• GoHome Professional
do 220000 eura 80 m2 3.sprat uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220000 eura 80 m2 3.sprat uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura 80 m2 3.sprat uknjižen

  • Za upit "do 220000 eura 80 m2 3.sprat uknjižen" pronađeno 81 nekretnina - prosečna cena 2.071 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 145.000 €, 81,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban stan 81m2 u vojnim zgradama na Trošarini. Stan se nalazi u zgradi izuzetnog kvaliteta i odlične očuvanosti. Nalazi se na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izlazom na lođu, trpezarije, odvojene kuhinje, tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 100.000 €, 81,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen troiposban stan na Salajci, u zgradi iz 2007. godine. Nalazi se u potkrovlju, i čini ga kombinacija redovnih i krovnih prozora. Treći sprat, terasa, grejanje etažno na gas, IDS 59180. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 135.960 €, 80,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41541, 061 234 30 11 Stefanela, Uknjižen odličan trosoban stan u blizini Futoške pijace, u mirnoj ulici. Kuhinja sa svojim prozorom, trpezarija sa dnevnim boravkom, iz hodnika u 2 sobe i 2 mokra ćvora, 2 terase. Treći sprat, nema lift. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 220000 eura 80 m2 3.sprat uknjižen'
152.160 €
145.000 €
174.700 €
 
-1%

Promena cene sa 148.900 € na 148.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 148.000 €, 80,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 148.900 €
01.05.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen. LEP 3.0 stan, kompletno renoviran sa dva mokra čvora. Stan se nalazi u delu Borče punom zelenila. Prostorije: predsoblje, kuhinjsko-trpezarijski deo, dnevna soba, spavaca, decija, kupatilo, wc, prostrana terasa. GREJANJE - CG, sprat 3/4, TERASA, PARKING, INTERFON, VIDEO....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 190.550 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban, prostran stan na Rotkvariji.Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom i čine ga dve spavaće sobe, prostran dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom. Poseduje kupatilo i toalet, kao i dve terase. Dvostrano je orijentisan. Stan je uknjižen i bez....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 170.880 €, 79,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižen trosoban dupleks na Grbavici, u novijoj zgradi iz 2010. godine. Donja etaža: wc, dnevni boravak i kuhinja, terasa; na gornjoj etaži su dve spavaće sobe. Postoji mogućnost kupovine garaže uz doplatu od 10000 evra. Treći sprat, lift, IDS 1064431. Trosoban stan, Novi Sad - Grbavica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 116.000 €, 81,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižen troiposban stan na Salajci, u zgradi iz 2007. godine. CENA 116.000 eura + 3 % provizije Nalazi se u potkrovlju, i čini ga kombinacija redovnih i krovnih prozora. Treći sprat, terasa, grejanje etažno na gas, IDS 1059180. Troiposoban stan, Novi Sad - Salajka | Prodaja ·....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 144.000 € na 140.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Palilula, 140.500 €, 81,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 144.000 €
08.05.2026 - 140.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Palilula - Trošarina, prodaje se komforan 3.5 stan, 81m2+terasa 4m2, u mirnom delu grada, iza OŠ ,,Branko Miljković, u naselju sa odličnim vojnim zgradama. Stan se nalazi na 3. spratu od 5 u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 79,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

**NOVO U PONUDI** Trosoban stan na Bulevaru uknjižen 1/1. Stan poseduje dve terase, dva sanitarna čvora, dve spavace sobe jednu dnevnu sa trpezarijom i kuhinjom, nalazi se na 3. spratu bez lifta i stanu pripada i tavanski prostor iznad stambene jedinice od 20m2 sa mogućnošću proširenja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 79,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična nekretnina u mirnoj i uvučenoj ulici, gde su uglavnom kuće,a na minut od Bulevara Oslobođenja.+++Agencijska oznaka stana 1055709, Novi Sad, Bulevar, 79 m2, trosoban, treći sprat, ne i poslednji. Nekretnina sa dve terase, kupatilom i odvojenim toaletom,kuhinjom sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 97.850 €, 81,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo na Salajci u blizini tržnog centra BIG Uknjižen Troiposoban stan 81 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi na Trećem spratu ima odvojene tri spavaće sobegrejanje je centralno na gaszgrada nema liftPosebno izdvajamo blizinu škole,vrtića,Tržnog centra BIG i Gradskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 174.700 €, 79,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Jedna od par omiljenih ulica novosađana / Vase Stajića. Stan u dva u nivoa, kompletno ušuškan dvorišno, pruža osećaj kuće. Agencijska oznaka stana 1099680, Novi Sad, Centar, 79 m2, četvorosoban, treći sprat. Ekskluzivna prodaja samo kod nas. Četvorosobna nekretnina na dva nivoa, gde....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.000 €, 78,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

ponuda br. 1329 NS PRO – 3 soban, 78m2, Takovska ulica 3.sprat BEZ lifta 2 terase Zaseban toalet nadogradnja iz 2001. 3 klime Kupatilo renovirano 2022. Stolarija zamenjena 2024. - idealan za život u mirnom i tihom okruženju - uknjižen - bez trereta, moguća kupovina iz kreditnih sredstava....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 153.000 €, 82,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan 82m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na trećem spratu sa četri lifta. Stan se nalazi na četri nivoa, na prvom nivou je ulazni hodnik, trpezarija sa kuhinjom i špajz, na drugom nivou dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 135.000 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lep,četvorosoban stan P=82m2,duplex na trećem spratu novije zgrade, 2015god zidana. Stan je prostran,svetao i sastoji se od : dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe,hodnika,kupatila. Na podu je hrastov parket,pvc stolarija,Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 236.900 €, 78,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1091118 - CENA sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%.. uknjižen kvalitetno opremljen dupleks na Bulevaru blizu Sajma. PVC stolarija, novi podovi i postavljena zvučna izolacija. Prodaje se sa kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Duplex je bez kosina. Treći sprat,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 240.000 €, 78,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102198, cena nekretnine je 240000 + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Liman IV, 78 m2, trosoban, treći sprat. Kompletno adaptirana trosobna nekretnina, sa dve spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom, odvojenom kuhinjom sa prirodnom ventilacijom, 2 mokra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.600 €, 78,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban dupleks,u novijoj zgradi povrsine 78m2 na Novoj Detelinari .Stan je na trećem spratu,uknjižen. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu,kupatilo sa tuš kabinom.Na gornjoj etaži su spavaće sobe i kupatilo sa kadom. U dvoristu se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U najlepšem delu Mirijeva prodaje se renoviran ,prostran , dvostroano orijentisan svetao trosoban stan. Konfiguracija stana Hodnik 2 spavaće sobe Dnevna soba Posebna garderoba 2 kupatila, jedno klasično sa tuš kabinom, drugo sa ďakuzijem Kihinja sa trpezarijom Grejanje je etažno ili....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan na samom početku Mirijeva. Zgrada se nalazi na odličnoj poziciji, blizu osnovne i srednje škole, u blizini je i apoteka, prodavnica, autobuska stanica. Stan se nalazi na trećem spratu vrlo uredne zgrade stare 10 godina. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, trpezarije,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 148.400 €, 82,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan 82m2, na Crvenom pevcu, u blizini Lutkarskog Pozorišta. Stan se nalazi na trećem spratu, kvalitetne starogradnje sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Na podovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 188.500 €, 78,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125083, III/IV, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban stan 78,56m2, 3. sprat, Novo Naselje, Buducnost gradnja, stan se prodaje u namestenom stanju kao sto je na slikama, 3 sobe, kupatilo sa wc-om i odvojen wc, kuhinja, ostava, 2 terase, tavan, zajednicka biciklana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 194.200 €, 78,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju – prostran trosoban stan na Novom Naselju, stvarne površine 78,56 m² Prodaje se komforan trosoban stan smešten na trećem spratu kvalitetne zgrade od fasadne cigle, u jednoj od najtraženijih i najorganizovanijih četvrti Novog Naselja. Iako je uknjižen na 73 m², stan u prirodi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 240.000 €, 78,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129664, III/V, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju odličan trosoban stan 78 m² na Limanu četiri , treći sprat sa liftom. Okrenut prema dvorištu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen dupleks u novogradnji od 78m2 na trećem spratu, prodaje se polunamešten, sa ugradnim plakarom, kompletnom kuhinjom sa tehnikom, kupatilskim nameštajem, rasvetom, tv komodom. Stan je u zgradi novogradnje za koju je izdata i upotrebna dozvola. Sastoji se od ulaznog predsoblja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 188.500 €, 78,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125083, III/IV, uknjižen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban stan 78,56m2, 3. sprat, Novo Naselje, Budućnost gradnja, stan se prodaje u nameštenom stanju kao što je na slikama, 3 sobe, kupatilo sa wc-om i odvojen wc, kuhinja, ostava, 2 terase, tavan, zajednicka biciklana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 221.400 €, 82,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep, komforan, svetao, trosoban stan 82m2, na 3.spratu u kvalitetnoj zgradi bez lifta, na Podbari. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, sa izlazom na terasu, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, toaleta kupatila i ostave. U blizini Temerinske pijace, i na 10minuta hoda do....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična cena! Prodaja izuzetno lepo održavanog porodičnog, četvorosobnog stana od 78m2 Stan se nalazi u mirnoj ulici, 50m od Bulevara Patrijarha Pavla, na trećem spratu kvalitetne zgrade starije gradnje, bez lifta. Svetao je i sastoji se od velikog dnevnog boravka, odvojene kuinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

POVOLJNO! Prodaja lepog, porodičnog, četvorosobnog stana od 78m2 na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na trećem spratu starije, veoma kvalitetno građene zgrade ,bez lifta. Poseduje veoma prostranu dnevnu sobu sa izlazom na terasu koja ima ostavu,tri spavaće sobe, odvojenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.100 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju troiposobnog stana na Telepu. Sastoji se od komforne dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje sa prirodnom ventilacijom, tri spavaće sobe, kupatila i toaleta, hodnika, dve terase i ostave. Nalazi se na trećem spratu zgrade bez lifta. Dvorišno orjentisan. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 144.610 €, 78,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1094382 Na prodaju uknjižen, duplex na trećem spratu u novijoj zgradu bez lifta. Nalazi se u blizini Železničke stanice. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu, toalet. Na gornjoj etaži su dve spavaće sobe i kupatilo sa kadom. Stan....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 97.000 €, 83,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – četvorosoban dupleks stan površine 83m2 na II spratu u zgradi sa 3 sprata i bez lifta. U donjoj (ulaznoj) etaži se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, degažman, kupatilo i toalet, a u gornjoj etaži (III sprat, potkrovlje zgrade) se nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 166.560 €, 77,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fenomenalan trosoban stan, savršenog rasporeda na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu! Nalazi se na 3. spratu u zgradi sa liftom, koja je okružena zelenilom. Stan se prodaje kompletno namešten. Uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi. Preporuka! .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred stana, veliki pripadajući podrum. Stan je uknjižen na 78 m2, mereno sa terasom 83 m2. Grejanje na norveške radijatore. U zgradi je uvedeno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 237.500 €, 83,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 108108, III/III, klima, lift, telefon, uknjižen, renoviran, stara gradnja. Povrsina stana sa terasom je 83m2 a uknjizeno je 68m2. U prilici smo da vam ponudimo novi prostorno odličan trosoban stan na trećem spratu trospratne zgrade sa renoviranom fasadom i izolacijom,bez....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 179.520 €, 83,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban stan na Podbari, u zgradi iz 2007. godine. Odrađen je kao dvoetažni - nema kosina na gornjem nivou. Izvorno je bio troiposoban, tako da uvek može da se vrati u prvobitno stanje. Treći sprat, terasa, ostava, IDS 80153. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 176.000 €, 83,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119088, III/IV, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Na prodaju odličan trosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla na trećem spratu od četiri. Zgrada je kvalitetna. Stan je dvostrano orijentisan.. Oko zgrade ima slobodan parking. Stan je odličan za porodičan život.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 83,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan u centru. U neposrednoj blizini se nalaze vrtić, škola, nišavski kej, pešačka zona… Stan ima 83m2, 74m2 uknjižene površine, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Po strukturi je komforan trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 181.280 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep i veoma funkcionalan trosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan poseduje veoma veliki dnevni boravak sa trpezarijskim delom i izlazom na komfornu terasu, odvojenu kuhinju, hodnik, toalet i odvojen spavaći deo sa dve sobe i kupatilomStan je opremljen veoma kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Mladenovac, centar - Igmanska 3. 0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 76,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban dupleks u širem centru grada. Dobro održavan, ne iziskuje ulaganja. Treći sprat, terasa, dva kupatila, IDS 52324. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.400 €, 76,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen trosoban dupleks u širem centru grada. Dobro održavan, ne iziskuje ulaganja. Treći sprat, terasa, dva kupatila, IDS 52324. Terasa.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 78)

<< <1 2> >>