• GoHome Professional
do 220000 eura 1.sprat 3.sprat što skuplji do 2200 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220000 eura 1.sprat 3.sprat što skuplji do 2200 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura 1.sprat 3.sprat što skuplji do 2200 eura/m2

  • Za upit "do 220000 eura 1.sprat 3.sprat što skuplji do 2200 eura/m2" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 1.430 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 99.640 €, 50,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji na Paliluli, površine 49,82m2 po strukturi dvoiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila I terase. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja poseduje lift I ima 11 stambenih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 101,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan troiposoban stan, površine 101m2 na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Zgrada je novije gradnje, smeštena na odličnoj lokaciji, u samoj blizini parka Čair, i centra grada, na svega 5 minuta od svih bitnih dešavanja u gradu. Stan je odlična investicija kako....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 230.000 €, 450,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se atraktivna kuća na odličnoj lokaciji u Jagodini, u blizini Akva parka. Površina kuće: oko 450 m² Površina placa: 3. 11 ari Struktura kuće: Suterenski prostor je potpuno sređen. Prvi sprat je delimično sređen. Drugi i treći sprat su u sivoj fazi, spremni za završne radove....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 220000 eura 1.sprat 3.sprat što skuplji do 2200 eura/m2'
75.280 €
75.280 €
162.100 €
  Kuća, RIPANJ, 219.000 €, 250,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična pozicija kuće,sama na placu u samom centru Ripnja,preko puta Crkve,Osnovne škole, auotbuskog stajališta,u blizini više marketa,kao i lokala uslužno-komercijalnog karaktera.Kuća se prostire na tri etaže. Prvi sprat: Dnevni boravak,kuhinja sa trpezarijom,kupatilo,ostava Drugi....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 178,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica, prodaje se kuća PR+1S+PK od 178m2 na placu od 1030m2. Prizemlje se sastoji od dnevne sobe,kuhinje,spavaće sobe i kupatila. 1 sprat 3 spavaće sobe i kupatilo, s tim da je jedna soba velika i postoji mogućnost da se naprave 2 sobe. Potkrovlje ima 2 terase takođe postoji....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 160.000 €, 390,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 149.000 €, 99,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107826, I/II, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. Idealan raspored,obilje prostora ali bas bas . Urbana vila ,starosti oko 2 godine a stan zauzima ceo 1. sprat 3 spavace sobe,1 garderober soba,2 mokra cvora,veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s485 Prodaje se luksuzan dupleks od 160 m², smešten na trećem spratu nove zgrade u prelepom porodičnom naselju Tozino Voće, Mladenovac. Ovaj prostrani i moderni stan pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, idealnom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, POPOVAC, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 130.000 €, 169,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.feniks.rs

Kuća u lepom delu Zlatibora na 2 ara placa. Kuća je na 3 nivoa, ima garažu i 4c parking mesta ispred kuće. Kvalitetno je građena a cena je više nego povoljna. Pogodna je za život ali i za izdavanje. Prizemlje: 2 sobe, kuhinja, kupatilo. Prvi sprat 3 sobe, kuhinja, kupatilo. Potkrovlje....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.118 € na 124.578 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 124.578 €, 69,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 121.118 €
26.04.2026 - 124.578 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 69.21m2, nalazi se na prvom spratu (po projektu, dostupan još na drugom i trećem spratu) u odličnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.150 €, 46,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se komforan jednosoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom. Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan, nalazi se na 3. spratu zgrade bez lifta. Zgrada je okružena zelenilom i drvećem, u mirnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 102.000 €, 46,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava, može zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom. Dvostrano je orijentisan, svetao i prozračan,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem komforan stan 46m2, jednoiposoban. Lokacija je Novo naselje. Uknjižen je i bez posrednika. Odličan raspored, odvojena kuhnja, dvostrano orijentisan sa ostavom i biciklanom. Treći sprat bez lifta. Može i zamena za deo kuće ili sličan na prvom spratu. Cena dogovor. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.200 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u naselju Čalije. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Projektovane površine je 47,60 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, putem....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 89.408 € na 91.962 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 91.962 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.408 €
26.04.2026 - 91.962 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 51.09m2, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem spratu.) u odličnoj....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 82.425 €, 43,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Aparmani u izgradnji na Kopaoniku u ulici Aleksandra Tirnanića Tirketa (za poznavaoce Kopaonika između MILMARIA i Kraljevih Čardaka) na putu Rudnica -Kopaonik, na oko 4km od centra Kopaonika , u prizemlju Vile,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 77.126 €, 40,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Aparmani u izgradnji na Kopaoniku u ulici Aleksandra Tirnanića Tirketa (za poznavaoce Kopaonika između MILMARIA i Kraljevih Čardaka) na putu Rudnica -Kopaonik, na oko 4km od centra Kopaonika , u suturenu Vile,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku u resortu MILMARI nalazi se luksuzan stan-apartman (studio-garsonjera) od 28m2 na prvom spratu u dobro odrzavanoj zgradi koji ima ukupno 4 spratova i potkrovlje. Takodje, ovaj....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 49.848 €, 42,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U uliciKneza Lazara , u naselju 25. Maj , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih površina. Zgrada koja se radi veoma kvalitetno a koja će biti završena u decembru 2025 godine nudi Vam stanove :1. Dvoiposoban stan broj 1, Suteren, pov. 57,45m2, cena: 68.980 Evra sa PDV-om....