• GoHome Professional
do 220 m2 klima do 140000 eura što veći lođa poras - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220 m2 klima do 140000 eura što veći lođa poras - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima do 140000 eura što veći lođa porasla cena

  • Za upit "do 220 m2 klima do 140000 eura što veći lođa porasla cena" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 2.078 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 124.020 € na 127.470 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 127.470 €, 69,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 122.650 €
04.03.2026 - 124.020 €
19.04.2026 - 127.470 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvoiposoban stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 68,90m2, u suterenu. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,dve spavaće sobe, kupatila i lođe. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm,....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 105.000 € na 120.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Zaklopača, 120.500 €, 53,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 72.000 €
16.01.2025 - 83.500 €
16.10.2025 - 105.000 €
10.03.2026 - 120.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA, PREPORUKA, GARANCIJA, 120.500 evra, IZUZETNA LOKACIJA ŠIRI CENTAR KOD GRADSKE BOLNICE I MEDICINSKOG FAKULTETA, UKNJIŽEN, KOMPLETNO SREĐEN, PRELEP, IDEALAN ZA IZDAVANJE, DVOSOBAN KOMFORAN STAN FUNKCIONALAN, SUNČAN, LEPO OSVETLJEN, IMA LEP POGLED, IZUZETAN....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 91.980 € na 97.090 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 97.090 €, 51,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 84.320 €
25.01.2026 - 91.980 €
19.04.2026 - 97.090 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 51,10m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika iz....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 220 m2 klima do 140000 eura što veći lođa porasla cena'
97.130 €
97.130 €
 
+5%

Promena cene sa 83.880 € na 88.160 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 88.160 €, 47,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 82.950 €
04.03.2026 - 83.880 €
19.04.2026 - 88.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 46,40m2,II sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i lođe.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 2)

<< <1> >>