• GoHome Professional
do 220 m2 klima do 1300 eura/m2 do 100000 eura nam - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 220 m2 klima do 1300 eura/m2 do 100000 eura nam - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima do 1300 eura/m2 do 100000 eura namešten što manji

  • Za upit "do 220 m2 klima do 1300 eura/m2 do 100000 eura namešten što manji" pronađeno 518 nekretnina - prosečna cena 722 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 52000 eura
    • do 65000 eura (prosečna cena)
    • do 78000 eura
    • do 650 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX STAN U CENTRU GRADA – MODERAN DIZAJN I VRHUNSKI KOMFOR Iznajmljuje se potpuno opremljen luksuzni stan u samom centru grada, idealan za one koji žele vrhunski komfor i moderan stil življenja. Karakteristike stana: Površina: 55 m2 Struktura: open space dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 55.000 €, 55,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je kompletno i moderno namešten, sa pažljivo odabranim detaljima koji pružaju vrhunski komfor. U prostranoj spavaćoj sobi nalazi se veliki bračni krevet sa kvalitetnim dušekom, dok je kupatilo opremljeno elegantnom kadom, savršeno za opuštanje nakon dugog dana. Zgrada nudi dodatne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan, lepo namešten 2.0 stan na prestižnoj lokaciji, u Beogradu na vodi. Sastoji se od dnevnog boravka otvorenog koncepta sa kuhinjom i trpezarijskim delom, odvojene spavaće sobe koja pruža mir i privatnost, kupatila, i terase sa koje se pruža pogled na Kulu. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 49.500 €, 55,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Neuseljavan dvosoban stan, moderno namešten i vrlo svetao, u najnovijoj zgradi u poznatom novom kompleksu Voždove kapije. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Plaćanje za centralno grejanje je po potrošnji. Voždove kapije je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 46.750 €, 55,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117461, I/I, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine vam nude dvoiposoban stan za izdavanje koji se nalazi na odličnoj lokaciji u Bulevaru Oslobođenja kod Hrama Svetog Save nadomak svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život Na par minuta hoda od centra gradaN Veliki broj gradskih linija koje nude odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Kompletno renoviran i luksuzno namešten stan u Takovskoj, kod Botaničke bašte U ponudi je izuzetno sređen, kompletno renoviran i opremljen stan na odličnoj lokaciji – Takovska ulica, neposredna blizina Botaničke bašte. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 30, Bulevar Mihajla Pupina; 55m2, 2.0, 11./17, cg, klima, 3 lifta, interfon, internet, podrum; Svetao, renoviran, kompletno namešten dvosoban stan u urednoj zgradi sa tri lifta; Odlična struktura - iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevno-trpazarijski deo, prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Visinski je pozicioniran na nivou prvog sprata. Po strukturi je dvoiposoban. Izdaje se kompletno namešten. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten dvoiposoban stan sa PARKING MESTOM na Grbavici blizu Promenade.Stan je veoma svetao,cist i uredan.Cena 550e+depozit+agencijska provizija. Tel:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna ponuda.Predstavljamo vam odličan trosoban stan na najboljoj lokaciji. Centar Novog Sada. Na 6-7 minuta hoda od SNP, na 7-8 minuta hoda od SPENS-a. Zgrada je završena pre 2 godine, tako da je sav ugođaj novogradnje zagarantovan.U dvorištu postoje parking mesta za stanare.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan – Kralja Milutina (55 m²) U ponudi je stan u salonskoj zgradi u ulici Kralja Milutina, u neposrednoj blizini Univerzitetskog kliničkog centra. Stan se izdaje za stanovanje ili kao poslovni prostor za tihu delatnost (advokatske kancelarije, agencije, kozmetički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Bloku 70, Novi Beograd. Stan je površine 55m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na osmom spratu stambene zgrade od dvanaest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Beogradu na vodi sa pogledom na reku, potpuno namešten i opremljen. Recepcija na ulazu u zgradu. Video nadzor. Stan je ukupne površine 56 m2 (sa terasom), korisne površine 52 m2, garažno mesto je površine 16m2. Sadržaj prostora: antre, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 74.000 €, 56,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen dvosoban stan od 56 m² u Ćupriji, na izuzetnoj lokaciji, idealan kako za život tako i kao sigurna investicija! Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne zgrade građene od strane vojske bivše SFRJ, poznate po vrhunskoj gradnji - spoljašnji zidovi debljine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 53.200 €, 56,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderan, potpuno opremljen dvosoban stan površine 56 m², koji se nalazi na 16. spratu prestižne zgrade BW Metropolitan u sklopu elitnog naselja Beograd na vodi. Stan je pažljivo dizajniran kako bi pružio maksimalan komfor. Prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno i luksuzno namešten stan u strogom Centru Novog Sada - ponuda koja se ne propušta! Lokacija: Centar (Stari grad) (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Zmaj Jovina Sobnost: Dvosoban Opremljenost: Namešten Kvadratura: 56m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Bulevar Evrope, 56m² | 2. sprat | Kompletno namešten | Odmah useljiv ✨ Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope , izdaje se moderno opremljen i kompletno namešten dvoiposoban stan površine 56m² . Stan se nalazi na 2. spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 42.000 €, 56,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Konjarnik. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade u novogradnji sa liftom. Površine je 56m2, nov je, namešten i neuseljavan. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog hodnikam dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan u ulici Save Maškovića na duži vremenski period u novom kompleksu Park Villa. Postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu od 50e. Odmah useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvodoban namešten stan useljiv odmah, kompletno opremljen, osim posteljine i pribora za jelo. Stan je renoviran prošle godine što se može videti sa slika. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 36.400 €, 56,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

590 EUR10,54 €/m² 56 m² Kvadratura: 56 m² Sobe: - Grejanje: - Parking: Ne Sprat: 2 / - Opremljenost: Namešten sa uređajima KONTAKT SLIKE DETALJI OPIS LOKACIJA Detalji Podaci o nekretnini Transakcija: Izdavanje Kategorija: Dvosoban stan Kvadratura: 56 m² Uknjiženo: Da Stanje nekretnine:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122434, I/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se lepo namesten dvorisno orjentisan stan, 56m2, u ulici Stevana Musica, u blizini fakulteta,Dunavskog keja , trznog centra, spensa Stan je kompletno namesten, poseduje spavacu sobu, kupatilo, terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten dvosoban-Nova Detelinara Izdaje se dvosoban namešten stan u zgradi novije gradnje sa liftom. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine plus pola mesečne zakupnine agencijska provizija(jednokratno). Za više informacija pozovite. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u Braće Baruh. Stan se izdaje zaposlenim osobama ili studentima. U stanu nema uslova za porodice. Prednost ima zaposlena devojka. Pored kirije, plaćaju se računi za infostan i električnu energiju. Infostan je 8800 dinara. Stan je odmah useljiv. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Stevana Musića. Kompletno namešten, lep jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Blizina fakulteta, keja, pešačke zone, vrtića, srednje i osnovne škole Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja odvojena šankom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEMO ODLIČAN KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN NOVIJIM NAMEŠTAJEM NA LEPOJ LOKACIJI NA BULEVARU OSLOBODJENJA NA LIMANU 2 , ODMAH USELJIV ( nije za studente ) TEL. 063538166 ZORAN Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Izvidnička. Neuseljavan kompletno namešten jednosoban stan u neposrednoj blizini vrtića, škola, Bulevar patrijarha PavlaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, odvojen spavaći blok, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Ovaj stambeni prostor koristi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89270, I/. Izdaje se lokal, 56m2, u centru. Pešačka zona. Pogodan za kancelarije, prodavnicu, butik… Lokal se nalazi u tržnom centru Pariski magazin. Ima prirodnu ventilaciju, prozor i dodatni klima uređaj pored centralne klimatizacije. Poseduje ostavu. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i potpuno opremljen trosoban stan površine 58 m², smešten na 5. spratu uredne i novije zgrade sa liftom. Stan je izuzetno funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, dodatnog toaleta i terase sa pogledom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan stan nadomak Beograda na vodi. Stan se nalazi u Sarajevskoj ulici i površine je 57m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada novije gradnje sa obezbeđenjem i kamerama. Poseduje i dva lifta. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Bulevar oslobođenja, 57m² 🏙️✨ U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan površine 57m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na odličnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja. Stan je prostran, funkcionalan i odmah useljiv ✅, što ga čini idealnim izborom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 57 m2 CENTAR - ul.Dunavska, namešten trosoban stan, 1 sprat, cg, klima, vm, tv, telefon, kablovska televizija, useljiv, CENA mesečno 500 Evra + 500 Evra 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, CENTAR ul.Dunavska - 57 m2 –2500 Evra USELJIV IZ 44882....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 49.300 €, 58,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117460, I/I, klima, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 37.700 €, 58,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105692, V/VII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja. Izdaje se kompletan namešten stan, u blizini Novog kinesko Tržnog Centra, nedaleko od aerodroma i u blizini autoput Miloš Veliki. Preko puta je Vrtić škole u blizini ambulanta i Posta. Životinje nisu dozvoljene.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 34.800 €, 58,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac,Ustanička ulica-Dušanovac, 2.0,58kvm,namešten stan, odvojena velika kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba,terasa,ostava, cg (info stan 12000din),klima,pvc,održavanje 1000din,dvostran i renoviran stan, ni 1 soba nije prolazna,600e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman I, 34.800 €, 58,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.5 stan na Limanu 1 u svrhu poslovnog prostora. Stan je delimično namešten, nova kuhinja, komplet renovirano kupatilo, plakar, 5 radnih stolova i stolica koje po potrebi mogu ostati u stanu. Idealan za tihu delatnost. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi bez lifta. Useljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 31.900 €, 58,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan kompletno namešten stan u tek završenoj zgradi na početku Telepa. Dvostrano orijentisan, svetao, idealan za porodično stanovanje. Pozovite nas za više informacija i gledanje. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 31.900 €, 58,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 ADAMOVIĆEVO NASELJE, UL. TEODORA PAVLOVIĆA 🏢 📍 Lokacija: Mirna i poželjna zona, neposredna blizina Medicinske škole, Doma zdravlja, bolnice i parka – idealna za porodičan život ili zaposlene 👨‍👩‍👧‍👦🌳 🔑 Opis nekretnine: 🛋️ Trosoban, kompletno namešten stan 📐 Površina:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 29.000 €, 58,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u pasažu u Jevrejskoj ulici. Izuzetno mirna lokacija iako je u centru grada. U blizini svi sadržaji neophodni za svakodnevni život: pijaca, prodavnice, gradski prevoz, centar grada i pešačka zona Ima kuhinju, klimu, kupatilo sa veš mašinom i veliku terasu.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 519)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>