• GoHome Professional
do 220000 eura do 70 m2 što veći zadnjih 7 dana - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 220000 eura do 70 m2 što veći zadnjih 7 dana - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura do 70 m2 što veći zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 220000 eura do 70 m2 što veći zadnjih 7 dana" pronađeno 1 021 nekretnina - prosečna cena 2.651 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • luksuzan
    • 1.sprat
    • novogradnja
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac - Braće Jerković 2.0, 55m2 (terasa 5m2), 5/11, CG, lift, interfon, ostava. Veoma funkcionalan 2.0 stan svetao, jugo-zapadne orjentacije. Adaptibilan u 2.5 stan. Renoviran je, uradjeni su PVC prozori, zamenjene elektro i vodovodne instalacije. Stan se prodaje namešten ,ali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 140.250 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra:1054879.. NOVI SAD, NOVO NASELJE - ŠONSI , JEDNOIPOSOBAN STAN, 55 m² Iz ponude izdvajamo jednoiposoban stan od 55 m² na lokaciji Novo Naselje - ŠONSI. Nekretnina je u kvalitetno građenoj zgradi, klasičan raspored stana. Dnevni boravak je vrlo prostrana, veće kvadrature, pravilnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.000 €, 55,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepsih, najtrazenijih lokacija u gradu izmedju Limana 3 i 4 u Balzakovoj ulici kod Doma zdravlja. Stan je uknjizen 1/1, strukturno odlicnog rasporeda, veoma prostran.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126292, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima najbolji komfor i uslove za svakodnevni zivot. Gradjevinska dozvola....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 138.000 €, 55,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan, kompletno, moderno, renoviran jednoiposoban stan u ulici Cara Dušana. Veoma svetao, dvorišno orijentisan stan sa dnevnom sobom, spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom, kupatilom i prostranom terasom na koju se izlazi iz spavaće sobe. Odlična investicija kako za izdavanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 117.000 €, 55,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129807, I/II, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odličan trosoban stan 55m2 na Sajlovu , prvi sprat. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu od 16m² koja nije uknjižena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 3.0, 55.41m2, Podno grejanje, Lift, Terasa Na prodaju trosoban stan na prvom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 2.99m2. Grejanje....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 96.500 €, 55,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo odličan, opremljen dvosban stan u strogom centru grada, u blizini Opštine. Struktura: hodnik, kupatilo, prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, ostavom i izlazom na terasu (koja ne ulazi u kvadraturu stana), spavaća soba. Stan lepog rasporeda, komfornih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 139.000 €, 55,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na lepoj lokaciji u blizini Miljakovačke šume prodaje se komforan, funkcionalan, svetao stan sa prelepim pogledom. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilom. Zgrada je novije gradnje, grejanje na struju i ima svoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 120.000 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

BRAĆE JERKOVIĆ – FUNKCIONALAN 2.5 STAN U PRIZEMLJU Na prodaju 2.5 stan u naselju Braće Jerković, na odličnoj i praktičnoj lokaciji. TA grejanje Stan je funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodični život tako i kao investicija. U neposrednoj blizini nalaze se: Maxi i više marketa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 172.746 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

u novom modernom naselju Vojvode Vlahivić na opštini Zvezdara ,na granici sa opštinom Vošdovac nalazi se ovaj prelep dvoiposoban stan. Luksuzno opremljen sa prelepim pogledom , izuzetno funkcionalan i moderno uređen ,pažljivo opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom, a sastoji....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 127.000 €, 54,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.gsigma.rs

Nov, funkcionalan, moderan stan u useljenoj zgradi decembra 2025. godine. Savršen stan za kupce koji nemaju vremena i strpljenja da čekaju da se novi stan izgradi. Trosoban stan površine 54 m2. Treći sprat. Funkcionalan raspored i moderan dizajn u stanu. Dnevni boravak spojen je sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 157.000 €, 54,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Kanalizacija Podrum Garsije Lorke Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 215.000 €, 54,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Ljubostinjska Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 205.200 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 3 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 215.000 €, 54,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Kalenić pijaca - Ljubostinjska 2. 0, 54m2 (dve terase 10m2), 4/5, EG, interfon U ponudi za prodaju lep, dvosoban i funkcionalan stan na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijaće. Pozicioniran je na četvrtom spratu zgrade koja ima samo pet stanova (po jedan stan na spratu)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 136.000 €, 54,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Uralska Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 103.000 €, 54,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran dvosoban stan, površine 54m2, na četvrtom spratu starije stambene zgrade bez lifta. Zgrada je smeštena u mirnom delu grada, u samoj blizini Bogoslovije. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KVALITETNA NOVOGRADNJA SA PRAVOSNAŽNOM GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. BUDUĆI STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT SE NALAZI U ULICI MILOŠEV KLADENAC BROJ 18, NA SAMO 7,5 KM UDALJENOSTI OD CENTRA GRADA. OBJEKAT SE SASTOJI OD 22 STANA KOJA SU RASPOREĐENA NA ČETIRI ETAŽE ( PR+1+1+PS), SA 2 (DVA) POSLOVNA....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 158.892 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan koji vam predstavljamo se nalazi na visokom prizemlju u novom ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i terase . Ukupna površina je 53.68m2. Stanovi se grade od kvalitetnih materijala:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 163.770 €, 54,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Limanu 4, jednom od najtraženijih i najmirnijih delova grada. Stan se nalazi u lepo uređenom okruženju punom zelenila, sa igralištem za decu i velikim brojem parking mesta ispred zgrade, što ovu nekretninu čini idealnom za porodičan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 117.800 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 53,54m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 54,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ada mol, 2.5s, 54 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 82.500 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog suda, Železničke stanice. Stan je po strukturi trosoban, površine 54 m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, Dnevne sobe, dve odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zgrada okružena zelenilom, kod okretnice autobusa 30. Stan na idealnom prvom spratu sa liftom, jugozapadno orijentisan sa pogledom na zelenilo. Izvorno stanje, što omogućava novom vlasniku da ga prilagodi sopstvenim potrebama. Odmah useljiv, moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 24.000 €, 54,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lepa kuća u selu Turekovac, na samo par kilometara od Leskovca.Kuća je 53m2 i nalazi se na placu od 13ari. Sastoji se od hodnika,k upatila, dnevne sobe sa kuhinjom i spavaće sobe. U dvorištu su pomoćni objekti (ostave,podrumi,nadstrešnice) na površini od 100 m2. Kuća je....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 111.000 €, 54,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 2, 144.550 €, 54,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu naselja bez buke i sa puno zelenila, stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. PROSTORIJE: ulazni hodnik, veliki dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja i trpezarija sa izlazom na lođu, spavaća soba i kupatilo. Stan je u izvornom stanju što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 153.000 €, 54,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u mirnom delu Zemunu , Gornji grad - Kalvarija , u neposrednoj blizini parka Jelovac. Ovaj dvosoban stan dvostrano je orjentisan (jug-istok) ,svetao i osunča , komforan i nalazi se u dobrom , održavanom stanju. Lokacijski je dobro pozicioniran i u blizini se nalazi....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 172.746 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Ne tražite stan u koji ćete ulagati mesece renoviranja i dodatni novac. Tražite mesto gde možete odmah da počnete novi život. U samom centru Ćuprije nalazi se kompletno renoviran stan od 54m² koji pruža upravo to — sigurnost, udobnost i osećaj doma od prvog trenutka. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 207.207 €, 54,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stana u luksuznom kompleksu U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 5. spratu od ukupno 9 spratova, što....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 102.600 €, 54,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dvosobnog stana u Nišu-Duvanište(Duvanište)(Stan - Dvosobna Struktura) Prodaje se Kompletno renoviran stan u Duvanistu, zgrada kvalitetne gradnje,odlicna lokacija u blizini osnove skole,marketaZa dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel 018-299-229 064-538-11-99....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 102.030 €, 54,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 53,70m2 na I spratu. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.208 €, 53,42 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Centralno grejanje Terasa Podrum Radovana Simića Cige Sprat: 1 Spratnost: 11 Soba: 1.5 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 150.000 €, 53,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen stan u jednom od najmirnijih i najprijatnijih delova Batajnice, smešten u kvalitetnoj zgradi novije gradnje sa odličnom izolacijom. Stan je dvostrano orijentisan i pozicioniran sa dvorišne strane zgrade, potpuno zaštićen od gradske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 125.000 €, 53,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na izuzetnoj lokaciji u srcu Železnika. Stan u odličnom stanju, funkcionalnog rasporeda. Dvostrane orijentacije. Ima pripadajuću ostavu od 14 kvm i podrum. Grejanje je etažno na struju i na TA. Za svaku preporuku. Uknjižen. Mogu kreditni kupci i kredit za mlade. Prostorije: hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 201.400 €, 53,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ustanička Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1. 5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban stan u izvornom stanju na prvom spratu u naselju Medaković II. Poseduje idealan raspored prostorija sa odvojenom spavaćom sobom, kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Terasa Interfon Karpoševa Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 419)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>