• GoHome Professional
do 220000 eura do 70 m2 interfon 4.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 220000 eura do 70 m2 interfon 4.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura do 70 m2 interfon 4.sprat

  • Za upit "do 220000 eura do 70 m2 interfon 4.sprat" pronađeno 49 nekretnina - prosečna cena 3.154 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.700 €, 30,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Tražite stan koji kombinuje praktičnost, komfor i odličnu lokaciju u Novom Sadu? Ovaj jednosoban stan od 30 m² na Bulevar Evrope je pravi izbor za vas! Nalazi se na 4. spratu moderne novogradnje sa liftom, potpuno je namešten i odmah useljiv – spreman za život ili kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 106.429 €, 29,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nameštena garsonjera Bulevar Evrope, površine 29m2, u novoj zgradi sa liftom, pod garancijom investitora. Stan je bez ulaganja, sve je novo i moderno uređeno, a prostor je maksimalno funkcionalno iskorišćen. Garsonjera se nalazi na četvrtom spratu, ima terasu, centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 120.000 €, 28,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Belokrajinska 0. 5, 28m2, 4/4, CG, interfon Prodaje se izuzetno funkcionalan i lepo održavan stan u potkrovlju, površine 28 m², smešten u ulici Belokrajinska, u neposrednoj blizini Beo Shopping Centra i Cvetkove pijace. Stan se nalazi na 4. spratu od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 192.500 €, 77,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126306, IV/, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se svetao i lepo organizovan dvoiposoban porodični stan od 77 m², smešten na četvrtom spratu uredne zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan i ima jasan, funkcionalan raspored koji odvaja dnevni deo od spavaćih....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 39.700 €, 22,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Zlatiboru, površine 22m2, u centru, 350 m od Zlatiborskog jezera na idealnoj lokaciji za odmor i uživanje, u mirnom delu bez buke. U blizini je veliki broj radnji, kafića, restorana, butika, autobuska stanica, pijaca, apoteke, ski staza Obudojevica. . . Apartman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 61.800 €, 22,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera sa terasom i krovnom terasom – Grbavica, Novi Sad *Prodaje se svetla i funkcionalna garsonjera od 22 m² na četvrtom spratu u mirnom i uređenom delu Grbavice. Idealna za život ili kao investicija za izdavanje. *Osnovne karakteristike: *Površina: 22 m² + terasa + terasa na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 97.000 €, 16,00 m2 cca 6060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na izuzetnoj lokaciji na Dorćolu, blizu Kalemegdana, u ulici Visokog Stevana. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade koja je okružena zelenilom. Dobro pozicioniran, zaštićen od buke, svetao. Zgrada i ulaz veoma uredni i održavani....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-49 (od ukupno 50)

<< <1 2> >>