• GoHome Professional
do 220000 eura 80 m2 3.sprat što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 220000 eura 80 m2 3.sprat što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura 80 m2 3.sprat što manji

  • Za upit "do 220000 eura 80 m2 3.sprat što manji" pronađeno 185 nekretnina - prosečna cena 2.059 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.850 €, 85,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla, površine 85m 2 . Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, hodnika i terase. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Uz stan i garažno parking mesto, kao i ostava....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 142.000 €, 85,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan 3.5 stan na Trošarini. Nalazi se na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase. Prodaje se polunamešten – sa kuhinjom, ugradnim plakarima i klimom.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 181.280 €, 85,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan stan u srcu Petrovaradina! Stan je površine 85m2, nalazi se na trećem spratu(od ukupno 5), u novoj zgradi(iz 2023.)sa liftom.Stan je potpuno nov i prodaje se kompletno namešten-spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 106.250 €, 85,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran,trosoban Cvetni trg za izdavanje Cena:1250 Kontakt:+381668091211 Lokacija: Beograd,Cvetni trg, sprat 3. od 6 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće sobe; - 1 kupatilo; - ostava; - vešeraj; - terasa; - predsoblje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 181.280 €, 85,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 145.000 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053917…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, VETERNIK, BLOK MILANA TEPIĆA, ŠIRI CENTAR, 4.0 STAN, PORODIČNA NEKRETNINA…86m2… Odlična prilika za kupovinu porodične nekretnine na odličnoj lokaciji Predstavljam vam odličan porodičan stan u dve etaže. Pozicioniran na trećem spratu, dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 195.700 €, 86,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno očuvan troiposoban stan na Novom Naselju, površine 86m2( u prirodi ima preko 90), na trećem spratu zgrade od kvalitetne žute fasadne cigle. Dvostrano orijentisan, vrlo svetao i funkcionalan. Uknjižen 1/1, mogućnost kupovine i preko kredita. Stan poseduje PVC spoljašnu stolariju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 138.000 €, 86,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID 113541. EXTRA POVOLJNO! Prodajem odličan troiposoban dupleks stan u blizini Centra Novog Sada na trećem spratu bez lifta. Stan je uknjižen zbog kosina na 70m2 ali u prirodi on ima 86m2. Nalazi se u mirnoj ulici i odličan je za život jedne porodice. Zgrada ima biciklanu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Ise Bajića. Odličan, autentičan, kompletno namešten dvoiposoban dupleks stan u pešačkoj zoni. Nadomak Dunavskog parka. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizanja čine dva nivoa. Na prvom nivou nalaze se prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 179.220 €, 87,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.indomio.rs

Južni Telep-Direktna prodaja-Uknjižen Četvorosoban Dupleks 87 m2 u blizini Lazine Gimnazije i Limana-mogućnost kupovine i Garaže 16 m2 *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Južnom Telepu Uknjižen Četvorosoban Dupleks stan 87 m2 na POGODNOJ LOKACIJIStan je Novije gradnje nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 199.000 €, 87,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan dvoetažni stan sa garažom - Nova Detelinara---Agencijska šifra: 1007581. Odličan dvoetažni, porodični trosoban stan površine 87m2, koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade locirane na Novoj Detelinari. Donja etaža se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 87,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007581. Odličan dvoetažni, porodični trosoban stan površine 87m2, koji se nalazi na 3. spratu stambene zgrade locirane na Novoj Detelinari. Donja etaža se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Gornji nivo se sastoji....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 156.600 €, 87,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji u samom centru Zlatibora, na 300m od Mone Stan ima 87m2 Po strukturi je 2.5 soban, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase Nalazi se na 3 spratu u zgradi sa 3 sprata Grejanje -....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 93.000 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Bačkoj Palanci u centru, na atraktivnoj lokaciji, ulica Jugoslovenske armije. Trosoban stan 87m2 u dva nivoa, treći sprat. Donji deo stana:-predsoblje -ostava -kupatilo -prostran dnevni boravak -kuhinja sa trpezarijom -terasa sa ostavom Gornji deo stana:-hodnik -kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.700 €, 87,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1090429 - Uknjižen trosoban dupleks na potezu između Cara Dušana i Bulevar Evrope. Prodaje se sa kompletnim nameštajem. Treći sprat, lift, terasa, dva mokra čvora. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 188.200 €, 87,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobar raspored stana, dobra, kvalitetna zgrada+++Agencijska oznaka stana 1051260, Novi Sad, Centar, troiposoban duplex, 87m2, treći sprat. Stan na odličnoj lokaciji, ordžavan, dupleks. Dobar raspored stana, dobra, kvalitetna zgrada. Odvojen dnevni od spavaćeg dela, sa dva lepa, velika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 242.000 €, 87,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 109987 - Nov troiposoban stan sa PDV-om na Novoj Detelinari, Stan poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhijom i trpezarijom. Kupatilo i toalet. Sv stanovi su kvalitetno opremljeni i poseduju; Hrastov parket Ri Keramika domaćih proizvođača I klase Kupatilske....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-185 (od ukupno 186)

<< <1 2 3 4 5> >>