• GoHome Professional
do 220000 eura što manji 80 m2 pogodan 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220000 eura što manji 80 m2 pogodan 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura što manji 80 m2 pogodan 1.sprat

  • Za upit "do 220000 eura što manji 80 m2 pogodan 1.sprat" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 1.966 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 140.000 €, 73,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se sprat porodične kuće sa izdvojenim delom dvorišta, u mirnom delu Durlana, ukupne površine 103 m². Stan se nalazi na prvom spratu kuće (PR+1), objekat 1m i sastoji se od dnevne sobe i dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila i hodnika, terase – trosobne je strukture.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 PODBARA, KOD ALMAŠKE CRKVE 🏢 📍 Lokacija: Podbara, neposredna blizina Almaške crkve 📐 Površina: 75 m² 🏢 Sprat: 1. sprat 🚪 Struktura: Trosoban stan, može se pregraditi i dobiti još jedna prostorija 🌞 Terase: 2 terase 🔹 Pogodno za: Agenciju, Firmu, Salon, Stanovanje 💼 Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 220000 eura što manji 80 m2 pogodan 1.sprat'
203.430 €
203.430 €
150.000 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.860 €, 76,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 77 m2 na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 169.400 €, 77,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban, komforan stan u blizini Pravnog fakulteta, 77 m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje, sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Na podovima je parket, stolarija....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 163.500 € na 154.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 163.500 €
06.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

EDIT NEKRETNINE / PRODAJA U ponudi dvoiposoban stan u naselju Duvanište u Nišu, funkcionalan i svetao, pogodan za porodično stanovanje ili kao investicija. Stan se nalazi na prvom spratu i ima površinu od 67 m², uz dodatnih 11,4 m² terasa. Raspolaže sa tri terase, od kojih je jedna....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 95.000 €, 79,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Lokal na 1. spratu stambeno poslovne zgrade u centru. Pogodno za razne vrste delatnosti. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja BENEFIT NEKRETNINE DOO, koju možete videti na našem sajtu www.benefitnekretnine.rs Agencija Benefit nekretnine * .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 63.200 €, 79,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnijem delu Južnog bulevara, u manjoj trospratnoj zgradi, nalazi se ovaj renoviran stan. Stan je na prvom spratu u zgradi sa obnovljenom fasadom i vrlo urednim hodnicima. Interfon je u funkciji. Stan je kompletno renoviran i opremljen. Trostrano je orijentisan. Ima dve terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.680 €, 80,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu, odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.680 €, 80,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu,odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 173.000 €, 80,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 80 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dvostrane orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu TerasuIstičemo....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 232.000 € na 229.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 229.900 €, 82,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 237.000 €
04.01.2026 - 229.600 €
18.03.2026 - 237.000 €
01.04.2026 - 232.000 €
10.04.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan trosoban stan na izuzetno mirnoj lokaciji u Zemunu, u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja – Doma zdravlja, stajališta više linija gradskog prevoza, škola, vrtića, mesara, pekara, marketa koji rade 24/7 i ostalih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. U....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 232.000 € na 229.900 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 246.000 €
18.03.2026 - 237.000 €
03.04.2026 - 232.000 €
12.04.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju komforan i svetao stan u Zemunu, u naselju Gornji grad, u Ugrinovačkoj ulici. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade. Dvostrano je orijentisan, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana, kao i odlično provetravanje. Ukupna uknjižena površina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 183.200 €, 83,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Četvorosoban stan 83 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade,dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu,tri odvojene spavaće sobe,kupatilo i i dve Terase od 42 m2 i 12 m2 sa pogledom na Novi Sad i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dvostrane orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu TerasuIstičemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 83 m² u Vladetinoj ulici, na prvom spratu dobro održavane zgrade. Stan se izdaje prazan, idealan kako za život tako i kao kancelarijski prostor. Prostor se sastoji od četiri odvojene prostorije, hodnika, kupatila, toaleta, kuhinje i trpezarije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 9189785 - Izdaje se polu namešten stan u Starom gradu blizu Spensa, Suda i Dnava. Stan je pogodan za stanovanje a može se koristiti i u poslovne svrhe. Sadrži tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju. Prvi sprat, lift, terasa. Postoji parking mesto....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je u nizu i po strukturi: pr plus I sprat,ukupne površine oko 170m2, u osnovi 85m2. Prizemna etaža sastoji se od: dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 85,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 3.5 salonac sa dva ulaza, na prvom spratu od ukupno dva, iznad i ispod je stan, podrum, zastakljena lođa, tik uz ulicu Maksima Gorkog, renoviran, bez ulaganja, 2 mokra čvora, pogodan za poslovni prostor, ostaje kuhinja i plakari, klima, video nadzor, miran deo urbanog i prometnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 236.900 €, 86,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan,površine 86m2,na prvom spratu,na Novo, Naselju. Stan je ulično orijentisan,prostran i svetao,idealan za porodični život. Renoviran sa kvalitetnim matelijalom. Prodaje se sa nameštajem,što ga čini spremnim za useljenje,bez ulaganja. Raspored prostorija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 20)

<< <1> >>