• GoHome Professional
do 220 m2 klima do 1300 eura/m2 do 100000 eura što - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • do 220 m2 klima do 1300 eura/m2 do 100000 eura što - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima do 1300 eura/m2 do 100000 eura što manji namešten

  • Za upit "do 220 m2 klima do 1300 eura/m2 do 100000 eura što manji namešten" pronađeno 518 nekretnina - prosečna cena 722 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 52000 eura
    • do 65000 eura (prosečna cena)
    • do 78000 eura
    • do 650 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 70.000 €, 100,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor, useljiv odmah. Jeverejska, Visoko prizemlje, Delimično namešten, Potreban depozit, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar,Hadzi-Ruvimova ulica, 4.0,100kvm, stan u parku,polunamešten ili namešten, (nameštenost je stvar dogovora-moze i prazan i namešten), kuhinja+ostava+dnevna+3 spavaće sobe,2 mokra cvora-djakuzi,terasa,odvojen spavaći blok, americki plakari,2 kreveta,kompletna kuhinja,ugaona garnitura,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 102.000 €, 102,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno namešten 4.0 stan u centru grada. Strukturu stana čini prostrani dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, radna soba, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, terasa. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Stan je useljiv odmah. Agent Biljana 0604398011 agencijska....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 77.000 €, 105,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća sa tri odvojena objekta na placu od 3,5 ara u Vrdniku. Nekretnina se nalazi na dobroj lokaciji u blizini škole i ima izlaz na dve ulice. Objekat 1 (23 m²): Kuhinja sa ostavom – idealna kao letnja kuhinja Objekat 2 (55 m²): Potpuno renoviran, sastoji se od predsoblja....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 63.000 €, 105,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Preko puta Poljoprivredne škole, u mirnoj ulici, useljiv, namešten stan, čeka možda baš Vas. Podovi hrastov i bukov parket. Opremljen. Dobro izolovan. Tri spavaće sobe, velika dnevna soba. Trostrano orijentisan. Inverter klima i nov kotao na struju tek ugrađen. Sigurnosna ulazna vrata.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 85.600 €, 107,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo petosoban stan za izdavanje u mirnom kraju naselja Cerak. Neposredna blizina autobuskih stajališta, parkova, škole, pijace. Dobra povezanost sa gradom i putem Ibarske magistrale koja je u blizini. Stan je četvorosoban, površine 107m2 i nalazi se na četvrom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 107.000 €, 107,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan stan, na prvom spratu. Dvostran, svetao, sa odličnim rasporedom prostorija. Sastoji se iz dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, tri sobe, kupatilo, toalet, predsoblje. Dve zastakljene terase sa garniturom za odmor i uživanje, dodatno krase prostor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 99.000 €, 110,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98802, XII/XII, dupleks, klima, lift, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Lep komforan stan, dupleks, prostran i svetao, kompletno namešten, ima veliku lepu terasu. Nalazi se na super lokaciji dobra povezanost sa svim delovima grada. Za preporuku. Ne prima strane....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, Centar, 88.000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lokal od 110m2 sa pripadajućom baštom od 35m2, u samom centru Pančeva. Lokal se sastoji od velike prostorije sa kuhinjom i šankom i dva toaleta. Lokal se nalazi u samom centru grada, u blizini gradske Opštine, pošte, banaka, kao i drugih bitnih infrastrukturnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.200 €, 124,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran trosoban salonski stan u centru – odmah useljiv! 🏡✨ Izdaje se prostran, luksuzno opremljen trosoban salonski stan površine 124m², smešten na 1. spratu u samom centru grada. Stan odiše elegancijom i pruža idealan spoj klasičnog šarma i modernog komfora. 🛋️🌟 Stan je kompletno....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŽABALJ, 81.250 €, 125,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplet opremljen lokal spreman za useljenje Svetog Nikole 33, Prizemlje, Namešten, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.900 €, 137,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Kompletno namešten četvorosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna blizina šetališta keja, nekoliko obrazovnih ustanova, strogog centra grada Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 100.000 €, 164,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stambeno-poslovni objekt od 164m2 u centru Male Ivanče, opština Sopot. Sastoji se od stambenog dela na spratu i dva lokala u prizemlju. Uknjiženo je na 58m2. Stan na spratu se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 68.000 €, 175,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Vrbas - prodajem kompletno namešteni kuću starije gradnje ..renovirana ...odmah useljiva .. Vlado ..065 8288628 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-518 (od ukupno 519)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>