• GoHome Professional
do 220 m2 parking 2.sprat do 1900 eura/m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220 m2 parking 2.sprat do 1900 eura/m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 parking 2.sprat do 1900 eura/m2 što veći Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 220 m2 parking 2.sprat do 1900 eura/m2 što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 114.300 €, 66,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41698, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se odličan dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u ulici Pariske Komune. Zgrada okružena zelenilom i parking prostorom, raznim marketima,Blizina Bulevara Oslobođenja i Železničke stanice. Nekretnina jako dobro održavana. Stan je na idealnom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Lion, 456.000 €, 240,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća od 240 m2 sa dva zasebna ulaza. Kuća je prostrana, funkcionalna i pogodna za porodično stanovanje ili poslovne namene. Struktura kuće: Prvi sprat: 3 sobe, 2 kupatila, dnevna soba sa kaminom, kuhinja i trpezarija. Drugi sprat: 2 spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 350.000 €, 240,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću na Trandzamentu, blok Vila. Kuća se sastoji od : Prizemlja: 2 sobe, kuhinja, kupatila sa WC, kotlarnica (na čvrsto i struju grejanje) Sauna velika za 12 osoba Prvi sprat: veliki hodnik, WC, stepenište, veliki dnevni boravak , trpezarija, kuhinja, terasa sa ulice, i terasa....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 220.000 €, 240,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću koja se nalazi na Kosmaju. Kuća se sastoji od 3 etaže sa ukupnom kvadraturom od 240m2 (uknjižena samo jedna etaža od 112m2). Plac je pravilnog oblika ukupne površine od 18 ari. Struktura: Prizemlje: dnevna soba, kuhinja sa trpezaijom, spavaća soba,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 180.000 €, 240,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u Grockoj sa pogledom na Dunav Kuća se nalazi na samom ulazu u Grocku u neposrednoj blizini Smederevskog puta sa prelepim pogledom na Dunav Odlična lokacija, u blizini Beograd i Smedereva, kako za stalni život tako i za odmaranje tokom vikenda Kuća....

 
 
 
  Kuća, RUŠANJ, 160.000 €, 237,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Čukarica - Rušanj, Moravska, 237m2, 6.80 ari placa, PR+2+PK, predivan pogled na grad, 4 terase.Na prodaju je porodična kuća u Rušnju (vertikala), smeštena na mirnoj lokaciji sa prelepim pogledom na grad, udaljena svega 13 kilometara od centra Beograda. Kuća se sastoji od....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 160.000 €, 237,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Altina, 420.000 €, 235,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

• Kuća koja ostavlja snažan utisak već na prvi pogled – prostrana, funkcionalna i potpuno sređena, spremna za useljenje bez dodatnih ulaganja. • Objekat se prostire na više nivoa: prizemlje, prvi i drugi sprat, uz dodatno potkrovlje koje je u sivoj fazi i pruža mogućnost proširenja....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 437.000 €, 230,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE VEĆI VIŠENAMENSKI POSLOVNI PROSTOR IDEALAN ZA NEKE VECE IT SEKTORE, PRIVATNE KLINIKE IMA VISE OD 5 PROSTORIJA SA OSTAVAMA, SANITARNIM CVOROVIMA, KUPATILIMA, KUHINJAMA. IMA VISE TERASA, TRI PARKING MESTA. JAKO POGODAN PRILAZ POSLOVNOJ ZGRADI. PROSTOR SE NALAZI NA DRUGOM....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 380.000 €, 230,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PONUDA - IZUZETNA KU��A NA NAJLEP��OJ NETAKNUTOJ LOKACIJI NA ZLATIBORU. Prodaje se prelepa i retko dostupna ku��a na jednoj od najpresti��nijih i najmirnijih lokacija na Zlatiboru - Palisadu , poznatoj po najlep��im porodi��nim objektima, potpunom miru i o��uvanoj prirodi.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220 m2 parking 2.sprat do 1900 eura/m2 što veći (962)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.