• GoHome Professional
do 220 m2 klima što skuplji do 388 eura/m2 Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220 m2 klima što skuplji do 388 eura/m2 Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima što skuplji do 388 eura/m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 220 m2 klima što skuplji do 388 eura/m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 368 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 407 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RUMA, 90.130 €, 241,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Čvrsta i prostrana spratna kuća od 241m2 na cca.4 ara placa u širem centru Rume. U upotrebi....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 90.130 €, 241,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava. Cvrsta i prostrana spratna kuca od 241m2 na cca.4 ara placa u sirem centru Rume. U upotrebi....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRBAS, 90.000 €, 227,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Ravnom Selu - opština Vrbas. (30min od Novog Sada) Prodaje se poslovni prostor površine 220m2, smešten na placu od 716,24m2 u centru Ravnog Sela. Za više informacija i zakazivanje gledanja pozvati me lično na broj telefona 064/346-3306 JNA 72, Starija gradnja, Parking,....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 90.000 €, 220,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća odlične starije gradnje na 1.5 ari placa na top lokaciji u centru Mataruške banje. Zbog same pozicije objekta, odlična je prilika kao višenamenska investicija za stambeni prostor, restoran, kafić ili hostel. Po strukturi je prizemlje sa spratom, površine 180m2, podeljena....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 86.000 €, 230,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Batušinačkom putu, na 15-ak minuta voznje od centara grada. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gužve u gradu. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, površine 230 m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog dela, velike dneve sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 85.000 €, 216,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična stambena kuća od 216m2 na placu površine 13.28ari. Mirno naselje, blizu centra, okruženo porodičnim kućama. Kuća izlazi na 2 ulice, ima 2 ulaza sa kapijama. Raspored je veoma funkcionalan: Prizemlje: antre, ostava, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U centru naselja Lešnica (opština Loznica, Zapadna Srbija) prodaje se odlična kuća za veliku porodicu uz pomoćne zgrade i zemljište. Površina kuće iznosi 200 m2, površina parcele — 10a. Kuća je dvospratna sa velikim potkrovljem, nivoi su povezani unutrašnjim stepenicama. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća ukupne površine 100 m² u osnovi smeštena ,na placu od 4.4 ari, sa lepo uređenim dvorištem i prostranim zelenim površinama. Kuća je novije gradnje, sa postavljenom fasadom, kaminom i pločom, pružajući udobnost i praktičnost za svakodnevni život. Kuća je organizovana....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 84.000 €, 241,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna, izuzetno fukncionalna kuća, površine 241 m2 na placu od 21,31 ar. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, dečije sobe sa zasebnim kupatilom i kupatila. Kuća je spojena....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 83.000 €, 219,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa porodična kuća u naselju Brest kod Merošine. Nalazi se na finoj lokaciji za porodično stanovanje, udaljena svega oko 15 kilometara od Niša. Kuća je bruto površine 219m2, neto 178m2, u osnovi 107m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu površine 1003m2. Podeljena je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220 m2 klima što skuplji do 388 eura/m2 (249)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>