• GoHome Professional
do 220 m2 klima do 93000 eura parking najnovije po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220 m2 klima do 93000 eura parking najnovije po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima do 93000 eura parking najnovije porasla cena

  • Za upit "do 220 m2 klima do 93000 eura parking najnovije porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 88000 eura (malo jeftiniji)
    • 97000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 90.000 €
12.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 2.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 85.900 € na 91.600 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Ledena Stena, 91.600 €, 57,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 85.900 €
03.04.2026 - 91.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na prvom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 57,26 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjizen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlicna garsonjera za,investiciju i zivot. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zakljucava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjižen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlična garsonjera za,investiciju i život. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zaključava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 89.700 € na 92.150 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 92.150 €, 49,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 89.150 €
10.04.2026 - 89.700 €
24.04.2026 - 92.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 49.8 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugoistočno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.500 € na 89.500 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 86.500 €
06.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127246, PR/, klima, lift, uknjižen, novogradnja, parking, podrum. Prodaje se stan kod Vozdovacke crkve, na odlicnoj lokaciji, u dobro odrzavanoj novijoj zgradi, uknjizen, stan je namesten, grejanje je centralno, od prostorija ima sobu sa kuhinjom,predsoblje,i kupatilo.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 83.580 € na 86.565 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 86.565 €, 59,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80.595 €
20.03.2026 - 83.580 €
24.04.2026 - 86.565 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31,6m² do 67,4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 83.580 € na 86.565 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 86.565 €, 60,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 80.595 €
15.03.2026 - 83.580 €
24.04.2026 - 86.565 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 80.595 € na 83.580 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 83.580 €, 60,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.10.2025 - 80.595 €
07.04.2026 - 83.580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.heroldo.com

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi različitih struktura i kvadratura – od 31, 6m² do 67, 4m², idealni kako za mlade parove i pojedince, tako i za porodice koje žele mir, sigurnost....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 75.000 € na 83.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOKO BANJA, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.06.2025 - 75.000 €
01.05.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja kompletno opremljen, u neposrednoj blizini akva parka. Stan od 42m2, na 1. spratu zgrade, jednoiposobne strukture sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Svaki stan kao i objekat je vrlo funkcionalan i moderan,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220 m2 klima do 93000 eura parking porasla cena (116)
  • do 220 m2 klima do 93000 eura parking najnovije (6)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>