Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "do 220000 eura dvorište klima 80 m2" pronađeno 128 nekretnina - prosečna cena 1.985 €/m2
Filtriraj
29.03.2026.,
www.indomio.rs
Prodaje se trosoban stan u kući, površine 80m2. Nalazi se u prizemlju, sa zasebnim ulazom. Kuća je pozicionirana u naselju Donji komren, u mirnoj ulici. Dvorište (87m2) je zajedničko koje ima na raspolaganju korišćenja i stan na prvom spratu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....
11.06.2025.,
www.indomio.rs
Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 81 m² u prestižnom kompleksu Planeta Residence, na 5. spratu zgrade sa liftom. Cena stana iznosi 250.000 € i uključuje garažno mesto i kompletan nameštaj rađen po meri od najkvalitetnijih materijala. Struktura stana Prostrana....
03.04.2026.,
www.indomio.rs
U ponudi je trosoban stan površine 50m² sa čak 30m² privatnog dvorišta, smešten u prizemlju moderne zgrade u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Lekinom brdu. Ukupni komfor od 80m² funkcionalnog prostora (stan + dvorište) pruža osećaj života u kući, uz sve prednosti....
24.09.2025.,
www.srbija-nekretnine.org
Zvezdara - Cvetkova pijaca kuća 80m2, SU+PR+PTK (terasa), interfon, internet, telefon, klima, dvorište, parking, plac 2a Na fantastičnoj lokaciji, u mirnoj ulici između Bulevara kralja Aleksandra i ulice Vojislava Ilića, u blizini Doma zdravlja, Cvetkove pijace, osnove i srednje škole,....
30.01.2026.,
www.indomio.rs
KOMFORAN TROSOBAN STAN SA DVE TERASE! Cena: 171800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 80.48m2 Struktura: trosoban stan u čiju strukturu ulazi: - predsoblje - kuhinja - dnevni boravak+ trpezarija - kupatilo - dve spavaće sobe - dve terase Ovaj prelep trosoban....
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
Poštocvani, **Predstavljamo stan koji se nalaci u strogom centru grada a lociran je sa zadnje strane zgrade tako da imate mir kao da ste na periferiji grada** **Odmah ispred je Riblja pijaca, na 100 metara od Dunava, veliki i mali marketi, pekare, pozorište, kafići, i sve što može....
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno prostran stan u Mirijevu IV, opština Zvezdara. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Uz stan se nalazi i dvorište koje samo stanar može koristiti i koje mu omogućava prijatan boravak na otvorenom. Stan je vrlo prostran sa maksimalno upotrebom....
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
Jedinstvena nekretnina i može se slobodno reći na "tromeđi" Novog Sada, između centra-pešačke zone, Spensa I šetališta na Keju. Živeti na ovakvoj lokaciji, a imati dvorište sa drvećem, ružama, roštiljem, prostorom za ležaljke i cvrkutom ptica , moramo priznati da je bilo nezamislivo.....
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
Odličan lokal od 80m2, na atraktivnoj lokaciji, sa dobrim pristupom i mogućnošću adaptacije prema potrebama budućeg vlasnika. Idealno za teretanu, kancelarije, igraonicu i drugi oblik poslovne aktivnosti. Prostor je smešten u suterenu, sa posebnom karakteristikom koja ga čini pogodnim....