• GoHome Professional
do 220000 eura kablovska pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220000 eura kablovska pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura kablovska pogodan

  • Za upit "do 220000 eura kablovska pogodan" pronađeno 354 nekretnina - prosečna cena 1.969 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.000 €, 47,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan, površine 47m2, u kompleksu Zemunske kapije, orijentisan ka ulici Cara Dušana. Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi iz 2024. godine, na 1. spratu. Ispred zgrade je javni parking, postoji mogućnost kupovine parking mesta. Stan je opremljen....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 185.400 €, 76,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) nudi vikend kuću površine 56 m² (uknjiženo 30 m²) sa pomoćnim objektom od 20 m² i zemljištem ukupne površine 1.6 ha, u prelepom prirodnom ambijentu blizu Vile Stanković i Dunava. Ograđeno dvorište: 7 ari sa dve zatvorene terase....

 
 
 
  Kuća, OVČA, 220.000 €, 155,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja kuće sa velikim placem u Ovči – Lole Ribara Na prodaju prostrana i legalizovana kuća površine 155 m², sa pripadajućim placem od 17 ari, u mirnom delu Ovče, u ulici Lole Ribara. Kuća je sazidana 2007. godine, poseduje upotrebnu i građevinsku dozvolu, kao i sve priključke –....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 220000 eura kablovska pogodan'
176.700 €
176.700 €
217.000 €
  Kuća, KRNJAČA, 220.000 €, 155,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 220.000 €, 249,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Nekretnina sa velikim potencijalom. Odlična pozicija. Plac 2918m2 ! Front 27 metara. Pogodno kako za biznis tako i za porodično stanovanje. Za više informacija pozovite agenta prodaje. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 217.690 €, 61,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi na jednoj od najtrazenijih lokacija u Beogradu,u mirnoj ulici Stan je svetao,sa odlicnim rasporedom prostorija,opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i sanitarijom.Kvalitet gradnje i zavrsne obrade ke na visokom nivou! Stan je pogodan kako za porodicno stanovanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 216.000 €, 135,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 5. 0 stan, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika i Tasmajdana. Stan se nalazi u predratnoj zgradi na petom spratu, u pitanju je veliki konforni duplex. Stan raspolaze sa komfornim dnevnim boravkom, tri spavace i jednom gostinskom sobom, dva kupatila, u jednom ima đakuzi....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Grad, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi ! Na odličnoj lokaciji, u planski rađenom stambenom delu Zemuna, sa objektima tipa porodičnih kuća sa svojim ograđenim i uređenim dvorištem, prodaju se dva stana sa garažom i podrumom kao i korišćenjem dvorišta. Veći stan po strukturi četvoroiposoban, korisne površine....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 212.180 €, 109,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo Vam kuću u centru Temerina. Kuća je starije gradnje ali se nalazi na odličnoj poziciji, blizu škole, doma zdravlja, bazena. Kuća do ulice poseduje predsoblje, 2 spavaće sobe, kuhinju 2 pomoćne prostorije, u nastavku se nalazi radionica sa stanom iznad iste i na kraju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja od vlasnika, molim bez agencija. Stan je uknjižen, trosoban, 81 m2. Lokacija koja je retko u ponudi. U neposrednoj blizini su Štrand, vrtić, osnovna škola, fakulteti, tržni centri Promenada, Merkator i Spens, prodavnice, kafići i autobuske stanice. Brzo se stiže do....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 222.000 €, 59,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan dvosoban stan u samom srcu Vračara nadomak Kalenić pijace. Stan se nalazi u prizemlju novije zgrade od 5 spratova. Površine 59m2 i sastoji se od prostranog hodnika, kuhinje, jedne sobe koja gleda ka ulici, kupatila i velike sobe koja može biti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 207.000 €, 119,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Petlovom brdu nudimo vam u nivou prizemlja lokal od 60m2 i u ravni sa njim stan 59m2 koji su uknjiženi kao garaža 119m2 u jednoj celini. Stan je kompletno renoviran, urađen najkvalitetniji parket, PVC stolarija. U stanu ostaje kompletna kuhinja i klima. Sastoji se od hodnika, dnevne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 222.200 €, 178,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća novije gradnje na uzdignutom delu naselja. Blizina crkve, sportskog centra Slana bara te novog Sentandrejskog bulevara. Bez ulaganja i useljiva po isplati. Dva kupatila, poslovna prostorija i lep stambeni prostor. Ima i ekonomski deo dvorišta koji je pogodan za uzgoj kućnih ljubimaca.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 73,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, trosoban stan 73m2, kompletno renoviran, neuseljavan, odlična lokacija Na prodaju kompletno renoviran i neuseljavan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar oslobođenja, Novi Sad. Ova nekretnina predstavlja idealnu....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 206.000 €, 332,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prelepa porodična kuća kao iz bajke na odličnoj lokaciji u Rumi. Kuća pruža mnoštvo mogućnosti, kako za miran porodični život u prelepom ambijentu, tako i za razna poslovanja. Kvalitetno građena, lepog enterijerskog rešenja, sa ugrađenim luksuznim materijalima od poda do plafona.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 206.000 €, 98,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan četvorosoban stan, dvostrano orijentisan (ulica i dvorište), prizemlje i potkrovlje: četiri sobe, predsoblje, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila i WC-a, ulaz, hodnik i ostava. Objekat je pogodan i za poslovni prostor. Može se pretvoriti u pet kancelarija ili lokal....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 74,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU,BULEVAR OSLOBODJENJA,površine 74 m2.Zgrada je od fasadne cigle.Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Odličnog je rasporeda, tri terase, hladna ostava, dva mokra čvora. Nadomak je svih potrebnih sadržaja za život, škole ,vrtića,magamarketa....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 206.000 €, 140,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovno stambeni objekat. U prizemlju se nalaze tri velike radionice, a na spratu komforan jednoiposoban stan. Postoji prostor za proširenje stambenog dela, ili poslovnog. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnoj slepoj ulici na placu od 602m2. Objekat je dobro isplaniran i pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Dvoiposoban salonski stan u strogom Centru grada,pešačka zona, II sprat bez lifta,terasa 13m,pogodno za život a može i za kancelarije. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 206.000 €, 87,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu kuću na najatraktivnijoj lokaciji okruženoj zelenilom koja u prirodi ima 130m2. U samom centru Vrdnika pogodno za život, ali takođe postoji mogućnost pretvaranja u dve stambene jedinice što je odlično za turističku delatnost. Kuća se sastoji od dnevne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 206.000 €, 100,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam spratnu kuću, smeštenu u mirnom i atraktivnom delu grada, na Klisi. Ova nekretnina ima sve što vam je potrebno za udoban i kvalitetan život, uz blizinu vrtića, škole i marketa, čineći je idealnim izborom za porodični život. Raspored prostorija u kući je pažljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, SPENS površine 103m2. Stan je Duplex-bez kosina u zgradi bez lifta. Nalazi se u mirnoj ulici nadomak Spensa i Keja. U ceni je nameštaj u stanu.U podrumu je prostor za bicikle kao i izdvojen prostor koji pripada predmetnom stan.Tražena lokaciji. Svi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 151,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

GLAVNI PUT-RUŠEVNA KUĆA NA VEELIKOM PLACU 1235 m2 POGODNO ZA POSLOVNO STAMBENU IZGRADNJU EKSKLUZIVARETKO I ISPLATIVO U PONUDIProdaje se u blizini Glavnog Magistralnog i Međunarodnog puta Uknjižena Ruševna kuća 151 m2 na Veelikom placu od 1200 m2 na TIP-TOP LOKACIJIširina....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 206.000 €, 72,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica na odličnom potezu Ledinaca. Izuzetno blizu Sremske Kamenice kao i novog mosta koji se gradi. Vikenidca je uknjižena na 72m2, ali u prirodi ima više. Prodaje se isključivo sa placem pored. Pogodno za investitore. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 204.000 €, 80,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem odličan, uknjižen, dvoiposoban stan 80m2 na Limanu 4, 2. sprat, lift, dve terase, dva toaleta. Ispred zgrade parking, ima topla protočna voda. Preko puta zgrade Lidl, blizu Ribarsko ostrvo. Pogodan za izdavanje kao i za stanovanje. Kontakt 065/385-8883 Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 201.600 €, 92,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosobni stan na drugom spratu zgrade sa liftom koji se nalazi u ulici Kornelija Stankovića na novoj Detelinari. Orijentisan je ka mirnom, dvorišnom delu – za razliku od buke gradske saobraćajnice, ovde vlada tišina i privatnost u udobnoj urbanističkoj poziciji. Ulaz....

 
 
 
  Kuća, KAC, 200.850 €, 54,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u centru Kaća, uknjižena 1/1. Iza kuće ogroman plac sa pomoćnim objektom od 60m2, uknjiženim, a ispod kuće nalazi se lokal za izdavanje. Pogodan plac za investitore, lokacija fenomenalna!!! Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 200.000 €, 296,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, centar, sa zabeležbom svojstva kulturnog dobra, površine 166 m2 (sprat na kome se nalazi osam prostorija), podrum, koji može da se koristi za razne namene i delatnosti, površine 100 m2, kao i lokal u dvorištu (dve prostorije i dva toaleta), površine 30....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 198.000 €, 60,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Krfska ulica. Potpuno sređen dvoiposoban stan u zgradi iz 2023.godine, na visokom prizemlju, visina prvog sprata, površine 60m². Etažno grejanje, klima. Veoma pogodan kako za stanovanje, tako i kao poslovni prostor. Agencijska provizija iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.700 €, 80,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban, salonski stan od 80 m2 u užem centru Novog Sada, ulica Laze Telečkog. Stan je u vrlo dobrom stanju i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Poseduje veliku terasu od skoro 13 m2. Osim za život, veoma je pogodan za izdavanje ili kao kancelarijski prostor.U....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 195.700 €, 152,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je spratna, u osnovi 76 m2. Kuća poseduje podrum koji se prostire ispod pola kuće. Kuća ima baštu, koju od dvorišta deli garaža. Kuća je idealna za porodicu sa decom, obzirom da se u blizini nalazi veliki lepo uređen park u kojem se nalazi osnovna škola i sportski tereni. Uknjiženo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep, svetao, prozračan, trosoban stan, ušuškan u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini Bul. Kralja Aleksandra s jedne i Ustaničke ulice sa druge strane, a blizu svega potrebnog za svakodnevni život. Stan se sastoji od prostrane kuhinje sa trpezarijskim delom,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 195.000 €, 369,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće, tri stambene jedinice na placu od 648m2, front širine 16m, u blizini centra. Starija kuća je izgrađena 1986.g. 139m2. Sastoji se od 3 sobe sa ulice, trpezarije sa kuhinjom, ostave, kupatila i velike terase. Pogodno za lokale. Građena od cigle, drvena stolarija, na podovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 224.400 €, 66,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji, idealan za poslovni prostor. U neposrednoj blizini Kliničkog centra, nekoliko fakulteta, Hrama Svetog Save. Pogodan za razne ordinacije ili kancelarije. Na terenu je jedan deo stana od oko 20m2 već odvojen i funkcioniše kao zaseban lokal, sa posebnim ulazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 224.500 €, 69,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzan trosoban stan površine 69m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan se nalazi na visokom prizemlju i predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (PP). Ova nekretnina je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 195.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.klikdooglasa.com

Kuca u Batajnici (vertikala), 120kvm + potkrovlje 49+garaza23kvm. U dvoristu je stambeni objekat 54kvm + podrum 16kvm u postupku legalizacije. Kuca je gradjena 80-tih, kupljena 2003 i sledecih god kompletno renovirana, vodovod , struja, gas, kanalizacija, kablovska. Tri odvojene stambene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 85,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 3.5 salonac sa dva ulaza, na prvom spratu od ukupno dva, iznad i ispod je stan, podrum, zastakljena lođa, tik uz ulicu Maksima Gorkog, renoviran, bez ulaganja, 2 mokra čvora, pogodan za poslovni prostor, ostaje kuhinja i plakari, klima, video nadzor, miran deo urbanog i prometnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 190.000 €, 43,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep, jednoiposoban stan površine 43 m², smešten u jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Crveni Krst, u ulici Svetolika Rankovića, na lokaciji koja pruža sve pogodnosti urbanog života, u neposrednoj blizini nalaze se prodavnice, pijace, škole, vrtići, parkovi, kafići,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 187.500 €, 75,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis lokacije: Miran kraj, sa dobrom infrastrukturom i sa dosta zelenih površina. Zgrada se nalazi u dvorištu punom zelenila, uredan ulaz, sa tri renovirana lifta ( uključujući i teretni lift). U neposrednoj blizini zgrade sa nalazi poslednje stajalište autobuske linije 26, zatim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u Novom Sadu, SPENS, površine 60 m². Prodaje se namešten.Nalazi se na traženoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za život, škola, vrtić, Promenada, Štrand. Odličan raspored prostorija.Dve terase,ostava u podrumu. Pogodan je i za poslovni prostor po potrebi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 185.400 €, 85,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u strogom centru grada! Trenutno je poslovni prostor, ali je pogodan i za život veće porodice. Bez ulaganja. Stan ima galeriju koja ne ulazi u kvadraturu stana i tu ima kupatilo, sobu i veliku terasu. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 350)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>