• GoHome Professional
do 220 m2 klima što skuplji zadnjih 14 dana kablov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220 m2 klima što skuplji zadnjih 14 dana kablov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima što skuplji zadnjih 14 dana kablovska do 26000 eura

  • Za upit "do 220 m2 klima što skuplji zadnjih 14 dana kablovska do 26000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 24000 eura (malo jeftiniji)
    • 27000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Palilula, 28.600 €, 44,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno opremljen Lux stan u novoj zgradi sa svim el aparatima (mašina za pranje i sušenje veša, mašina za sudje, televizor x 2, frižider, mikrotalasna, pečnica, ploča za kuhanje, usisivač,.). Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, kupatila, ostave....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 28.600 €, 44,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Bulevar Evrope, Novi Sad - 1.5 stan od 44m2 sa garažnim parking mestom - dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, terasa - stan je kompletno opremljen i namešten (klima,tv,sudomašina..) - uz stan ide i garažno mesto u suterenu zgrade - useljivo odmah Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 28.500 €, 57,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da vam ponudimo stan u neposrednoj blizini centra grada, koji se sastoji od tri sobe, velikog hodnika sa garderoberom, kuhinje, kupatila. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, takođe poseduje terasu. Na drugom spratu u zgradi sa liftom u mirnoj ulici u blizini stajališta....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 60, 28.500 €, 38,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, površine 38kv, nalazi se u novoj zgradi (2022god), u naselju New Minel u ulici Tošin bunar. Stan je luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, odvojene spavaće sobe i terase. U dnevnoj sobi ima trosed na razvlačenje, u spavaćoj francuski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 28.050 €, 51,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan koji se nalazi na Novoj Detelinari, u ulici dr Svetislava Kasapinovića, u zgradi koja je useljena 2005. godine. Stan ima 51 m², po strukturi je dvoiposoban – dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, jedna veća i jedna manja spavaća soba, kao i terasa koja je zastakljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV STAN RENOVIRANO FUL OPREMLJENO BICE BRACNI LEZAJ U SPAVACOJ SOBI IDEALNO KO ZELI DA RADI IZ STANA KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 REGISTAR POSREDNIKA 187 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 28.000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux, renoviran, nekorišten, odmah useljiv. Mesečne režije 50 €. Na izuzetno atraktivnoj lokaciji i jednoj od najlepših ulica u Beogradu. Vrhunska lokacija, najlepsa ulica na Zvezdari, blizu Cvetkove pijace, Vojislava Ilica, auto-puta Lux sigurnosna vrata. Mermerni podovi sa podnim....

 
 
 
  Kuća, ŽITORAĐA, 28.000 €, 80,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa okućnicom u Starom Momčilovu, okolina Žitorađe, 80m2 na 39 ari placa. Kuća je novije, kvalitetne gradnje i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila, velike kuhinje, terase, dok je potkrovlje u sivoj fazi i moguće ga je urediti po sopstvenoj....

 
 
 
  Stan, ALIBUNAR, 28.000 €, 37,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u samom centru Alibunara. Stan je površine 37m2. Nalazi se na prvom spratu manje stambene zgrade. Po strukturi se sastoji od ulaznog dela, kuhinje sa trpezarijom, dnevno spavaćeg dela i kupatila. Grejanje u stanu je na gas. Poseduje i klima uređaj.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 28.000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji u srcu Beograda izdaje se nov dvosoban stan. Stan se nalazi na 4 spratu zgrade sa kontrolom pristupa. Uslovi zakupa Obavezan depozit Nije dozvoljeno pušenje Dozvoljeni kućni ljubimci Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220 m2 klima što skuplji kablovska do 26000 eura (287)
  • do 220 m2 klima što skuplji zadnjih 14 dana kablovska (57)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>