• GoHome Professional
do 220000 eura najnovije pala cena barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220000 eura najnovije pala cena barem 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura najnovije pala cena barem 60 m2

  • Za upit "do 220000 eura najnovije pala cena barem 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 224.500 € na 210.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 210.000 €, 60,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 224.500 €
17.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Namešten i izuzetno svetao trosoban stan (60m2 + 7m2 ostava) u potkrovlju zgrade na jednoj od najlepših lokacija na Bežanijskoj kosi. Stan je pažljivo održavan, sa odličnim rasporedom prostorija koji maksimalno koristi svaki kvadrat. Stan poseduje prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 48.000 €
24.04.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u krugu obdaništa na Bajskom putu od ulazne kapije levo , na uličnom frontu . Gradska voda , kanalizacija , trofazna struja i pripadajuća limena garaža u dvorištu. Odlična lokacija za roditelje sa malom decom zbog obdaništa , blizine škole i grada. Dvorište....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 158.800 € na 151.400 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 151.400 €, 60,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 158.800 €
06.03.2026 - 151.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

***U prilici smo da Vam ponudimo fantastičan trosoban stan u izgradnji po sniženoj ceni.*** -Ovaj objekat predstavlja savršen izbor za porodice koje traže mirnu, zelenu oazu, a ipak žele biti povezane sa svim ključnim sadržajima grada. -U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 210.000 € na 195.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 220.000 €
07.11.2025 - 210.000 €
26.04.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Zvezdarska šuma - Murmanska 3.0, 60m2, terasa, 2/4, EG, telefon, interfon, pripadajuće parking mesto U ponudi trosoban stan sa posebnom atmosferom, veoma osunčan i dvostrano orijentisan u mirnom kraju, u manjoj stambenoj zgradi, sa lepim pogledom. Nalazi se u blizini Zvezdarske....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOPOT, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.06.2025 - 132.000 €
02.01.2026 - 125.000 €
27.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Sopot, Kosmaj - Prvomajska 2. 5, 60m2 (terasa 19m2), 1/2, EG, klima, interfon, video nadzor, parking U ponudi odličan dvoiposoban stan u novogradnji na Kosmaju. Nalazi se na prvom spratu sa prelepim pogledom na zelenilo, u zgradi koja je neposredno uz šumu koja je pod državnom zaštitom....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 236.000 € na 210.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 210.000 €, 60,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 236.000 €
01.03.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan sa pogledom na spomenik Stefanu Nemanji. U dobroj zgradi sa liftom. Od prostorija ima centralni dnevnotrpezariski deo i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, špajz i terasa. Na terasu se izlazi iz dnevne sobe i iz jedne spavaće sobe. Terasa ima divan pogled na spomenik....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 209.900 € na 204.900 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 204.900 €, 60,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 209.900 €
16.04.2026 - 204.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Ušuškan u zelenilu i tišini, između dva parkića, ovaj stan predstavlja savršen spoj lokacije i komfora. Na 60 m² pažljivo renoviranog prostora, urađeno je sve što je važno za bezbrižan život – kompletno nove vodovodne i elektro instalacije, kao i hidroizolacija, što garantuje dugoročnu....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 63.000 € na 58.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 58.000 €, 60,00 m2 cca 970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 63.000 €
10.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U predivnoj prirodi, na samo 700m od centra Barajeva, na prodaju dve kuće na placu od 8 ari. Veća kuća ima 60 kvadrata, a manja 40 kvadrata. Kuće su zidane. Imaju struju i vodu. Nalazi se na glavnom putu.U blizini svih potrebnih sadržaja. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 75198. Agencijska....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 125.000 € na 115.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOPOT, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 125.000 €
24.02.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Prvomajska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.07.2025 - 50.000 €
02.09.2025 - 53.000 €
19.02.2026 - 48.000 €
16.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je kuća (vertikala) na 8,5ari placa na glavnom putu Ibarske magistrale u blizini autobuskog stajališta, Vrbovno. Odlična veza sa gradom. Iako je uknjižena na 60m2, izuzetno je funkcionalna, sa dobro organizovanim prostorom. Prizemlje: dnevna soba, kuhinja, spavaća soba,kupatilo,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220000 eura pala cena barem 60 m2 (2751)
  • do 220000 eura najnovije barem 60 m2 (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>