• GoHome Professional
do 220 m2 ekskluzivan prizemlje oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220 m2 ekskluzivan prizemlje oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 ekskluzivan prizemlje oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji

  • Za upit "do 220 m2 ekskluzivan prizemlje oglasi objavljeni od poslednjeg puta što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 21,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Centar. EKSKLUZIVNA LOKACIJA - RENOVIRANA GARSONJRA - LUX! Stan je pozicioniran na visokom prizemlju zgrade starije gradnje, dvorišno orijentisan. Površine je 21m2, poseduje terasu, KOMPLETNO RENOVIRAN i opremljen kuhinjom i kupatilskim nameštajem. Uknjižen je 1/1, odmah....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 49.000 €, 21,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 EKSKLUZIVNA PRODAJA garsonjera na Kopaoniku u vikend naselju, u apartmanima Jolly kop , garsonjera je uknjižena 21m u visokom prizemlju , prodaje se sa komplet novim namestajem .. .trenutno se izdaje preko cele godine, ko kupi može preuzeti zakup. Moze zamena za stan u Novom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 105.000 €, 26,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRILIKA – DVE GARSONJERE U Vrnjačka Banja – IDEALNE ZA INVESTICIJU I IZDAVANJE! U ponudi dve izuzetne garsonjere na atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, savršene kako za život, tako i za unosno izdavanje tokom cele godine. ???? Prva garsonjera – III sprat Moderna, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 98.000 €, 29,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Stan u kući, do ulice. Uknjižena kvadratura je 29 m2 mereno - stvarna površina na koju se plaća porez je 110 m2. Neuknjiženi ostatak kvadrature predat je za Evidenciju stvarnog stanja. Proširenje na još jednu etažu je urađeno 2000. - tih, tako da ova nekretnina sada funkcioniše tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.000 €, 29,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u ku��i, do ulice. Uknji��ena kvadratura je 29 m2 mereno - stvarna povr��ina na koju se pla��a porez je 110 m2. Neuknji��eni ostatak kvadrature predat je za Evidenciju stvarnog stanja. Pro��irenje na jo�� jednu eta��u je ura��eno 2000. - tih, tako da ova nekretnina sada funkcioni��e....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 84.990 €, 34,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.menadzer.biz

Prodaja funkcionalnog jednosobnog stana u centralnom delu Rakovice u najtrazenijim zgradama-fasdna cigla. U neposrednoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti, neophodni za kvalitetan zivot. Skole, vrtići, veliki broj trgovinskih radnji, širokog spektra delatnosti, maxi,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 130.000 € na 125.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 125.000 €, 44,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 130.000 €
17.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo nekretninu koja bi Vam mogla biti izuzetno interesantna kao investicija. U pitanju je lokal, ulično orijentisan, 44 m2, koji se nalazi u prizemlju, u stambeno-poslovnoj zgradi, koja je sagrađena u samom centru grada u ul. Ilije Ognjanovića odnosno u neposrednoj blizini Dunavske....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 150.000 €, 44,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.420 €, 49,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji, na izuzetnoj lokaciji – blizu centra, a ipak uvučena od buke i gužve, idealna za mir, komfor i kvalitetan život. Strukturu stana čine: -predsoblje....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 84.200 €, 52,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121052, 22.99a, spratna, struja, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. EKSKLUZIVNA PONUDA - Odlična, spratna, uknjižena vikend kuća na 52m2, u najlepšem....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220 m2 ekskluzivan prizemlje što manji (184)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>