• GoHome Professional
do 220000 eura 60 m2 što manji lift - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 220000 eura 60 m2 što manji lift - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura 60 m2 što manji lift

  • Za upit "do 220000 eura 60 m2 što manji lift" pronađeno 4 854 nekretnina - prosečna cena 2.500 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 172.150 €, 55,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

*Odličan stan na atraktivnoj lokaciji, blizina reke, šetališta, marketa, škola, vrtića... Za više informacija, pozovite! https://max-nekretnine.rs/prodaja-stan/novisad-liman5/522400 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 140.000 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan na trećem spratu od tri sprata, u sjajnoj o kolini sa dosta zelenila. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (open space), spavaće sobe, kupatila i velike terase koja se pruža u čitavoj dužini stana, kojoj se može pristupiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.780 €, 55,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan u samom centru grada u mirnoj ulici.Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom, kupatila i dve spavaće sobe od kojih je jedna manja. Stan je u potpunosti renoviran i moderno opremljen. Ima veliku prostranu terasu, dvorišno je orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 158.620 €, 55,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Eksluzivno! Retko u ponudi! Dvosoban stan na prodaju - Liman. Za više informacija pozovite na broj telefona: 0668442299. Vaše GOLD nekretnine! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 138.550 €, 55,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina Škole,Vrtića, Pijace, Autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme, grejanje sa kalorimetrima. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 130.295 €, 55,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007270.Prodaje se dvorišno orjentisan dvosoban stan koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom locirane na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je uknjižen na 55 m2 i poseduje dnevni boravak, spavaću sobu, fizički odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.900 €, 55,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-starimajur/486811 Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 130.340 €, 55,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 55.000 €, 55,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan, lepo namešten 2.0 stan na prestižnoj lokaciji, u Beogradu na vodi. Sastoji se od dnevnog boravka otvorenog koncepta sa kuhinjom i trpezarijskim delom, odvojene spavaće sobe koja pruža mir i privatnost, kupatila, i terase sa koje se pruža pogled na Kulu. Prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 144.900 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 184.000 €, 55,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119089, V/V, lift, uknjižen, parking, ostava, stambena zgrada. U ponudi dvosoban stan od 55 kvm, u odličnom stanju, u jednoj od najlepših zgrada na Limanu 1, dupleks. Stan se nalazi u neposrednoj blizini kampusa Univerziteta u Novom Sadu i na 50m od autobuske stanice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 234.000 €, 55,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Početak Bloka 23 do pruge, odlično održavan ulaz, stan istočno orijentisan sa širokim pogledom ka Sava Centru i gradu. Prostorije: prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, predsoblje, hodnik i terasa. Stan je jedinstven jer ima mogućnost jednostavne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 189.500 €, 55,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan dvosoban dupleks na Limani 1. Stan se nalazi na 5. spratu u zgradi sa liftom. Na donjoj etaži se nalazi dnevna soba sa kuhinjom, toalet i ostava. Na gornjoj etaži nalazi se spavaća soba i kupatilo. U cenu je uraćunata kuhinja, i svi ugradni elementi, na obe etaže....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 141.630 €, 55,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi! Predstavljamo vam izvanredan dvoiposoban duplex na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na Grbavici! Stan ne zahteva gotovo nikakva ulaganja, osim krečenja. Okrenut je prema dvorištu i samim tim nema buke. U neposrednoj blizini stana se nalazi sve što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 55m2, DVOIPOSOBAN Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan u centru Novog Sada. Prostire se na 55m2 i nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta. U izvornom je stanju, ali izuzetno održavan. Grejanje je gradsko, centralno. U neposrednoj blizini se nalaze centar grada, razne prodavnice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 125.660 €, 55,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100127 - uknjižen dvoiposoban stan na Novom naselju u Šarengradu. Stan sadrži dve spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Postoji i velika terasa sa divnim pogledom na park pun zelenila i ukrasnog rastinja. Na tavanu ostava i u prizemlju biciklana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 160.000 €, 55,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan,ulično orjentisan.U cenu stana ulazi ugradna kuhinja i plakari.Ostalo po dogovoru. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 152.950 €, 55,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101179 Na prodaju odličan stan na Novoj Detelinari, u izvornom stanju, ne zahteva ozbiljnija ulaganja. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi, na odličnoj lokaciji u blizini osnovne škole, marketa, više stanica linija gradskog saobraćaja u neposrednoj blizini. Iznad stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U pitanju je stan koji je potpuno nov, renoviran u predhodnoj godini od poda do plafona. Nikada nije useljavan tako da bi podstanari bili prvi stanari. Sve je rađeno po meri od nameštaja. Stan se nalazi na Bulevaru cara Lazara 54. Dvorišno je orjentisan, svi prozori i balkonska vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 138.800 €, 55,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan neuseljavan dvoiposoban stan u novoizgrađenom kompleksu, savršen za miran porodičan život! Stan je prepun prirodne svetlosti. Zgrada i stan opremljeni izuzetnim materijalima: pvc stolarija, aluminijumske roletne, tarkett, italijanske sanitarije i keramika. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 138.800 €, 55,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Južnom Telepu Trosoban stan 55 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJIStan se naalazi na Trećem spratu zgrade,dvorišne orijentacijeIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,terasagrejanje je centralnoPosebno....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 211.150 €, 55,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Vrdnik-Fruške Terme-Apartman komplet extra delux namešten - sa Garažom u suterenu zgrade. Opremljen je novim stvarima i lux tehnikom. Komforan, svetao sa prelepom terasom sa koje se pruža pogled na padine Fruške gore i na Banju Vrdnik. Apartman odiše stilom i elegancijom a u prirodnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 127.000 €, 55,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su stanovi u moderno projektovanoj stambenoj zgradi koja se gradi na jednoj od najpoželjnijih i najatraktivnijih lokacija u Nišu. Objekat se nalazi u mirnom okruženju, a u neposrednoj blizini su škole, fakulteti, Apelacioni sud, pijaca, supermarketi, teretane i druge važne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 230.000 €, 55,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lep, dvoiposoban stan u 21.bloku u ulici Bulevar Zorana Đinđića u uredno održavanoj zgradi u mirnom kraju, u neposrednoj blizini osnovne i srednje škole, marketa, uključenja na autoput i TC " Ušće". Stan ima dve spavaće sobe, kuhinju, kupatilo, trepezariju i dnevni boravak.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, NOVA DETELINARA površine 55m2. Stan se nalazi u novijoj gradnji. Izuzetno je funckionalan. Svi potrebni sadržaji su u blizini stana, Škola, vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Odlično je povezan sa svim delovima grada. Mogućnost kupovine stana putem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 46.750 €, 55,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan. Opremljen je modernim nameštajem i tehnikom. Nalazi se na savršenoj lokaciji u blizini hotela Hyatt i TC Ušće, osunčan i svetao. Sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinji sa šankom, spavaće sobe i prelepe terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 124.000 €, 55,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan iz otkupa, površine 55 m², u mirnom delu Karaburme, idealan za porodično stanovanje ili kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredne zgrade bez lifta, ušuškane među zelenilom, što obezbeđuje mir i privatnost. Stan je dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, renoviran, stan u samom centru grada, na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom i interfonom. Stan se izdaje prazan sa opremljenom kuhinjom i kupatilom ali postoji mogućnost dogovora i opremanja sa drugim nameštajem. Prostorije: predsoblje, tri odvojene sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120764, IV/, klima, lift, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Na prodaju komforan dvosoban stan u neposrednoj blizini Master centra Sajam i Kliničkog centra. U blizini su škola, obdanište, bazeni, marketi, sportski tereni i dr. Stan je okrenut prema dvorištu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 167.750 €, 55,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran trosoban stan, u centru Novog Sada, dvorisno orijentisan, na trecem spratu bez lifta. Stan sadrzi dve spavace sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, kupatilo i terasu. U neposrednoj blizini autobuskih stajalista, srednje i osnovne skole. Za razgledanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 92.700 €, 55,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan na traženoj lokaciji u gradu, na bulevaru a opet zavučen. Stan uknjižen na 29m2 u prirodi ima 55m2 galeriju dodatno. Stan se prodaje namešten, ostavlja odličan utisak, vredi videti! Dvorišno orijentisan. Za više informacija i zakazivanje gledanja kontaktirajte naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 226.600 €, 55,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična zgrada, odličan investior, odličan dvosoban komforan stan sa predivnom terasom+++Agencijska oznaka stana 1101040, Novi Sad, Centar (Kej), 55 m2, dvosoban, četvrti sprat (ne i poslednji). Odlična zgrada, odličan investitor, odličan dvosoban komforan stan sa predivnom terasom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 169.950 €, 55,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi u izgradnji različitih struktura i spratnosti. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini centra grada i Keja. Useljivo - jun 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Povrat istog za kupce prve nekretnine. Mogućnost kupovine ostave, parking i garažnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 189.520 €, 55,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

548776-Odličan dvosoban stan na Limanu 1 u modernoj zgradi! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. U potkrovlju, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 118.460 €, 55,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije! Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 110.450 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Brzo useljiv, dvosoban. Divcibare. Za vise informacija kontakt Win nekretnine 021/66-22-700 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 113.300 €, 55,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, odličnog rasporeda. Dve spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, terasa sa ostavom. Visoko prizemlje. Blizu centra, daleko od gužve i buke. Odlična lokacija za miran porodičan život. U blizini stana dva vrtića, škole, supermarketi. Sve neophodno za udoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 110.000 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako ste od onih kupaca koji čekaju da se pojavi stan u centru, onda je ovo ponuda koju vredi pogledati. Prodaje se dvosoban stan, površine 55m2, na X spratu stambene zgrade sa dva lifta. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom prostorija, a sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 125.000 €, 55,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja kompletno sredjenog i tokom prosle godine renoviranog stana bez ikakvog potrebnog ulaganja. Stan se nalazi u mirnom i veoma trazenom kraju koji je na periferiji grada. Uz stan je obezbedjen parking ispred zgrade. Za vise informacija pozovite. Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzno opremljen, nov, neuseljavan stan u novoizgrađenom kompleksu u Radničkoj ulici, Sity gradnja. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora.Garažno mesto. Zgrada je obezbeđena video nadzorom. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Bloka 70, preko puta Male Piramide, nalazi se svetao i funkcionalan dvosoban stan od 55 kvadrata koji odiše urednošću i toplinom doma. Raspored je osmišljen tako da pruža komfor u svakom kutku – dve sobe, trpezarija sa kuhinjom, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom i lođa čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 118.970 €, 55,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-novonaselje-sarengrad/540277 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 489)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>