• GoHome Professional
do 220 m2 klima što skuplji zadnjih 14 dana do 310 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220 m2 klima što skuplji zadnjih 14 dana do 310 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima što skuplji zadnjih 14 dana do 31000 eura

  • Za upit "do 220 m2 klima što skuplji zadnjih 14 dana do 31000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 29000 eura (malo jeftiniji)
    • 32000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, SUBOTICA, 23.000 €, 23,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovni prostor na prvom spratu 30m2. Građeno je od čvrstog materijala sa keramičkim pločicama na podu. Struja je trofazna, grejanje je na struju. Ev.Br. 5749 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 33.500 €, 14,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja Lokala u podzemnom prolazu u centru Niša(Centar)Prodaja Lokala u podzemnom prolazu u centru Niša. Nalazi se u delu pre TC Kalče.Vredi pogledati!!!Za dodatne informacije pozvati agenciju Gigant lux 064-538-11-99, 064-616-98-20, 018-257-244 .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 33.000 €, 106,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

VIŠENAMENSKI OBJEKAT! Centrala, na glavnom putu prema Apatinu, prodaje se objekat veličine 106 m2 na placu od 876m2. Odlična lokacija, do puta, pogodno za stambeni prostor kao i za razne vrste delatnosti, ugostiteljski objekat, magacin, hala, market i dr. Kuća, Sombor | Prodaja ·....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 32.000 €, 70,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Mužlja – dvosobna kuća od mešovitog materijala površine oko 70m2 (uknjiženo 53m2) + više pomoćnih zgrada na placu površine 11,5 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, bez kupatila. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%,....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Savski Venac, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto od 12m2, objekat Arcadia na- 1 Nivou. Za svaku preporuku. Agencijska naknada iznosi 2% . .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 30.000 €, 12,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garažno mesto u II fazi A bloka. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25018. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 30.000 €, 13,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto u novogradnji u bloku 57a Bežanijska kosa, ulica Kolumbova. Površina 13m2 Podzemna etaža, nivo podrum. Izuzetno dobar ulaz sa prostranom komunikacijom. Ulaz obezbeđen rampom. Mesto izuzetno prostrano. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Altina, 29.000 €, 19,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

GARAŽA U ZGRADI ADAPTIBILNA U STAN ILI POSLOVNI PROSTOR Izuzetno retko u ponudi. Dva sopstvena ulaza. Naselje Nova Galenika. Lokacija koja je prepuna zelenila i parkova. Zgrada se nalazi preko puta obdaništa i Osnovne škole " Mihajlo Pupin". U blizini je sva potrebna infrastruktura:....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 28.950 €, 12,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gara��no mesto u lux naselju A blok, II faza. Agencijska provizija iznosi 750 eur GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARA��A, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 24772. .

 
 
 
  Kuća, REKOVAC, 28.000 €, 80,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća sa potpuno očuvanom autentičnom strukturom iz 18 veka,očuvanim ognjištem,rekonstrukcija krova uradjena preko cele kuće ,napravljena je izolacija gredama . Veoma dobro očuvana i odmah useljiva. Pored kuće se nalazi i veći podrum , takodje očuvan, koš od čvrste građe sa podrumom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220 m2 što skuplji zadnjih 14 dana do 31000 eura (107)
  • do 220 m2 klima što skuplji do 31000 eura (776)
  • do 220 m2 klima što skuplji zadnjih 14 dana (933)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>