• GoHome Professional
do 220 m2 klima do 1300 eura/m2 do 100000 eura što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220 m2 klima do 1300 eura/m2 do 100000 eura što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima do 1300 eura/m2 do 100000 eura što jeftiniji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 220 m2 klima do 1300 eura/m2 do 100000 eura što jeftiniji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOPOT, 95.000 €, 180,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 180m2 i 14ari placa. Nalazi se na izlasku iz Nemenikuća (Sopot, Mladenovac), na 10 min pešaka od manastira Tresije, pored glavnog puta. Kuća ima oko 180m2. Uknjižena je, legalizovana, ima projekat gradnje, kao i sve potrebne dozvole. Vlasnik 1/1. Građena je od tvrdog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 13.000 €, 26,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Beograda - Zeleni venac u ulici Jug-Bogdanova, izdaje se na duži period, potpuno renovirana i nameštena garsonjera (nov, funkcionalan nameštaj i nova bela tehnika). Garsonjera adaptitana u 1,5 stan, sastoji se iz: pretsoblja, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u ponudi, u samom srcu Vračara, površine 27m2. Stan se nalazi u delu Crvenog krsta, na odlično pozicioniranoj lokaciji. Nalazi se na visokom prizemlju i po strukturi je jednosoban stan. Sastoji se od predsoblja, dnevno spavaćeg dela sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten jednosoban stan u blizini Ateljea 212, u mirnom delu ulice, svetao 4. sprat, lift, klima/norveški, površina 27m2. Male režije, depozit. Kontakt tel. 0641683765 Potreban depozit, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimao jednosoban stan u strogom centru grada, u Makedonskoj ulici u neposrednoj blizini Doma omladine. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen. Dvorišno je orijentisan tako da je izolovan od buke. Svetao sunčan. Stan je dobro koncipiran bez gubitka....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 15.000 €, 57,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kamena kućica u Knežici, 57m2, 15.000e. Kuća se nalazi na placu od 5 ari i sastoji se od ulaznog hodnika i tri prostorije. Kuća je građena od kamena, bez stubova, ploča je betonska,stolarija je drvena, na podovima je samo beton. Uz kuću se prodaje još oko 80 ari poljoprivrednog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 15.000 €, 25,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 22460, I/VI, lift, stambena zgrada. Izdajem garsonjeru 25m2 u blizini Vukovog spomenika i TC Zira,poseduje hodnik, kupatilo i sobu sa kuhinjom, lepo nameštena sa dizajnerskim kožnim krevetom prečnika 2,10 m, koji se sklapa u trosed., klima, wifi, ktv, kamin. Visoko....

 
 
 
  Kuća, BELA PALANKA, 15.000 €, 71,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća uknjižene površine 71m2 u selu Mokra, 3km od Bele Palanke. Kuća se nalazi na placu površine 703m2. Kuća je pravljena od blata i slame i nije uslovna za život. Ima monofaznu struju i priključena je na seoski vodovod. Kuća je uknjižena, svojina privatna. Za....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 15.000 €, 40,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikend kuća u Kniću na 700m od Gružanskog jezera i isto toliko od centra Knića. Kuća je napravljena od drveta sa urađenom izolacijom na jednom aru placa.Sve je uknjiženo i u postupku je legalizacije. Poseduje veliku terasu, jednu spavaću sobu sa francuskim ležajem i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Centar, ulica Futoška. Odlična, nova, apartmanski i moderno nameštena, komforna garsonjera na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje. Preko puta Futoške pijace, blizina strogog centra grada. Ovaj stambeni prostor čine jedna prostrana soba,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220 m2 klima do 1300 eura/m2 do 100000 eura što jeftiniji (3118)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>