• GoHome Professional
do 220 m2 klima do 388 eura/m2 do 38000 eura zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220 m2 klima do 388 eura/m2 do 38000 eura zadnj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima do 388 eura/m2 do 38000 eura zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "do 220 m2 klima do 388 eura/m2 do 38000 eura zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 32.000 € na 30.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 30.000 €, 109,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 34.000 €
08.04.2026 - 32.000 €
06.05.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U Horgošu se prodaje prizemna porodična kuća od čvrstih materijala za renoviranje. Površine je 109 m² i nalazi se na placu od 713 m² . Kuća se sastoji od ulaznog hola, hodnika, tri sobe, kupatila sa kadom i prostrane kuhinje sa trpezarijom. Uz kuću je naslonjena pomoćna zgrada.....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 35.000 € na 30.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 30.000 €, 149,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 35.000 €
06.05.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća površine 149 m², smeštena na prostranom placu od 22,50 ari, idealna za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća se sastoji od: Dve velike sobe – prostrane i svetle, savršene spavaće ili radne sobe. Dnevne sobe sa kuhinjom i trepezarijom – otvoren koncept....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 28.000 € na 27.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KOSJERIĆ, 27.000 €, 118,00 m2 cca 230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 35.000 €
06.03.2026 - 28.000 €
06.05.2026 - 27.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće od 58m2 i 60m2 na lepoj ravnoj parceli od 6 ari, Kuće su u izvornom stanju i potrebna su izvesna ulaganja. Odlična pozicija u centralnom delu sela i u neposrednoj blizini Divčibara. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika "SM....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 42.000 € na 38.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MELENCI, 38.000 €, 150,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 42.000 €
04.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Melenci – trosobna kuća od mešovitog materijala površine 150m2 + nekoliko pomoćnih zgrada na placu površine 18,4 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, kanalizacija, renovirano kupatilo. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 43.000 € na 38.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 38.000 €, 90,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 43.000 €
04.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – trosobna kuća od mešovitog materijala površine oko 90m2 (uknjiženo 67m2) + dve pomoćne zgrade na placu površine 3,8 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, kanalizacija, pvc stolarija, laminat, odmah useljiva. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 42.000 € na 38.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 38.000 €, 150,00 m2 cca 250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 42.000 €
08.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Melenci – trosobna kuća od mešovitog materijala površine 150m2 + nekoliko pomoćnih zgrada na placu površine 18,4 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, kanalizacija, renovirano kupatilo. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 35.000 € na 25.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 25.000 €, 153,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 35.000 €
10.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Prigrevici, prodaje se starogradska kuća od mešanog materijala, povšrine 153m2, na većem placu od 22ar. Dva kupatila, dve kuhinje, pet soba, pogodna za dve familije. Grejanje na GAS, voda sa vodovoda, trofazna struja, kanalizacija. Sve legalizovano. Uredni papiri, vlasnik 1/1 .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220 m2 do 388 eura/m2 do 38000 eura zadnjih 14 dana pala cena (18)
  • do 220 m2 klima do 388 eura/m2 zadnjih 14 dana pala cena (4)
  • do 220 m2 klima do 388 eura/m2 do 38000 eura pala cena (3)
  • do 220 m2 klima do 388 eura/m2 do 38000 eura zadnjih 14 dana (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.