• GoHome Professional
do 220 m2 klima novogradnja do 170000 eura porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220 m2 klima novogradnja do 170000 eura porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima novogradnja do 170000 eura porasla cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 220 m2 klima novogradnja do 170000 eura porasla cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 152.660 € na 159.300 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 159.300 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 138.790 €
01.02.2026 - 152.660 €
03.04.2026 - 159.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderna novogradnja koja je smeštena na lepoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Prodaje se dvoiposoban stan površine 60,34m2 na I spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po visokim standardima....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 145.990 € na 149.900 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 145.990 €
13.03.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, opremljen LUX 1.5 stan površine 45 m², sa kompletnim nameštajem. Karakteristike stana: -Centralno grejanje po utrošku -Inverter klima -Lepa terasa -Ograđen deo naselja sa kontrolisanim pristupom -Parking mesta rezervisana isključivo za stanare, sa rampom i kartičnim....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 123.000 € na 147.840 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 147.840 €, 46,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 138.600 €
15.02.2026 - 115.500 €
18.02.2026 - 147.840 €
06.03.2026 - 123.000 €
18.03.2026 - 147.840 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude stan u novogradnji u Bulevaru kralja Aleksandra. Mirno okruženje, odlična povezanost sa svim delovima grada. Podzemna garaža, pametni home sistem (rasveta, klima, spoljne roletne), bezbednost (interfon, obezbeđenje 24h, služba održavanja). Grejanje daljinsko....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 148.000 € na 168.000 € dana 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 168.000 €, 102,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.12.2025 - 148.000 €
19.02.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2023.,

www.gsigma.rs

Nov trosoban stan na prvom spratu naselje Lesnina. Uknjižen na 102 m2. Komforan dnevni boravak spojen sa trpezarijom, iz trpezarije se izlazi na veću terasu, dve spavaće sobe od kojih jedna izlazi na manju terasu, kupatilo, toalet, predsoblje, odvojena kuhinja sa ostavom. Na podovima....

 
 
 
 
+24%

Promena cene sa 132.744 € na 165.230 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 165.230 €, 64,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 129.978 €
08.02.2026 - 132.744 €
29.03.2026 - 165.230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan 64m2 sa terasom, u izgradnji, moderan dizajn, puno svetla i odlična lokacija. Nov stan, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa. Novogradnja na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 149.830 € na 161.250 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 161.250 €, 79,00 m2 cca 2040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 149.830 €
25.02.2026 - 161.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se troiposoban stan površine 78,65m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 155.700 € na 160.200 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 160.200 €, 89,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 155.700 €
24.04.2026 - 160.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130015, I/II, klima, terasa, u izgradnji, garaza, parking. SAJLOVO LUX 89 m2 4,0-soban stan u izgradnji NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM. Zgrada je okruzena novim modernim vilama, kucama sa sredjenim dvoristima i asfaltiranim sirokim ulicama....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 135.000 € na 160.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 160.000 €, 55,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2022 - 140.000 €
03.06.2023 - 130.000 €
12.08.2025 - 135.000 €
24.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2022.,

www.status-nekretnine.com

Odličan DS stan blizu SPENS-a i Suda Novogradnja Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 138.600 € na 147.200 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 147.200 €, 46,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 138.600 €
20.03.2026 - 147.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Bulevar kralja Aleksandra 2. 0, 46m2 (terasa 5m2), 2/8, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji na Bulevaru Kralja Aleksandra, po strukturi dvosoban, površine 46m², predstavlja moderan i funkcionalan dom u jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 135.000 € na 143.000 € dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 143.000 €, 43,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 138.380 €
04.02.2026 - 135.000 €
18.02.2026 - 143.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju svetao i dvorišno orijentisan dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, Nova Detelinara, . Stan je funkcionalan, topao i prijatan, smešten u mirnoj i kvalitetno građenoj zgradi sa dobrom izolacijom i urednim održavanjem. Dvorišna orijentacija obezbeđuje mir, tišinu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220 m2 klima novogradnja do 170000 eura porasla cena (79)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>