• GoHome Professional
do 220 m2 ekskluzivan do 430000 eura opremljen ogl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220 m2 ekskluzivan do 430000 eura opremljen ogl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 ekskluzivan do 430000 eura opremljen oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala cena

  • Za upit "do 220 m2 ekskluzivan do 430000 eura opremljen oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 400000 eura (malo jeftiniji)
    • 450000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u najlepšem delu Vračara! Na prodaju je ekskluzivan trosoban stan površine 76 m² + 6 m² terasa (ukupno 82 m²), smešten na drugom spratu (2/2) u manjoj zgradi sa svega četiri stana. Zgrada ne poseduje lift. Stan je trostrano....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 78,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 350.000 €
10.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , blizina Kalenica , Topolska , 78m2 + 5m2 , 76m2 uknjizena kvadratura , 2 / 2 - Vptk , eg , bez lifta , ekskluzivan , atraktivan stan - Vptk , trostrano orijentisan , izrazito svetao , kompletno renoviran , Hrastov parket , vrhunske sanitarije i keramika , autenticna ,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 429.000 € na 409.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 409.000 €, 73,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 439.000 €
31.08.2025 - 479.000 €
08.10.2025 - 469.000 €
26.11.2025 - 459.000 €
17.12.2025 - 449.000 €
04.02.2026 - 439.000 €
08.03.2026 - 429.000 €
18.03.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 122105, IV/IV, klima, lift, salonski, uknjižen, luks renoviran, tavan, mogućnost proširenja, stambena zgrada. Na prodaju ekskluzivan stan u jednoj od najtraženijih ulica Beograda, neposredno uz Knez Mihailovu, Trg Republike i Narodni muzej. Retko u ponudi! Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128016, II/II, terasa, uknjižen, luks renoviran, stara gradnja. Ekskluzivan trosoban stan u predratnoj vili – Topolska, Vračar. Veoma lep stan od 82 m² u jednoj od najprestižnijih i najmirnijih ulica na Vračaru. Stan se nalazi na drugom spratu porodične vile, sa svega....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 105.000 €, 85,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 110.000 €
24.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je ekskluzivan stan u novogradnji, površine 85 kvadrata + 10m2 terasa, namenjen svima koji žele da žive urbano, udobno i bez kompromisa. Smešten u neposrednoj blizini centra, na lokaciji koja spaja energiju centra i komfor modernog stanovanja. Na samo nekoliko koraka nalaze....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220 m2 ekskluzivan do 430000 eura opremljen pala cena (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>