• GoHome Professional
do 220 m2 klima do 1300 eura/m2 do 100000 eura što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220 m2 klima do 1300 eura/m2 do 100000 eura što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima do 1300 eura/m2 do 100000 eura što jeftiniji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 220 m2 klima do 1300 eura/m2 do 100000 eura što jeftiniji zadnjih 14 dana" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.043 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 85000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BARAJEVO, 85.000 €, 74,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U lepom i mirnom okruženju, u ponudi je montažni objekat projektovan u šumadijskom stilu. Površina objekta je 74m2 stambene površine. Hodnik, veliki dnevni prostor sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo. U suterenu pomoćna prostorija, vrlo korisna, ostava i vešernica.....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 40.000 €, 120,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Terasa Podrum Djordja Beslina Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 40.000 €, 103,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U Samošu selu u opštini Kovačica, na prodaju kuća od 103 m2, sa 15 ari placa. Kuća od čvrstih materijala, sa fasadom od fasadnih cigala, krov dobar sređivan. Kuća ima dve velike sobe sa ulice, jednu manju, kuhinju sa trpezarijom,kupatilo predsoblje i zatvorenu verandu. Kuća u dobrom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 220 m2 klima do 1300 eura/m2 do 100000 eura što jeftiniji zadnjih 14 dana'
94.900 €
85.000 €
58.000 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan lokal u Ravaničkoj ulici, opština Zvezdara. Prostor se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Vrlo komforne open space strukture i površine 45m 2. U vrlo prometnoj ulici sa nizom lokala različitih namena. Grejanje je centralno po utrošku. Poseduje....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.500 €, 54,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u strogom centru grada, na glavnoj ulici. Stan je kompletno opremljen, sa modernim nameštajem i bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama. Prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu sa pogledom na glavnu ulicu,....

 
 
 
  Stan, KOVAČICA, 59.000 €, 55,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan od 55m² u jednom od mirnijih delova Jagodine – naselje Vašarište. Idealan izbor za sve koji žele mir, privatnost i prijatan porodični ambijent, a opet dobru povezanost sa gradskim sadržajima. Stan odiše toplinom i funkcionalnim rasporedom, a sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar,dvosoban stan na trećem, poslednjem spratu, bez lifta. Renoviran, prodaje se opremljen stvarima i uređajima: sudomašina, mašina za sušenje. Bez ulaganja. Hodnik, kupatilo, spavaća i dnevna soba, kuhinja i terasa. Grejanje inverter klima i norveški radijatori. Obezbeđen parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja. Grejanje i hladjenje je regulisano toplotnim pumpama, ali ima i inverter klima (kupljena pre 2 meseca, još uvek u garanciji). Sastoji se od....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 101.000 € na 100.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, LESKOVAC, 100.000 €, 83,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 101.000 €
10.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN POVRŠINE 83m2 U STROGOM CENTRU GRADA. SASTOJI SE OD VELIKE DNEVNE I SPAVAĆE SOBE, HODNIKA, KUPATILA I KUHINJE. STAN JE KLIMATIZOVAN I ZGRADA JE SA LIFTOM. PRODAJE SE SA GARAŽNIM MESTOM. PREPORUKA! .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>