• GoHome Professional
do 220 m2 ekskluzivan do 400000 eura opremljen Zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220 m2 ekskluzivan do 400000 eura opremljen Zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 ekskluzivan do 400000 eura opremljen Zadnjih 7 dana porasla cena

  • Za upit "do 220 m2 ekskluzivan do 400000 eura opremljen zadnjih 7 dana porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 380000 eura (malo jeftiniji)
    • 420000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+40%

Promena cene sa 247.200 € na 347.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 347.200 €, 104,00 m2 cca 3340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2024 - 283.250 €
20.01.2025 - 257.500 €
16.03.2025 - 247.200 €
08.05.2026 - 347.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2024.,

www.indomio.rs

Odličan potpuno opremljen 4-soban stan. Stan poseduje dve terase sa kojih se pruža pogled na Zmaj Jovinu gimnaziju, Sabornu crkvu i Trg republike. Odlična lokacija, blizina pešačke zone, parkinga, Dunavskog parka. osnovne škole i Zmaj Jovine gimnazije. Stan ima dva mokra čvora, kupatilo....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEGALJICA, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 260.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i zelenilom okruženom delu Avale izdajemo kompletno renoviranu i opremljenu kuću, idealnu za višegeneracijsko stanovanje, turistički najam ili luksuzan život van gradske gužve. Tri potpuno odvojene stambene jedinice, savršen spoj komfora, privatnosti i luksuza, svaka sa svojim....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 370.000 € na 405.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 405.000 €, 97,00 m2 cca 4180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 350.000 €
19.12.2025 - 370.000 €
10.05.2026 - 405.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja iz 2023 god. sa reprezentativnim ulazom na Crvenom krstu u blizini prevoza, marketa, škola. Lux, 4.0, od 97m2, na 3 spratu. Sastoji se prostranog dnevno-trpezariskog prostora povezanog sa kuhinjom, 3 sspavaće sobe, 2 kupatila i terase. Stan je luksuzno opremljen i ne zahteva....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 364.888 € na 419.888 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 419.888 €, 85,00 m2 cca 4940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.05.2026 - 364.888 €
05.05.2026 - 419.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je dvosoban stan u premium zgradi BW Sena, smeštenoj na jednoj od najpoželjnijih lokacija u okviru Beograd na vodi – u prvom redu uz reku, sa otvorenim pogledom na Sava River i direktnim pristupom šetalištu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 330.000 €
13.02.2026 - 300.000 €
01.04.2026 - 290.000 €
08.05.2026 - 260.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 150.000 € na 155.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 150.000 €
08.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U novogradnji, kompleksu zgrada, nov, suncan, funkcionalan, lux stan sa dosta parking mesta oko zgrada Stan ima lep raspored, iz predsoblja se ulazi u sve prostorije u stanu, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom iz koga se izlazi na terasu, spavacu sobu i kupatilo. Stan je opremljen....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 110.000 € na 123.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 123.000 €, 68,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 110.000 €
10.05.2026 - 123.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni apartman koji je organizovan kao troiposoban stan, površinski i funkcionalno prilagođen za stanovanje. Raspored obuhvata tri odvojene prostorije, kompletno opremljenu kuhinju sa ugradnom belom tehnikom i moderno uređeno kupatilo. U cenu je uključeno i pripadajuće....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 87.000 € na 89.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 89.000 €, 42,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 87.000 €
10.05.2026 - 89.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi imamo 2.0 stan na prvom spratu zgrade na početku naselja Ledine kod Grand kafe. Zgrada sa malim brojem stanova, sa čistim ulazom i hodnicima. Nalazi se u mirnoj ulici bez javnog prevoza. Stan se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe,....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 55.000 € na 63.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 55.000 €
08.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220 m2 do 400000 eura opremljen zadnjih 7 dana porasla cena (25)
  • do 220 m2 ekskluzivan do 400000 eura opremljen porasla cena (3)
  • do 220 m2 ekskluzivan do 400000 eura opremljen zadnjih 7 dana (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>