• GoHome Professional
do 220000 eura što manji 1.sprat 80 m2 useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220000 eura što manji 1.sprat 80 m2 useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220000 eura što manji 1.sprat 80 m2 useljiv

  • Za upit "do 220000 eura što manji 1.sprat 80 m2 useljiv" pronađeno 26 nekretnina - prosečna cena 2.014 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 200000 eura (malo jeftiniji)
    • 230000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 145.000 €, 73,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan 73m2 u novogradnji, uskoro useljiv. Stan se nalazi na 1. spratu, zapadno je orjentisan, ispod je visoko prizemlje. Zgrada ima dva bešumna lifta. Stan je dvoiposobne strukture i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom koji ima izlaz na lođu, dve prostrane,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 59.200 €, 74,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Odličan, veoma komforan troiposoban stan na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone, Spensa, fakulteta, Osnovnog suda Ovaj lep stambeni prostor funkcionalnog rasporeda - u sve prostorije se ulazi iz hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.000 €, 74,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Novom Sadu u Adicama Lep Četvrosoban stan 74 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJIStan je Lep i funkcionalan,nalazi se u na Prvom spratu zgrade,Dvostrano je orijentisan,ima odvojenu kuhinju,tri spavaće sobe i Lepu Terasugrejanje je na Toplotne PumpeStan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 220000 eura što manji 1.sprat 80 m2 useljiv'
138.680 €
183.800 €
240.000 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 194.930 €, 74,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep. Kupovina direktno od investitora. Mogućnost povrata pdv-a za kupce prve nekretnine. Predstavljamo kvalitetan, komforan četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji, u blizini Bulevar evrope i Bulevara vara Lazara, škole, vtića Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 76.000 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan 75m2 sa velikom pridodatom terasom od oko 26m2. Stan se nalazi na 1. spratu, po strukturi je 2.5 soban, sa 2 spavaće sobe. Prostran i komforan stan. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija blizina autobuskog stajališta., prodavnice , pošte i ambulante u naselju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju klasičan trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi na prvom spratu sa liftom. Stan se prodaje potpuno namešten i odmah je useljiv. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve lepe spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju klasican trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi na prvom spratu sa liftom. Stan se prodaje potpuno namesten i odmah je useljiv. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve lepe spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 185.400 €, 75,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran trosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija – ima odvojen dnevni boravak, zasebnu trpezariju i izdvojenu kuhinju, kao i kupatilo i dodatni WC. Stan poseduje tri terase, sve dvorišno orijentisane, što obezbeđuje mir i privatnost bez gradske buke. U cenu je uključen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.860 €, 76,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 77 m2 na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd – Blok 61, trosoban stan 76 m² - CENA: 600 EUR mesečno Izdaje se svetao i funkcionalan trosoban stan u Bloku 61, površine 76 m². Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa dva lifta (ukupno 6 spratova). Struktura: – Dnevna soba i dve spavaće sobe – Zastakljena terasa (lođa)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 234.000 €, 77,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo odlican trosoban stan na prvom spratu u okviru porodicne stambene zgrade preko puta FK Sindjelic u blizini ulice Vojislava Ilic I Beo soping centra. Nepokretnost se prodaje sa svim ugradnim elementima i stvarima u vidjenom stanju. Uradjena je potpuna adaptacija i tom prilikom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 152.000 €, 78,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju očuvan troiposobni stan, na prvom spratu starije, kvalitetne zgrade, u mirnom, parkovskom okruženju, blizu važnih bulevara, škola, trgovina, crkve i parka. Odličan, veoma funkcionalan raspored stana čine ulazni hodnik, prostrana dnevna soba sa izlaskom na lođu, izdvojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 101.400 €, 78,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo neuseljavan stan u novoj zgradi Lumia u prestižnom naselju Beograd na vodi. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan je ka ulici i idealan je kako za poslovni tako i za stambeni prostor. Dvostrano orijentisan i jako svetao. Sastoji se od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE TROSOBAN STAN – NOVO NASELJE, BULEVAR VOJVODE STEPE 🏡 📌 Osnovne informacije: 📍 Lokacija: Bulevar Vojvode Stepe, Novo Naselje 🏠 Površina: 80 m² 🛋️ Struktura: trosoban stan 🏢 Sprat: 1. sprat 🌞 Terasa: velika terasa idealna za uživanje 💧 Topla voda: protočni bojler....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan stan okružen zelenilom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinjom, ostavom, 2 spavaće sobe, 2 francuska balkona i velikom terasom. Na prvom spratu je. Izdaje vlasnik. Useljiv od 1.10. Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 81,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, Štrosmajerova ulica. Uknjižen trosoban stan na jednoj od najlepših lokacija sa stanovanje, nadomak Petrovaradinskog mosta, tvrđave i šetališta keja. Ovaj svetao i autentičan stambeni prostor čine dnevni boravak, dve sobe, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, trpezarija,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 232.000 € na 229.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 229.900 €, 82,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 237.000 €
04.01.2026 - 229.600 €
18.03.2026 - 237.000 €
01.04.2026 - 232.000 €
10.04.2026 - 229.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan trosoban stan na izuzetno mirnoj lokaciji u Zemunu, u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja – Doma zdravlja, stajališta više linija gradskog prevoza, škola, vrtića, mesara, pekara, marketa koji rade 24/7 i ostalih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. U....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 168.900 €, 82,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Prodajemo 82 m2 VETERNIK ul. Dragoslava Srejovića, TROSOBAN STAN, 1 sprat od 3, nov, terasa, grejanje na toplotne pumpe vazduh - voda, 2 kupatila, LEPO UREĐEN - UKNJIŽEN - ODMAH USELJIV !!! 064-829-5005, 064-829-5005, 021-6337-037, VETERNIK ul. Dragoslava Srejovića....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Stajića. Odličan kancelarijski prostor kod Narodne banke, a nadomak Osnovnog suda, Spensa i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor čine ukupno tri kancelarije, kuhinja, ostava, kupatilo i dve terase. Dvostrano orijentisan. I sprat u zgradi starije gradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 55.250 €, 85,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108300Kompletno namešten troiposoban stan površine 70m2+15m2 terase, koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade locirane na samom početku Telepa, u neposrednoj blizini Limana 4. Grejanje je na gas, tako da se plaća samo u grejnoj sezoni. Stan je useljiv od 05.09.2025.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 231.451 €, 87,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Podbara, novogradnja, odličan četvorosoban, useljiv, povrat PDV. Blizina centra. Agencijska oznaka stana 1102430, Novi Sad, Podbara. Cena 231451 + PDV+agencijska provizija 3%. STan je na prvom spratu , u odličnoj zgradi, koja je tek završena. Savršeno iskorišten prostor, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 90.000 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo četvorosoban stan u Mladenovcu, površine 87m2. Stan je izvorno podeljen na dva odvojena stana, 48m2 + 39m2, sa zasebnim ulazima. Stan se nalazi u neposrednoj blizini niza trga, kafića, restorana, autobuske stanice. Stan se nalazi na prvom spratu od tri,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 23)

<< <1> >>