pr+l, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, cela. Za sve oni koji hoće da imaju kuću van Beograda a da je blizu saobraćajna infrStruktura i civilizacije,a da ima blizinu....

 
 
 
  Kuća, RALJA, 159.000 €, 235,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113765, 3a, spratna, po+pr+l, struja, kanalizacija, terasa(4), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta, cela. Za sve oni koji hoce da imaju kucu van Beograda a da je blizu saobracajna infr Struktura i civilizacije,a da ima blizinu....

 
 
 
  Kuća, VRBICA, 190.000 €, 250,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Spratna kuća u novijoj gradnji, prostrana, u tri nivoa, prizemlje i sprat su iste strukture, a sastoje se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, ostave ili vešernice i terase, dok je na potkrovlju jedna neadaptirana prostorija. Kuća je opemljena gradskom vodom,....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 190.000 €, 250,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 99.999 €, 400,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvospratna kuća u Farkaždinu površine 400 m2. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje tri kolska ulaza. Sastoji se od 7 soba, tri kupatila, dve trpezarije, jednom kuhinjom i ostavom. U prizemlju se nalazi trpezarija sa kuhinjom i ostavom, spavaća soba i kupatilo. Na prvom spratu....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMENKA, 206.000 €, 436,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***ODLIČAN LOKAL NA NAJBOLJOJ LOKACIJI U RUMENCI*** Fizički lokal ima prizemlje i prvi sprat, u radu su oba lokala. Prizemlje izdato, može da se nastavi izdavanje!!! Za više informacija pozovite Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-54 (od ukupno 54)

<< <1 2> >>