• GoHome Professional
do 220 m2 klima namešten do 56000 eura što veći na - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220 m2 klima namešten do 56000 eura što veći na - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima namešten do 56000 eura što veći najnovije

  • Za upit "do 220 m2 klima namešten do 56000 eura što veći najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 53000 eura (malo jeftiniji)
    • 58000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
26.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj lokaciji u centralnoj zoni Niške Banje, odmah pored šetališta i parka, u ponudi je jednosoban stan od 43 m² na prvom spratu manje zgrade, sa 6 stanova. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila. Funkcionalan raspored ya apartmanski tip....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 51.700 €, 94,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za izdavanje veoma prostran i svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan, koji se nalazi na popularnoj lokaciji (ul. Đorđa Rajkovića/Gundulićeva - Podbara), nedaleko od centra, Riblje pijace i pešačke zone. Idealno za IT i druge kancelarijske/tihe delatnosti. - Velika open-space....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 55.800 €, 93,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor (93 m2) u suterenu zgrade na Bulevaru Patrijarha Pavla. Sastoji se od 4 prostorije i poseduje 4 sanitarna čvora. Pogodan je za delatnosti kao što su male školice, kancelarije, grupni radovi, ateljei i slično. Useljivo odmah. Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 51.150 €, 93,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 44.500 €, 89,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na Futoškom putu. Poslovni prostor je površine 89m2. Idealno za advokatske kancelarije, IT sektor, kancelarije ili druge tihe delatnosti. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 100%. Za više informacija pozovite 066 82 92 100 ili 066 82 92 500,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan na samom Bulevaru kod Đerma. Grejanje etažno na struju. Tv i internet uvodite sami. agencijska provizija 50% Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namesten stan 85m2 na 4.spratu sa dve spavace sobe i dve terase idealan za porodicu sa decom.Cena zakupa je 500e+depozit+agencijska provizija. Za dodatne informacije pozvati na tel.:0646685341 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE KOMPLET NAMESTEN STAN,ODMAH USELJIV. STAN IMA 3 SPAVACE SOBE. IZDAJE SE NA DUZI PERIOD. DVA DEPOZITA U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 58.800 €, 84,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Beogradski kej. Lep, komforan, namešten po strukturi dvoiposoban dupleks stan na IV spratu uredne zgrade sa liftom. Neposredna blizina strogog centra grada, niza obrazovnih ustanova, Žeželjevog mosta, Dunavskog parka, Riblje pijace i šetališta keja Ovaj veoma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.950 €, 83,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od OŠ, TEMERINSKE UL., 10min.od RIBLJE PIJACE, KEJ-a. Izuzetno uredan i svetao trosoban stan sa terasom, dvostrano orijentisan. Kompletno namešten belom tehnikom u kuhinji (šporet,rerna, frižider, mašina za sudove), veš mašina u kupatilu.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220 m2 klima namešten do 56000 eura što veći (461)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>