Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "do 220000 eura 80 m2 duplex" pronađeno 228 nekretnina - prosečna cena 2.081 €/m2
Filtriraj
Promena cene sa 235.000 € na 205.000 €
dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 235.000 €
25.03.2026 - 205.000 €
28.12.2025.,
www.indomio.rs
Lux duplex u novogradnji iz 2015g. Uknjižen. Bez ulaganja. Donji nivo je dnevna soba, kuhinja i veliko kupatilo a gornji nivo predsoblje i dve sobe. Polusuteren je u pitanju. Useljiv po dogovoru. U cenu ulazi i parking mesto ispred zgrade. Agencijska provizija 2% Agent: Antonio Burkeljc....
11.07.2025.,
www.indomio.rs
Duplex na odličnoj, vrlo traženoj lokaciji. Trosoban, na prvoj etaži dnevna soba, kuhinja, trpezarija i kupatilo, na drugoj etaži dve spavaće sobe i kupatilo. Za više informacija kontaktirajte nekog od naših agenata prodaje. .
30.04.2023.,
www.indomio.rs
Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se 3.5 stan u Ćirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje.Svetao, duplex, dvorišno orijentisan. Donji nivo 52m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), 1 spavaca soba, dve terase.....
26.10.2025.,
www.srbija-nekretnine.org
U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban duplex ukupne površine 80,08 m2 od kojih je ukupna površina prizemlja 50,03 od kojih je terasa 19,98 m2 i u nivou prvog sprata površina 30,05 m2.Ima priključak struje i vodovodne mreže, parking. Odlična lokacija, u procesu legalizacije.....
18.12.2024.,
www.srbija-nekretnine.org
Stan-duplex se nalazi preko puta Opstine, sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spvace sobe i terase. Na spratu, predsoblje, tri spavace sobe i kupatilo. Uknjizen 1/1 na 50 m2. .
27.02.2026.,
www.berzanekretnina.org
Prodaje se prostran i svetao porodični stan merene površine 84m2, u srcu Skojevskog naselja. Ovaj uknjiženi duplex na 7.spratu nudi savršen balans između urbanog života i prirode, sa prelepim pogledom koji pruža osećaj slobode. Pametno iskorišćen prostor sa jasno odvojenim dnevnim....
17.03.2026.,
www.svenekretnine.com
Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se 3.5 stan u Cirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje. Svetao, duplex, dvorisno orijentisan. Donji nivo 52m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), 1 spavaca soba, dve....
17.03.2026.,
www.svenekretnine.com
Lep dvoiposoban stan nadomak Zvezdarske šume i Cvetkove pijace, na dva nivoa. Na prvom nivou je dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, hodnik i kupatilo. Na drugom nivou se nalaze dve spavaće sobe i prostrana terasa. Stan je renoviran u zgradi iz 2005/2006 godine. U blizini su....
20.03.2026.,
www.svenekretnine.com
Agencijska oznaka-1102318 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban duplex na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, trpezarije, odvojene kuhinje, kupatila i zastakljene terase na donjoj etaži,....
27.05.2025.,
www.oglasi.rs
Nudimo Vam troiposoban duplex na odličnoj lokaciji.Stan se nalazi na 4.spratu u zgradi koja ima lift.Dvorišno orijentisan.Donji nivo se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, velikog kupatila, spavaće sobe i dve terase. Na gornjem nivo nalaze se još dve spavaće sobe, malo....
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
Fenomenalan duplex na Adicama. Kompletno renoviran, menjane sve instalacije. Stan se nalazi u mirnoj ulici okružen zelenilom. Blizana autobuskog stajališta, marketa, apoteka i svega što je potrebno za savremen život. Udaljen desetak minuta vožnje od centra grada. Za više informacija....
27.05.2025.,
www.oglasi.rs
Na prodaju je troiposoban duplex na potezu Lipovog Gaja. Nov, neuseljvan, poseduje 3 spavace sobe i terasu. Za vise informacija nas kontaktirajte! Terasa.
22.07.2023.,
www.oglasi.rs
Na prodaju četvorosoban duplex, na fenomenalnoj i izuzetno traženoj lokaciji. Pozovite nas za više informacija! Kontakt: 021/221-5100 i 064/803-3305 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.
27.05.2025.,
www.oglasi.rs
Nov,neuseljavan duplex od 80m2.Dvorišno orijentisan na odličnoj lokaciji kod Lipovog Gaja.Za više informacija pozovite nas! 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/veternik-lipovgaj/546731 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
Odličan duplex kod Socijalnog, namešten. Za sve informacije pozovite naše Agente prodaje. Terasa.
27.05.2025.,
www.oglasi.rs
Troiposoban duplex 80m2 Socijalno KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com Naš tim je tu da vam pruži vrhunsku uslugu i pomogne vam pronaći savršenu nekretninu koja....
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
PRODAJEM CETVOROSOBAN STAN NA VETERNIKU-NOVOGRADNJA 80M2 na drugom spratu-duplex kupatilo i toalet dve terase tri spavace sobe i veliki dnevni boravak cena 131840eur u ponudi garaza po ceni od 17000eur kontakt 069 2888 507 .
04.02.2025.,
www.solis-nekretnine.com
ŠIFRA : 1051100. NOVI SAD, GRBAVICA, TROSOBAN DUPLEX, 81m2. Oglašavamo prodaju odličnog porodičnog stana na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan u donjoj etaži sadrži dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijskim delom, toalet, ostavu i terasu, dok su u gornjoj etaži dve....
18.05.2025.,
www.srbija-nekretnine.org
Agencija MojDom vam nudi trosoban stan kod Futoške pijace sa potencijalom za dupleks i tavanskim prostorom. Na trećem spratu stambene zgrade bez lifta, u mirnoj ulici nadomak centra grada, prodaje se kvalitetan trosoban stan izuzetne strukture i funkcionalnosti. Stan je dvostrano....
10.06.2022.,
www.srbija-nekretnine.org
Odličan duplex na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu! Duplex sa komfornim dnevnim boravkom, trpezarijom i kuhijom u donjoj etaži. Terasa ide celom dužinom dnevnog boravka. U gornjoj etaži tri spavaće sobe (jedna dečija i dve velike u koje staje francuski krevet) i kupatilo.....
11.03.2025.,
www.solis-nekretnine.com
ŠIFRA : 1051302, BULEVAR EVROPE, DUPLEX, 81m2 Izuzetan stan, na veoma traženoj lokaciji zaslužuje izuzetnu pažnju. Prostran, svetao čist, dizajnerski sjajno osmisljen , nameštaj uradjen po meri, uknjižen 1/1. Duplex u odlično održavanoj zgradi sa dva lifta. Centralno grejanje, topla....
10.05.2026.,
www.srbija-nekretnine.org
Stan broj 26, Duplex, na III spratu i potkrovlju, orijentisan prema Dvorištu sa direktnim pogledom na Hram . Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, WC-a, kuhinje, trpezarije, terase i dnevnog boravka iz koga se pružaju stepenice ka gornjoj etaži. Na gornjoj etaži su dve prostrane....
23.08.2024.,
www.indomio.rs
Odličn Duplex !!! Prodaje se odličan duplex sa parking mestom u dvorištu. Nalazi se na lepoj lokaciji u ulici Hadži Ruvimovoj . Stan je dvorišno orijentisan gde je potpuni mir. Prostran duplex sa dve spavaće sobe na spratu. Ima dva kupatila,, na obe etaže po jedno. (AleksUna nekretnine,....
11.07.2025.,
www.indomio.rs
Novi Sad,Centar noviji uknjizen funkcionalan troiposoban duplex stan bez većih ulaganja.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1047285 .
27.05.2025.,
www.oglasi.rs
Prodaje se 3.5 stan u NOVOM SADU, BULEVAR EVROPE površine 81m2. Stan je Duplex. Nalazi se u kvalitetnoj novogradnj i izuzetno je funkcionalan i iskorišten. Svi potrebni sadržaji su u blizini, Škola, Vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Odlično je povezan sa svim delovima grada. Stan....
24.01.2025.,
www.oglasi.rs
Troiposoban duplex na Keju, kompletno renoviran, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, okrecen. Stan se nalazi u mirnom kraju, sa dosta zelenila, dvostrano je orijentisan. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13....
Promena cene sa 148.000 € na 146.000 €
dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 148.000 €
10.04.2026 - 146.000 €
08.03.2026.,
www.srbija-nekretnine.org
Na prodaju trosoban uknjižen stan od 79m2, duplex ( u dva nivoa) po strukturi trosoban a može da se adaptira u 4,0-soban, grejanje na gas, klima, teras, parking mesto. Idealno za veću porodicu ili radni prostor. meksički dekorativni kamen, zidna tehnika ottocento u open space-u, španska....
27.05.2025.,
www.oglasi.rs
Prodaje se uknjižen 3 soban stan u Novom Sadu, NOVO NASELJE. Stan je Duplex. Komplet renoviran.Ima ostavu,biciklanu i šupu. u ceni.Prodaje se sa nameštajem po meri. Blizina svih sadržaja za život, Škola, Vrtić, pijaca, marketi kao i ostali sadržaji. Odlično je povezan sa ostalim delovima....
12.02.2025.,
www.indomio.rs
Prodaje se trosoban duplex stan na Grbavici. Dvorišno je orjentisan i nalazi se na petom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. U donjoj etaži stan sadrži predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom, toalet i terasu. U gornjoj etaži ima hodnik iz kojeg se ulazi....
17.03.2026.,
www.svenekretnine.com
Agencijska oznaka 1099711. CENA 190.000e + agencijska provizija od 3%. Odlična lokacija, blizina detelinarske pijace, parking obezbeđen za stanare zgrade, regulisan rampom, mogućnost nastavka iznajmljivanja garaže! Na donjoj etaži prostrana dnevna soba sa trpezarijom, terasa, kupatilo....
15.05.2026.,
www.svenekretnine.com
Agencijski ID: 132258, IV/IV, lift. TELEP - *DUPLEX* 81 m2 - 4 spavace sobe, na odlicnoj poziciji. LIFT. TERASA DONJI DEO: Dnevna soba, kuhinja, trpezarija 1 spavaca soba, kupatilo i terasa. GORNJI DEO: 3 spavace sobe. Ispod blagih kosina sa VELUX krovnim prozorima, napravljeni su....
11.07.2025.,
www.indomio.rs
U ponudi agencije je Troiposoban duplex stan 81m2+6m2 garderober Stan je uknjizen, može na kredit, novija zgrada, jako dobra i kvalitetna gradnja, sendvič zidovi, 2 lifta. Lokacija stana odlična, svi potrebni sadržaji u blizini- marketi, škola, Dom zdravlja, teretane, apoteke. U cenu....
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
Prodaje se fantastičan duplex kompletno namešten sa novom tehinkom koja je pod garancijom. Nekretnina bez ulaganja, uknjižena. Nalazi se na svega par minuta od pešačke zone, blizina škole, vrtića, autobuske linije. Uknjižen je na vlasnika 1/1. Pozovite nas za dodatne informacije,....
27.05.2025.,
www.oglasi.rs
Na prodaju trosoban stan na Grbavici, duplex, u ulici Miše Dimitrijevića. Stan je dvorišno orjentisan, nalazi se na petom spratu zgrade sa liftom. Na donjoj etaži stan sadrži predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom, toalet i terasu. Na gornjoj etaži ima hodnik....
Promena cene sa 148.000 € na 146.000 €
dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 148.000 €
17.04.2026 - 146.000 €
11.03.2026.,
www.srbija-nekretnine.org
Pančevo - Svetog Save 3.0, duplex, uknjižen 79m2 (terasa), 2/2, EG/GAS, interfon, KATV, internet, parking Prodaje se održavan i funkcionalan trosoban dupleks, odmah useljiv u ulici Svetog Save. Stan se nalazi na 2. spratu manje dvorišne zgrade što ga čini izuzetno mirnim, izolovanim....
Promena cene sa 180.200 € na 195.000 €
dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cena
Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 180.200 €
01.05.2026 - 195.000 €
25.01.2026.,
www.srbija-nekretnine.org
Na prodaju je prijatan i funkcionalan trosoban duplex stan površine 81 m², smešten u mirnom delu Grbavice, u ulici Miše Dimitrijevića. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj zgradi sa liftom, na petom spratu, dvorišno je orijentisan i obezbeđuje komforno i mirno porodično stanovanje.....
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
GRBAVICA, 81m2, TROSOBAN Na prodaju trosoban duplex na veoma dobroj lokaciji. U donjoj etaži se nalazi predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet i terasa. U gornjoj etaži se nalazi hodnik iz kojeg se ulazi u dve prostrane spavaće sobe i kupatilo. Kosine ne ometaju....
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
Na prodaju jednistvena nekretnina nadomak Dunava, novog Kej Garden kompleksa, kao i samog centra grada. U pitanju je duplex od 79m2 u ulici Filipa Višnjića. Zgrada je novije gradnje, održavana i uredna. Stan je u potpunosti renoviran. Kosine u stanu ni malo ne remete funkcionalnost....
15.05.2026.,
www.indomio.rs
Agencijski ID: 132258, IV/IV, lift. TELEP - *DUPLEX* 81 m2 - 4 spavaće sobe, na odlicnoj poziciji. LIFT. TERASA DONJI DEO: Dnevna soba, kuhinja, trpezarija 1 spavaća soba, kupatilo i terasa. GORNJI DEO: 3 spavaće sobe. Ispod blagih kosina sa VELUX krovnim prozorima, napravljeni su....
27.05.2025.,
www.oglasi.rs
27.05.2025.,
www.oglasi.rs
Trosoban duplex na Grbavici, na izuzetnoj lokaciji! ***Agencijska sifra 1063206*** Obezbeđen parking u dvorištu zgrade, dva mokra čvora, namešten, dvorišno orijentisan. Za dodatne informacije pozvati 064/823-66-16 Nikola .
16.09.2025.,
www.oglasi.rs
Prodaje se 3 stan u Novom Sadu, SOCIJALNO, površine 81 m², po ceni od 183750€ (što je 2268€/m²). Stan je u izgradnji. Stan je Duplex. Stan poseduje telefon, kablovsku. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.