• GoHome Professional
do 220 m2 parking do 160000 eura najnovije opremlj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220 m2 parking do 160000 eura najnovije opremlj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 parking do 160000 eura najnovije opremljen što veći porasla cena

  • Za upit "do 220 m2 parking do 160000 eura najnovije opremljen što veći porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+13%

Promena cene sa 150.000 € na 169.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 169.200 €, 94,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
08.05.2026 - 169.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux stan u naselju Margita, nova gradnja. Kompletno opremljen belom tehnikom i namestajem. Svetao i funkcionalan. Hodnik, kuhinja, trpezarija i dnevna soba su jedna celina. Iz dnevne sobe i manje spavace se izlazi na veliku terasu. Velika spavaca soba ima posebnu prostoriju predvidjenu....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 140.000 € na 150.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ČAJETINA, 150.000 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
18.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen duplex površine 86 m² u prestižnom naselju Zlatibor 1000. Stan je dizajnerski sređen i spreman za useljenje ili izdavanje. Površina: 86 m² Struktura: Duplex (3 spavaće sobe, 2 kupatila) Dvorište: Da (veliko, travnato) Centralno grejanje na elektro kotao....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 155.273 € na 164.560 € dana 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 164.560 €, 68,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.10.2025 - 155.273 €
14.03.2026 - 164.560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.solis-nekretnine.com

KOMFORAN ČETVOROSOBAN STAN 68M² SA TERASOM - TELEP Na prodaju moderan četvorosoban stan površine 68m² u prizemlju novije i savremeno opremljene stambene zgrade, idealan za porodični život i sve one koji žele da spoje funkcionalnost, komfor i mirno okruženje, a da pri tome budu blizu....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 110.000 € na 123.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 123.000 €, 68,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 110.000 €
10.05.2026 - 123.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni apartman koji je organizovan kao troiposoban stan, površinski i funkcionalno prilagođen za stanovanje. Raspored obuhvata tri odvojene prostorije, kompletno opremljenu kuhinju sa ugradnom belom tehnikom i moderno uređeno kupatilo. U cenu je uključeno i pripadajuće....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 145.728 € na 149.450 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 149.450 €, 61,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 145.728 €
06.03.2026 - 149.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129219, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 60,72 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. U zgradi LIFT. U dvorištu je moguće kupiti parking mesto, (15000e) broj mesta ograničen! Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 85.900 € na 91.600 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Ledena Stena, 91.600 €, 57,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 85.900 €
03.04.2026 - 91.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 57,26 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 150.000 € na 155.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 150.000 €
08.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U novogradnji, kompleksu zgrada, nov, suncan, funkcionalan, lux stan sa dosta parking mesta oko zgrada Stan ima lep raspored, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije u stanu, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom iz koga se izlazi na terasu, spavacu sobu i kupatilo. Stan je opremljen....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 120.000 €, 50,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 110.000 €
01.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2. 0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2020. godine. Potpuno opremljen nameštajem, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Vrlo....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 71.300 € na 76.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Ledena Stena, 76.000 €, 48,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 71.300 €
03.04.2026 - 76.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 47,52 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 133.900 € na 150.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 150.000 €, 46,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 133.900 €
01.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Detelinara, održavan, 46m2, komplet namešten+++Agencijska oznaka stana 1097749, Detelinara, dvosoban, 46m2, drugi sprat.. Dvosoban odžavan stan, odličnog rasporeda i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Zgrada okružena....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220 m2 parking do 160000 eura opremljen što veći porasla cena (50)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>