• GoHome Professional
do 220000 eura što manji 80 m2 Oglasi objavljeni o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220000 eura što manji 80 m2 Oglasi objavljeni o - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura što manji 80 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 220000 eura što manji 80 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 42.000 €, 75,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U DUBOČICI, SA CENTRALNIM GREJANJEM, LIFTOM. UREDNI PAPIRI. STRUKTURA STANA: HODNIK, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, VELIKI DNEVNI BORAVAK, KUPATILO, TOALET, DVE SPAVAĆE SOBE, LOĐA. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 230.541 €, 72,27 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Bez provizije za kupce! Vrhunski stanovi u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Gradske bolnice. Izuzetna prilika za život u mirnom okruženju nadomak svih infrastrukturnih potreba. U ulici se nalazi vrtić i škola kao i brojne linije gradskog prevoza. Karakteristike: - Energetski....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Trošarina, 221.422 €, 72,36 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prva faza izgradnje stambeno-poslovnog objekta na sjajnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe u blizini Velefarma. Lokacija poseduje mnoge prednosti zato što je udaljenost od centra 7 km, mirno okruženje, mnogi fakulteti u blizini, odlična infrastruktura. Objekat poseduje dva lifta. Ulaz....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 72,56 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2025.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar III, prodaje se nov komforan trosoban stan površine 72.56m² na trećem spratu od ukupno pet u zgradi sa liftom. Stan poseduje podno grejanje na gas, inverter klimu, a na podovima nalazi keramika. Stan se sastoji od hodnika iz kojeg se ulazi u sve prostorije, zatim....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 204.007 € na 216.008 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 216.008 €, 72,73 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 204.007 €
22.03.2026 - 216.008 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 204.400 €, 73,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na lokaciji -Zemun, Gornji grad, naselje Meandri ,nadomak ulice Cara Dusana na lokaciji koja je mirna, dobro povezna sa svim delovima grada u spoju komfora, opuštenosti i savremenog života.U okolini se nalazi sve neophodno za komforan gradski život (marketi, apoteke, Dom zdravlja,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.500 €, 73,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA, PRELEPA LOKACIJA, VREDI VIDETI, PANTELEJ SOMBORSKI BULEVAR, BLIZINA AS TRGOVINE I CRKVE, IZUZETAN OČUVAN DVOIPOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKOG KVALITETA, UKNJIŽEN SVOJINA PRIVATNA 1/1, FUNKCIONALAN, SOBE PROSTRANE LEPE, IZOLACIJA I KLASE, (MESTO) SAMA POZICIJA....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 73,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.02.2026 - 210.000 €
21.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053830, NOVI SAD, BULEVAR, TROSOBAN, 73M2, SPRAT 6/10 Na odličnoj lokaciji, u srcu grada, sklonjen od buke, nudimo Vam kompletno, izuzteno kvalitetno renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja. Sve na dohvat ruke, blizina autobuske i železničke stanice, škola i vrtića, ambulante....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 145.000 €, 73,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan 73m2 u novogradnji, uskoro useljiv. Stan se nalazi na 1. spratu, zapadno je orjentisan, ispod je visoko prizemlje. Zgrada ima dva bešumna lifta. Stan je dvoiposobne strukture i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na lođu, dve prostrane,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 79.000 €, 73,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2023.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan visoko prizemlju stambene zgrade u naselju Dunavska. Lep raspored u stanu, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Dnevni boravak, trpezarija i kuhinja su zajedno, dve terase, kupatilo, hodnik i dve spavaće sobe. Stan je uknjižen na 73 m2 Grejanje na TA pećiLokacija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220000 eura što manji 80 m2 (11575)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>