• GoHome Professional
do 220 m2 klima novogradnja do 170000 eura što man - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220 m2 klima novogradnja do 170000 eura što man - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima novogradnja do 170000 eura što manji Zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "do 220 m2 klima novogradnja do 170000 eura što manji zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.681 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 128.000 € na 125.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 125.000 €, 44,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 132.000 €
24.04.2026 - 128.000 €
06.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban 44m Rumenački put SQUARE GARDEN uknjizen namesten Lokacija: Avijacija (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Rumenački put Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 44m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 98.500 € na 95.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 95.000 €, 21,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 98.500 €
09.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U mirnom delu Banovog brda, na par minuta hoda od Požeške ulice, nalazi se ova funkcionalna garsonjera. Smeštena je na četvrtom spratu uredne i održavane zgrade, okružene zelenilom a u neposrednoj bliizini se nalazii više autobuskih linija koje su odlično povezane sa ostalim delovima....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 82.000 € na 80.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 25,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 85.000 €
15.02.2026 - 87.500 €
20.03.2026 - 85.000 €
17.04.2026 - 82.000 €
10.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni apartman u funkciji stana, prodaje se kompletno namešten. Stan je klimatizovan, grejanje etažno sa kotlom na struju, roletne sa elekto podizačima. Nalazi se u urednoj zgradi, novogradnja sa pravosnažnom građevinskom dozvolom. Kupovina nije moguća iz sredstava kredita banke.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 220 m2 klima novogradnja do 170000 eura što manji zadnjih 14 dana pala cena'
170.000 €
170.000 €
111.000 €
 
-4%

Promena cene sa 134.930 € na 129.780 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.780 €, 46,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 134.930 €
01.05.2026 - 129.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u Novom Sadu, na jednoj od najtraženijih lokacija – Nova Detelinara, u Cankarevoj ulici. Stan se nalazi u mirnoj, dobro građenoj i uredno održavanoj zgradi, poznatoj po dobroj izolaciji i prijatnom životnom okruženju. Stan je dvorišno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132004, PR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 178.089 € na 171.948 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 171.948 €, 61,41 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 178.089 €
29.04.2026 - 171.948 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1375 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je trosoban stan površine 61.41m2 u novogradnji u Beogradu na....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 147.900 € na 144.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 92,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 147.900 €
01.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je kuća na prodaju u Sremskoj Kamenici - prostrana kuća sa četiri spavaće sobe na dva sprata, površine 92 m² (uključujući terasu od 26 m²), smeštena na placu od 507 m². Nekretnina je idealna za porodični život ili kao investicija u okviru prodaje kuća i izdavanja stanova....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>