• GoHome Professional
do 220 m2 klima što jeftiniji do 500 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 220 m2 klima što jeftiniji do 500 eura/m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 klima što jeftiniji do 500 eura/m2

  • Za upit "do 220 m2 klima što jeftiniji do 500 eura/m2" pronađeno 655 nekretnina - prosečna cena 452 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 475 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 525 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 50000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • kablovska
    • polunamešten
    • 2.sprat
    • lift
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se komforan stan – Nova Detelinara, ul. Dr Svetislava Kasapinovića ✨ 📍 Lokacija: Mirna i tiha ulica, idealna za stanovanje Blizina svih važnih sadržaja (prodavnice, prevoz, škole, parkovi) 📏 Karakteristike stana: Dve odvojene spavaće sobe 🛋️🛏️ Trpezarija sa kuhinjom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, moderno opremljen dvosoban stan na prvom spratu sa pripradajućim parking mestom u dvorištu zgrade. Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, komforna spavaća soba, kupatilo, terasa. Dovoljno mesta za odlaganje. Blizina restorana, marketa, autobuske stanice.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Hadži Svetića. Namešten, komforan dvosoban stan u neposrednoj blizini centra grada i Temerinske pijace. Svetao dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba i kupatilo sa tuš kabinom. Pozicioniran na prizemlju stambene zgrade. Pripadajući deo....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan 52m2 na Novoj Detelinari. Sadrži dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i terasu. U ceni stana je i obezbeđeno parking mesto! Useljiv od 01.09. Kontakt Stanislava 069/383-1010 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97925, I/IV, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Izdaje se moderno namešten dvosoban PET FRIENDLY stan na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici između Bulevara Oslobođenja i Sajma. Stan se nalazi u kvalitetno zidanoj zgradi. Lepo održavan stan, odličnog rasporeda.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar - Kej, ulica Stevana Musića. Namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini nekoliko obrazovnih ustanova, pešačke zone, šetališta keja, sudaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i ostavom, spavaća soba, kupatilo sa kadom i prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan – Liman 3, 52m² 🏢✨ U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen dvosoban stan površine 52m², koji se nalazi na 7. spratu stambene zgrade sa liftom u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Liman 3 . 🗺️ 🛋️ Raspored prostorija i oprema:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux potpuno renoviran , dvosoban stan od 52m2, na samom početku Grbavice, ulica Miše Dimitrijevića, na 1.spratu.Stan je dvorišno pozicioniran(znači tiho i bez saobraćajne gužve), ogružen zelenilom. Sastoji se od dve prostrane svetle sobe, opremljene novim nameštajem, roletne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 26.000 €, 77,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na prodaju, P=77m2 na placu od 30ari. Prizemlje se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i ostavom, dve spavaće sobe i kupatila. Kuća ima gradjevinsku dozvolu. Voda je bunarska sa hidroforom, struja trofazna. Kuća ima ozidano potkrovlje, potrebna adaptacija potkrovlja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo izdavanje kompletno nameštenog stana u novoj zgradi, na samom početku Bulevara Patrijarha Pavla. Veoma svetao stan, ulično orjentisan. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Kompletno je opremljen po meri, kvalitetnim i najsavremenijim materijalima. Veš mašina se koristi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Žitni trg. Kompletno namešten, veoma svetao i komforan jednoiposoban stan nadomak pešačke zone i Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa kadom i terasa. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan,namešten dvosoban stan,53m2 Lokacija:Ulica Bore Prodanovića,blizina Bulevara oslobođenja,udaljenost od Futoške pijace 900 m i 2km od centra grada Pozicija stana: 3.sprat novije stambene zgrade sa liftom,ulične orjentacije Struktura i sadržaj: dvosoban,sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan je u neposrednoj blizini škole, vrtića, centra, opremljen svim što je potrebno za udoban život. Potreban depozit, Terasa, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep,komforan stan na odlicnoj lokaciji. U blizini sve neophodno za život. Dostupan odmah. Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za više informacija pozovite 066 82 92 225 Luka Đurović, broj licence 4901 ili 066 82 92 500, Agencija N Nekretnine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran dvosoban stan 53m2 na odličnoj lokaciji Bulevar Oslobođenja. Na 9 spratu stambene zgrade sa liftom(nije zadnji). Dve sobe, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava i veća terasa. Centralno gradsko grejanje, informatika oko 9000. Useljivo odmah.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 26.500 €, 53,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Farma, ŠID, 26.500 €, 204,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18251 Seosko domaćinstvo uknjiženo 204m2 na placu od 1530m2. Kuća je gradjena od mešanog materijala cigla i čerpić.Zidovi su debljine 20cm . Uz kuću ima pomoćni objekti. garaža, šupa, pušnica, svinjac i par ptostorija.Stolarija je drvena, , podovi su laminat i pločice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem odlican namesten stan na lepoj lokaciji na samo par minuta hoda od centra grada,Dunava. Stan je na III spratu-bez lifta. Prekoputa veliki market,autobusko stajaliste. Izdaje se iskljucivo na duzi period. Cena iskazana bez mesecnih rezija(informatika,el.energija). Odlicna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma lep i prostran dvosoban stan u centru grada! Kompletno opremljen! U blizini stana se nalaze pijaca, marketi, kafići, vrtić, škola... Stan se izdaje na duži vremenski period Useljiv od 01.05 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u centru- ulica Augusta Cesarca 49m2 parking u dvorištu zgrade pet friendly 550e Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Sremska Kamenica, neposredna blizina instituta - 49m2, dvosoban, namešten stan - Dnevna soba, kuhinja, hodnik, spavaća soba, terasa - Parking u dvorištu zgrade za stanare - Grejanje se plaća po utrošku Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran stan preko puta Promenade. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije. Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije za izdavanje je odličan trosoban stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija u ulici Danila Kiša na Grbavici u blizini centra grada, Promenade, fakulteta i svih drugih gradskih sadržaja. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan površine 54m2 + 30m2 dvorišna terasa na Grbavici. Sastoji se iz dnevnog boravka, dve odvojene sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila sa kadom , odvojenog toaleta i dvorišne terase. Stan je izuzetno dobro pozicioniran iz razloga što se nalazi u prizemlju zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Hadzi Ruvimova, dupleks. Pet friendly za manje zivotinje. Parking u dvoristu zgrade. Ugovor minimum 12 meseci. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 27.000 €, 76,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica koja se nalazi na 15-ak kilometara od Niša, prema Kameničkom Visu u vikend naselju Paprat. Vikendica je površine 76 m2, nalazi na placu od 787 m2. Sastoji se od prizemlja i sprata, prizemlje se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom. Sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 50,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 75332, XII/XVII, klima, lift(3), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno namešten svetao stan sa prostranom dnevnom sobom, odvojenom spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom sa tuš kabinom, hodnikom, sigurnosnim vratima i video nadzorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, ulica Jurija Gagarina, 2.0 stan , 8/9, površine 55 m2, u bloku 70 preko puta Male Piramide, dvosoban po strukturi, dnevna soba, spavaća, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lođa, kompletno opremljen što uključuje: nameštaj, security ulazna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 17048, VIII/XII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, parking, ostava, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan preko puta TC Piramida(ugao Gandijeve i Jurija Gagarina).Useljiv. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0 stan 55 kvadrata u bloku 70 preko puta Male Piramide, 2 sobe, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lodja, kompletno opremljen, što uključuje nameštaj, security ulazna vrata, ugradni plakari za garderobu, frižider sa zamrzivačem, šporet, mikrotalasnu rernu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Izdaje se renoviran stan – Grbavica 🔹 📍 Lokacija: Alekse Šantića, Grbavica 🏢 Površina: 55m², dvoiposoban stan 🏠 Sprat: 1. sprat 🏡 Opis stana: ✅ Renoviran i opremljen novim uređajima ✅ Struktura: Dnevna soba 🛋️ Spavaća soba 🛏️ Dečija soba 👶 Kuhinja 🍳 Ostava 🏡 Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna ponuda.Predstavljamo vam odličan trosoban stan na najboljoj lokaciji. Centar Novog Sada. Na 6-7 minuta hoda od SNP, na 7-8 minuta hoda od SPENS-a. Zgrada je završena pre 2 godine, tako da je sav ugođaj novogradnje zagarantovan.U dvorištu postoje parking mesta za stanare.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan – Kralja Milutina (55 m²) U ponudi je stan u salonskoj zgradi u ulici Kralja Milutina, u neposrednoj blizini Univerzitetskog kliničkog centra. Stan se izdaje za stanovanje ili kao poslovni prostor za tihu delatnost (advokatske kancelarije, agencije, kozmetički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Bloka 70, preko puta Male Piramide, nalazi se svetao i funkcionalan dvosoban stan od 55 kvadrata koji odiše urednošću i toplinom doma. Raspored je osmišljen tako da pruža komfor u svakom kutku – dve sobe, trpezarija sa kuhinjom, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom i lođa čine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Bloku 70, Novi Beograd. Stan je površine 55m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na osmom spratu stambene zgrade od dvanaest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Djevdjelijska, Prizemlje, Nenamešten, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na idealnoj lokaciji porodičan stan, lux, kompletno namešten. Mirno okruženje, blizina svih sadražaja neophodnih za svakodnevne aktivnosti. Sastoji se od dnevog boravka, kuhinje sa tpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Parking je obezbeđen. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jako lepo opremljen dvosoban stan, na top lokaciji, Bulevar oslobođenja. Stan je okrečen i kompletno sređen za buduće podstanare. Depozit obavezan u visini kirije, agencijska provizija 50% jednokratno pri sklapanju ugovora. Sve dodatne informacije na br. 061 61 40 565 ili....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 639)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>