• GoHome Professional
do 220 m2 klima novogradnja do 170000 eura porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220 m2 klima novogradnja do 170000 eura porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima novogradnja do 170000 eura porasla cena zadnjih 14 dana što skuplji

  • Za upit "do 220 m2 klima novogradnja do 170000 eura porasla cena zadnjih 14 dana što skuplji" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.111 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+11%

Promena cene sa 75.000 € na 83.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOKO BANJA, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.06.2025 - 75.000 €
01.05.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja kompletno opremljen, u neposrednoj blizini akva parka. Stan od 42m2, na 1. spratu zgrade, jednoiposobne strukture sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Svaki stan kao i objekat je vrlo funkcionalan i moderan,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 80.980 € na 82.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 82.800 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 74.000 €
07.12.2025 - 76.350 €
11.02.2026 - 80.980 €
10.05.2026 - 82.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je kvalitetna i mopderno dizajnirana novogradnja u mirnom i porodičnom kraju u Donjoj Vrežini. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46,27m2, koji se nalazi u zgradi spratnosti Sut+P+3 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 55.000 € na 63.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 55.000 €
08.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 220 m2 klima novogradnja do 170000 eura porasla cena zadnjih 14 dana što skuplji'
179.400 €
179.400 €
 
+6%

Promena cene sa 169.420 € na 179.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 179.400 €, 70,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 146.420 €
19.09.2025 - 169.420 €
01.05.2026 - 179.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. PDV za kupce I stana. Useljivo u maju 2026. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom Aku Zorka koji imaju preko 100....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 169.420 € na 179.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 179.400 €, 70,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 146.420 €
19.09.2025 - 169.420 €
01.05.2026 - 179.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>