• GoHome Professional
do 220 m2 klima do 75000 eura što skuplji lift - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 220 m2 klima do 75000 eura što skuplji lift - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima do 75000 eura što skuplji lift

  • Za upit "do 220 m2 klima do 75000 eura što skuplji lift" pronađeno 1 656 nekretnina - prosečna cena 1.359 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 71000 eura (malo jeftiniji)
    • 78000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, RAŠKA, 75.700 €, 31,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan apartman površine 31m2, smešten unutar prestižnog kompleksa hotela "Kraljevi Čardaci", nudi izvanredan spoj udobnosti, elegancije i praktičnosti. Ovaj apartman, s odvojenom spavaćom sobom, pruža savršen ambijent za opuštanje i uživanje u planinskim čarima. Svaka površina....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 75.650 €, 47,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stanovi od 47,28 m2 u izgradnji na Novom Bubnju. Odlična lokacija (100m od Druge gimnazije), pouzdan investitor i kvalitetna gradnja su odlična preporuka za kupovinu ovih stanova. Stambeno poslovni kompleks čine tri lamele. Stanovi će biti prostrani, od visokokvalitetnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 75.650 €, 89,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, blok 37, Bulevar Arsenija Čarnojevića, 89m2, 4.0, 4/6, lift, tri spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, hodnik, dve terase.Centralno grejanje, internet, katv, dozvoljeni ljubimci, klima.Useljiv od 15.februara. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.600 €, 28,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI – NOVI SAD (TELEP) Tražite moderan dom koji spaja funkcionalnost, mir i vrhunski kvalitet? Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni objekat , projektovan po meri savremenog načina života. Istaknute karakteristike svakog stana: Ekonomičnost: Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice 3. 0, 75m2 (lođa 4m2), 4/4, EG/struja, inverter klima, interfon, parking U ponudi trosoban stan i samom centru Velikog Gradišta, u ulici preko puta parka. Nalazi se u potkrovlju, u nivou četvrtog sprata, u kvalitetnom, održavanom objektu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 75.500 €, 42,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen jednoiposoban stan 42m2 u Mokranjcevoj ulici u neposrednoj blizini hotela "Vidikovac" na II spratu u zgradi novije gradnje bez lifta.. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno, ugradjena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 75.400 €, 58,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121392, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u novoizgrađenoj zgradi u sklopu elitnog naselja Beograd na vodi. Čitav kompleks kome pripada zgrada BW Lumia, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, RUMA, 75.300 €, 52,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov jednoiposoban stan u zgradi sa liftom, na 6. spratu, površine 43.55 m² + terasa 8.44 m² . Stan se nalazi na svega par minuta hoda od gradskog trga. Raspored: hodnik, kuhinja, dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Ostava površine 5.77 m² nalazi....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 75.250 €, 43,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zgrada u izgradnji po sistemu ključ u ruke sa 25 apartmansko-stambenih jedinica u stambenom kompleksu koji se nalazi u blizini glavnog šetališta i Vrnjačke reke u Vrnjačkoj banji. U neposrednom okruženju nalaze se mineralni izvori Jezero i Snežnik, gradski olimpijski bazen, Japanski....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 75.150 €, 32,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 75.150 €, 32,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 75.117 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 75.110 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 75.100 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izgradnji u Starim Banovcima. Stan je površine 49m2 i po strukturi je jednoiposoban. Nalazi se na trećem spratu manje stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je kvalitetno građena i sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 2, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

1.0, 25m2, EG, lift, PR/IV, telefon, interfo. Legalizacija. Potpuno renovirana i moderno uređena garsonjera • Zaseban ulaz za potpunu privatnost • Kompletno opremljena: kuhinja, frižider, šporet, veš mašina, TV, klima • Udoban krevet i sav nameštaj za prijatan boravak 📍 Lokacija:....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zavrsena ploca za treci sprat! Poslednja lokacija u samom centru grada. 150m od setalista. Karadjorjdeva 12 ! Kao i do sada, LUX GRADNJA. Izbor najboljih materijala i opreme za stanove. Najbolja arhitektura i statika ! Najbolji i najskuplji Wienerberger klima blokovi Termo izolacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.000 €, 26,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem garsonjeru na Bulevaru Evrope Novi Sad, kod Zoneda. Gradnja zgrade 2009. godina. Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika, bez ikakve vrste tereta i zabelezbi na stanu. Stan prodajem kompletno namesten kao sto vidite na slikama, odlicnog rasporeda i jako funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 75.000 €, 22,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera sa stilom u srcu Rakovice – uknjižena i spremna za useljenje! U ponudi je svetla i funkcionalna garsonjera odlično pozicionirana u Muminovačkoj ulici, na četvrtom spratu stambene zgrade. Iako zgrada nema lift, stan nudi savršen spoj udobnosti, praktičnosti i šarma – idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 75.000 €, 35,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110232, V/V, klima, lift, uknjižen. EXTRA PRILIKA ! KUPITE jednoiposoban stan po ceni garsonjere. Prodajemo jednoiposoban stan 35m2 ( zbog kosina knjižen na 28m2) na Novoj detelinari za 75.000 evra. Stan se sastoji od dve sobe,posebno kuhinja, predsoblje i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban RENOVIRAN, 88m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 75.000 €, 66,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Subotici, u ulici Šenoinoj, površine 66 m², na 5. spratu održavane stambene zgrade sa dva lifta , u mirnom i funkcionalno organizovanom delu grada. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji koja kombinuje blizinu centra grada sa komforom porodičnog života . Ključne prednosti:....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 75.000 €, 47,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja komforanog 1,5 stan u Novim Banovcima, smešten u modernoj i lepoj zgradi, izgrađena sa najkvalitetnijim materijalima. Zgrada poseduje lift i spoljnu rampu za kolica. ✔ Stan je nov, neuseljavan, i opremljen je elegantnom Porcelanosa keramikom, parketom i sanitarijama . Prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116646, I/V, klima, lift, francuski balkon, salonski, terasa, renoviran, ulaz mermerni, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, idealno pozicioniran između....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.000 €, 22,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVI SAD, FUTOŠKA PIJACA, BULEVAR, GARSONJERA, 22M2. Oglašavamo prodaju prelepe garsonjere na izuzetnoj lokaciji na Bulevaru Oslobođenja, preko puta Futoške pijace. Stan je odličnog rasporeda, prodaje se namešten i pokazao se kao odlična investicija. Zgrada je kvalitetna od poznatog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.000 €, 26,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BULEVAR EVROPE, 26m2, GARSONJERA Gradnja zgrade 2009. godina. Stan ima 26 kvadrata, uknjizen 1/1 na vlasnika, bez tereta. Stan se prodaje kompletno namesten kao na slikama, odlicnog rasporeda i jako funkcionalan sa terasom koja gleda na ulicu, polu odvojenom kuhinjom i prostranim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux Stan na Paliluli u blizini Palilulske pijace. Stan je na 5. spratu od 6 spratova u zgradi bez lifta, po strukturi dvosoban povrsine 50m2, sastoji se od ulaznog hodnika sa kupatilom, veliki prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, izdvojenom kuhinjom i lodjom i velika spavaca soba.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 74.990 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, komforna garsonjera u izgradnji od 31m2, pravilnog oblika i odličnih dimenzija. Lokacija - Mišeluk, fenomenalna kako za život tako i za izdavanje. Rok useljenja Mart 2026. godine. Garsonjera se nalazi na 3. spratu, i ima terasu. Zgrada poseduje lift. Način plaćanja-keš.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.780 €, 28,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 74.750 €, 115,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, luksuzan, neuseljavan stan u novom kompleksu na Strelištu, nadomak Big tržnog centra, Narodne bašte, novog puta za Beograd, kao i centra grada. U samom naselju se nalaze vrtići, osnovna škola, dečija igrališta, dom zdravlja, pijaca, marketi i ostali....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 74.698 €, 57,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s392 Predstavljamo vam spoj luksuza i prefinjenog šarma. Postanite vlasnik stana na najpoželjnijoj lokaciji - pravom porodičnom naselju, koje nudi mnogo sadržaja, parkova i terena, a opet je od centra udaljeno samo 10 minuta hoda. Savremeni sadržaj koji garantuje jedinstvene....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 74.698 €, 57,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s542 Na prodaju moderan i funkcionalan stan od 57,46 m² u jednom od najpoželjnijih porodičnih naselja – 25. maj, koje obiluje parkovima, sportskim terenima i kompletnom infrastrukturom, a udaljeno je svega 10 minuta lagane šetnje od centra grada. Ovaj pažljivo projektovan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 74.608 €, 46,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 46.63m2, Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom spavaće sobe, kupatila i terase. Ovakva struktura je dostupna samo u prizemlju. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 74.608 €, 47,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 74.500 €, 45,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u blizini Vojne Bolnice. Nalazi se na šestom spratu, u nadogradnji, u stambenoj zgradi bez lifta. Stan je površine 45m2 i sastoji se ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, putem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.500 €, 55,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

???? NA PRODAJU – MODERAN STAN NA ADICAMA | 55m² | PRIZEMLJE | PARKING | TERASA SA STAKLENIM PORTALOM U ponudi moderan, nov stan od 55 kvadrata na atraktivnoj lokaciji – Adice , u mirnom i uređenom delu naselja. Smešten u prizemlju novije zgrade, ovaj stan predstavlja savršen spoj....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.500 €, 34,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru na sjajnoj lokaciji. Stan se nalazi na 800 m hoda od jezera i centra, pritom je pozicioniram u neposrednoj blizini prirode. Stan se nalazi na trećem spratu i prodaje se u potpunosti opremljen, sa svim stvarima koje se vide na fotografijama.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 74.480 €, 45,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 74.450 €, 29,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Tražite prostor koji je poželjan zbog mirne lokacije, udaljene od buke, ali ipak u blizini Bulevara Patrijarha Pavla? Takav prostor može pružiti udobnost i tišinu bez žrtvovanja pristupa raznim gradskim sadržajima. Vrhunski kvalitet opreme i gradnje, sama zgrada i okruženje će biti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.250 €, 27,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 74.250 €, 55,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97606, IV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo luksuzno opremljen stan, potpuno nov i do sada neuseljavan. Nalazi se u zgradi Verde, u elitnom novoizgrađenom stambenom naselju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.152 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71 m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.100 €, 78,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMFORAN RENOVIRAN TROSOBAN STAN – CENTAR, ULICA VUKA KARADŽIĆA 🏙️ 📍 Lokacija Odlična lokacija u strogoj gradskoj zoni , u ulici Vuka Karadžića Pešačka udaljenost od glavnih sadržaja: prodavnice, škole, parkovi, gradski prevoz 🏫🛒🚎 🏡 Karakteristike stana Površina:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 493)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>