• GoHome Professional
do 220000 eura 1.sprat - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 220000 eura 1.sprat - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura 1.sprat

  • Za upit "do 220000 eura 1.sprat" pronađeno 5 841 nekretnina - prosečna cena 2.023 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dvostrane orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu TerasuIstičemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 191.400 €, 58,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052641. NOVI SAD, SAJAM, DVOSOBAN STAN, 58 m2. Novo u ponudi! Predstavljamo vam dvosoban stan, pozicioniran na prvom spratu zgrade u izgradnji. Stan sadrži ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo sa tuš kabinom i terasu. Objekat je projektovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.269 €, 96,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep cetvorosoban stan u manjoj zgradi, urbanoj vili,na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i širokoj ulici, blizu svih urbanih sadržaja. Stan se nalazi na prvom spratu urbane vile, kvalitetno gradjene po svim standardima modernog i komfornog stanovanja. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.269 €, 95,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep cetvorosoban stan u manjoj zgradi, urbanoj vili, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i širokoj ulici, blizu svih urbanih sadržaja. Stan se nalazi na prvom spratu urbane vile, kvalitetno građene po svim standardima modernog i komfornog stanovanja. Grejanje....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 191.000 €, 137,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaju se dva nivoa porodične kuće u Duvaništu. Jedan nivo je na prvom spratu i u funkciji je trosobnog stana. Ulazi se u prostrano predsoblje koje je pregradjeno od trpezarije šankom, u nastavku je kuhinja na čijem kraju je ostava. U ostale prostorije se ulazi iz predsoblja, tu....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 170.000 € na 191.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, DUVANIŠTE, 191.000 €, 160,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 170.000 €
05.04.2026 - 191.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Tražite kuću u dobrom kraju u naselju Duvanište, ovo može biti prava ponuda za vas. Prodaje se 1 i 2 sprat kuće. Prvi sprat ima 70m2 i sastoji se od hodnika, dnevng boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe , kupatila i terase. Drugi sprat je površine 40m2+50m2 terase i čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.960 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na ulicu u pitanju je prvi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 190.960 €, 120,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA! Na najlepšem delu Klise u Vidovdanskom naselju- Ova lokacija je za sve one koji žele da žive u gradu pritom da budu u mirnom naselju okruženom kućama. U ulici se nalazi sve od infrastrukture - gas, voda, struja, kanalizacija. Kuća u prirodi ima 120m2 a uknjižena je na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.960 €, 65,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam predivan trosoban stana na Bulevaru u Novom Sadu. Smesten u ulici Trg Komenskog Nalazi se na najboljoj lokaciji u gradu. U mirnoj ulici i okružen zelenilom, a nadomak centra grada. Stan ima idealnan raspored prostorija. Sa ukupnom površinom od 65m2, ovaj stan je....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 190.600 €, 242,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostrana spratna kuća u mirnom delu Futoga, idealna za porodično stanovanje. U neposrednoj blizini se nalazi market, pekara, autobusko stajalište, sve neophodno za kvalitetan život. Kuća se nalazi na ravnom placu i raspolaže sa 121m2 uknjizenih kvadrata, u stvarnosti ima....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 190.600 €, 242,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća u Futogu. Prizemlje renovirano pre tri godine. Na prizemlju su dnevna soba, dve spavaće sobe, kupatilo, wc i ostava. Na prvom spratu su dve spavaće sobe, kupatilo i dnevni boravak. 021/425-112, 064/8222147 Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 63,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan, potpuno namešten stan površine 63 m², smešten na prvom spratu zgrade sa liftom, na Novoj Detelinari. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i spreman za useljenje. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, posebnog WC-a, terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.550 €, 75,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100991, Bulevar, trosoban, 75m2, prvi sprat. Nekretnina u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle, dvorišno orijentisan, za kompletnu adaptaciju i time idealana za prilagođavanje nekretnine svojim potrebama. Stanu pripada ostava od 8m2 i zajednička biciklana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 63,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan troiposoban stan /3 spavace sobe + dnevna/ trpezarija/kuhinja + kupatilo+wc/ . Stan je na mirnoj lokaciji u srcu Telepa i nalazi se na 1.spratu dvospratne zgrade, bez lifta, građenoj 2022.god., u mirnoj ulici sa svim potrebnim sadržajima u neposrednoj blizini-idealno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je funkcionalan i prostran stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevaru oslobođenja. Nalazi se na 1. spratu kvalitetne zgrade koja poseduje lift, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju. Stan se sastoji od odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 190.550 €, 212,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu spratnu kuću u mirnom delu Veternika. Kuća se nalazi na placu od 560m2. Prostor gde se živi je 280m2 ukupno i nalazi se na prvom spratu. Poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom i tri spavaće sobe. Kuća je bez većih ulaganja. Sam plac je prelep....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 83,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1099444 Na prodaju trosoban stan na Novoj Detelinari u zgradi novije gradnje, u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Stan se prodaje SA PARKING MESTOM u ceni. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, trpezarije, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom i ostavom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.357 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stanovi se mogu kupiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.357 €, 65,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.100 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 190.100 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo stan u samom srcu Vračara, u Mutapovoj ulici, u delu bližem Kalenić pijaci. Stan se nalazi na prvom spratu predratne zgrade sa ukupno četiri sprata i dvorišno je orijentisan, što mu obezbeđuje mir i tišinu, uprkos izuzetnoj centralnoj lokaciji. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan stan salonske visine na prvom spratu, dvorišno orijentisan. Mutapova, Beograd, Srbija ; Vračar, Kalenić, Mutapova, 46m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 46m2, 1/3, TA, ktv, internet, interfon, podrum Mutapova ulica se nalazi u samom srcu Vračara, spajajući ulicu Bore Stankovića, kod Hrama Svetog Save, sa Njegoševom ulicom, kod Kalenić pijace. Nepokretnost se nalazi u prvom delu ulice, bliže Makenzijevoj ulici, ali dovoljno daleko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Mutapova, 2.0, 46 m2, bez terase, I od III sprata, ta, bez lifta, interfon, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 46 m2, salonac, starogradnja. Dvosoban stan na jednoj od najlepsih lokacija Vracara, u neposrednoj blizini Hrama i....

 
 
 
  Kuća, RUŠANJ, 225.000 €, 220,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Rusanj, Beogradska 1 deo, 5.0 vertikala kuce, 220 m2 sa 4 terase, na placu od 4.92 ara, PSUT + PR + I + PTK, eg, ktv, internet, klima, useljiva za 90 dana, izvorno stanje, uknjizena kao stan (110 m2) i garaza (19 m2), uradjena konverzija zemljista,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo unikatnu priliku, 2.0 stan u jednoj od najlepših ulica Vračara, odmah kod Kalenić pijace-Mutapova ulica. Nalazi se na 1. spratu/4. Uknjižen je, 46 m2. Fantastična prilika kako za život tako i kao investiija. Pronalaženje adekvatne nekretnine za vas, pomoć u pregovorima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 225.000 €, 73,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan na odličnoj lokaciji u blizini Severnog bulevara, na obronku Zvezdarske šume. Stan se nalazi na prvom spratu stare, kvalitetne zgrade, trostrano orijentisan, terasa gleda na park. Po strukturi je izvorno dvoiposoban, pregrađivan radi dobijanja više spavaćih soba i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi dvosoban stan u Mutapovoj ulici nadomak Kalenić pijace, 46m2, na pravom prvom spratu od 3 sprata, ta grejanje, podrum, interfon, internet. Raspored prostorija: Ulazno predsoblje, prolazna dnevna soba, spavaća soba, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 225.000 €, 145,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je moderna i kvalitetno građena porodična kuća površine 145 m², smeštena u mirnom i prirodom okruženom delu Inđije, u neposrednoj blizini jezera Jarkovci. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za sve koji žele mir, prirodu i privatnost, a istovremeno i dobru povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 225.000 €, 95,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma lep i funkcionalan duplex. Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Bežanijske kose, Novog Beograda, autoputa i velikih trgovinskih marketa. U mirnom delu okruženom zelenilom, trostrano orijentisan duplex u nivou prvog i drugog sprata. Stan se sastoji od predsoblja, velikog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 225.000 €, 125,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokacijiji, u blizini centra Zemuna, nalazi se ova kuća - stan na tri nivoa PR+1+PK.U prizemlju se nalaze kuhinja, trpezarija, dnevna soba, kupatilo, špajz.Na prvom spratu su dve spavaće sobe, kupatilo, terasa koja spaja spavaće sobe.U potkrovlju je velika višenamenska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 225.000 €, 57,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U novogradnji izuzetnog kvaliteta, u mirnoj ulici na granici Cubure i Juznog Bulevara, prodajemo veoma lep stan, skladne strukture. Vrhunski materjali i sanitarije su ugradjeni u stan kao i nova ugradna kuhinja radjena po meri. Termo i zvucna izolacija su na visokom nivou, a boravak....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U jednoj od najpoželjnijih beogradskih opština, na Vračar, u neposrednoj blizini Hram Svetog Save i nedaleko od Kalenić pijaca, nalazi se ovaj funkcionalan dvosoban stan površine 46m², smešten u Mutapovoj ulici. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i očuvane zgrade iz 1938. godine,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvoipopsoban 71m Nova Detelinara Janka Čmelika sa namestajem+ parking Lokacija: Nova Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Janka Čmelika Sobnost: Dvoiposoban Kvadratura: 71m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 225.000 €, 73,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Bez tereta i zabeležbi. - Vlasništvo 1/1. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. - Svetao i sunčan. - Dobro pozicioniran. - Trostrano orijentisan. - Pravi prvi sprat. - Izvorno stanje. - Mogućnost adaptacije. - Ta grejanje.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan salonske visine na prvom spratu, dvorišno orijentisan. Mali ušuškan salonac u centru grada na savršenoj poziciji, sve dostupno za ugodan gradski život, ili investiciju. Prostorije: ulazni deo, velika dnevna soba, kuhinja sa trpzarijom, kupatilo, podrum! Odlična povezanost....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVCI, 225.000 €, 102,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renovirana i uknjižena kuća ukupne površine 102 m², smeštena na placu od 7 ari, u mirnom i porodičnom delu Jakova. Kuća je funkcionalno raspoređena na dve etaže i idealna za porodični život. Struktura kuće: Prizemlje: • Prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 46,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mutapova, 1/3, eg, uknjižen-Stvarna površina-46m2 , ugovorna površina-46.00m2, Mutapova, odlična investicija Na prodaju dvosoban polusalonac u Mutapovoj ulici, nadomak Kalenić pijace. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa 4 ulaza. Stan se nalazi na prvom spratu od tri. Sastoji se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 420)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>