• GoHome Professional
do 220 m2 što skuplji ekskluzivan prizemlje Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 220 m2 što skuplji ekskluzivan prizemlje Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 220 m2 što skuplji ekskluzivan prizemlje Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 220 m2 što skuplji ekskluzivan prizemlje oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 210 m2 (malo manji)
    • 230 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.440.000 €, 240,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Ekskluzivan lokal na Bulevaru Kralja Aleksandra (240 m²) - CRKVA SVETOG MARKA Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu, u srcu Bulevara Kralja Aleksandra, izdaje se prostran i reprezentativan lokal ukupne površine 240 m², idealan za različite vrste poslovanja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 1.300.000 €, 232,00 m2 cca 5600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE – Ekskluzivan lokal na Bulevaru Kralja Aleksandra (232 m²) - CRKVA SVETOG MARKA Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu, prekoputa Tašmajdana i Crkve Svetog Marka u Bulevaru Kralja Aleksandra, izdaje se prostran i reprezentativan lokal ukupne površine 232 m²,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.250.000 €, 232,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novo na tr��i��tu, idealna prilika za investitore! Ekskluzivan poslovni prostor na prodaju, sme��ten na jednoj od najprometnijih lokacija u centru Beograda, na Bulevaru kralja Aleksandra. Ovo izuzetno mesto je savr��eno za poslovanje zahvaljuju��i neposrednoj blizini gradskog prevoza,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 999.000 €, 238,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Lokal 238m Kafe Restoran Novi Sad Sajam kompleks Prodaja Lokacija: Sajam (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Namena prostora: Lokal Kvadratura: 238m2 Nivo u zgradi: Prizemlje Dodatne informacije Branka Bajića, Novogradnja Tekst oglasa 063518546 EKSKLUZIVNA PRODAJA Akcija . . .smanjena cene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 872.888 €, 172,00 m2 cca 5080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Maxis Group doo – Partner BELGRADE WATERFRONTA 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 BW KINGS PARK – Ekskluzivan penthaus sa panoramskim pogledom na Savski park 📍 Lokacija: Beograd na vodi – BW Kings Park 🏢 Sprat: 15.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 820.000 €, 160,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Bulevar kralja Aleksandra - EKSKLUZIVNA PRODAJA lokal, 160m2 (podrum 40m2), prizemlje Lokal u najprometnijem delu Bulevara kralja Aleksandra, preko puta Vukovog spomenika. Pogodan je za razne vrste delatnosti. Postoji mogućnost zadržavanja zakupca. Uknjižen.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 818.850 €, 194,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, po strukturi šestosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini centra grada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, osnovne škole i vrtića Gornju etažu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 772.500 €, 194,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetan, luksuzno opremljen dupleks stan površine 234 m², koji spaja udobnost porodičnog doma i prestiž savremenog urbanog života. Nalazi se na Sajmištu na svega nekoliko minuta hoda od centra Novog Sada, u mirnoj, ali izuzetno povezanoj zoni u blizini Bulevara oslobođenja,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 750.000 €, 234,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125276, VPR/, klima, lift, telefon, uknjižen, garaza, parking. Na prodaju ekskluzivan šestosoban dupleks stan ukupne površine 236 m²(194 m² stambenog prostora + 42 m² garaža uvezana direktno sa stanom),na prestižnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada, Futoške....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 750.000 €, 234,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125276, VPR/, klima, lift, telefon, uknjizen, garaza, parking. Na prodaju ekskluzivan sestosoban dupleks stan ukupne povrsine 236 m² (194 m² stambenog prostora + 42 m² garaza uvezana direktno sa stanom), na prestiznoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada, Futoske....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 220 m2 što skuplji ekskluzivan prizemlje (184)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.