• GoHome Professional
do 210000 eura porasla cena 1.sprat barem 60 m2 pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura porasla cena 1.sprat barem 60 m2 pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura porasla cena 1.sprat barem 60 m2 parket

  • Za upit "do 210000 eura porasla cena 1.sprat barem 60 m2 parket" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.674 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 196.194 € na 203.931 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 203.931 €, 59,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 196.194 €
05.04.2026 - 203.931 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Bez provizije za kupca. Moderan stan u srcu Novog Beograda – kvalitet, udobnost i prestiž na jednoj adresi! Na jednoj od najtraženijih lokacija Novog Beograda, u neposrednoj blizini poslovnih zgrada, tržnih centara i svih važnih sadržaja – prodaje se moderan stan od 59m2, idealan....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 135.702 € na 138.589 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.589 €, 63,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 132.815 €
08.02.2026 - 135.702 €
18.03.2026 - 138.589 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan u izgradnji, smešten na prvom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 114.000 € na 117.400 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 117.400 €, 59,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 114.000 €
22.04.2026 - 117.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u Durlanu u neposrednoj blizini Saltke kuće i pijace. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 59m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom sa odvojenom ostavom, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura porasla cena 1.sprat barem 60 m2 parket'
124.578 €
124.578 €
91.600 €
 
+7%

Promena cene sa 118.173 € na 126.051 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 126.051 €, 72,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 118.173 €
22.03.2026 - 126.051 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja u strogom centru Stare Pazove, u izgradnji, nalazi se na 1. spratu, dvostrana orijentacija - istočna i zapadna. Stan ima hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo, wc i lođu. U strogom centru, u blizini vrtića, parka i doma zdravlja. Na samo....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 123.931 € na 132.193 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 132.193 €, 76,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 123.931 €
22.03.2026 - 132.193 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja u strogom centru Stare Pazove, u izgradnji, nalazi se na 1. spratu, severno orijentisan. Lepo osvetljen stan sa dobro iskorišćenim prostorom i pogledom na park. Stan ima hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo, wc i lođu. U strogom centru,....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 130.680 € na 139.392 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 139.392 €, 80,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 130.680 €
22.03.2026 - 139.392 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja u strogom centru Stare Pazove, u izgradnji, nalazi se na 1. spratu, zapadno orijentisan. Lepo osvetljen stan sa dobro iskorišćenim prostorom. Stan ima hodnik, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, kupatilo, wc i terasu. U strogom centru, u blizini vrtića,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 120.213 € na 122.771 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 122.771 €, 56,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 117.656 €
08.02.2026 - 120.213 €
13.03.2026 - 122.771 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 148.000 € na 168.000 € dana 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 168.000 €, 102,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.12.2025 - 148.000 €
19.02.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2023.,

www.gsigma.rs

Nov trosoban stan na prvom spratu naselje Lesnina. Uknjižen na 102 m2. Komforan dnevni boravak spojen sa trpezarijom, iz trpezarije se izlazi na veću terasu, dve spavaće sobe od kojih jedna izlazi na manju terasu, kupatilo, toalet, predsoblje, odvojena kuhinja sa ostavom. Na podovima....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 148.000 € na 168.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 168.000 €, 102,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.12.2024 - 148.000 €
20.02.2026 - 168.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan nove zgrade (useljena 2021) površine 102m2 na prvom spratu. Sastoji se od hodnika koji vodi u manji toalet, dnevnog boravka sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu, odvojene kuhinje sa ostavom. Spavaći deo je odvojen i čine ga dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 151.500 € na 160.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 108,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 151.500 €
27.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana, Obilićev venac, prodaje se stan od 108m2 u tri nivoa, na odličnoj lokaciji. Sastav stana: vpr) Ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, kupatilo i ostava; suteren) velika dnevna - spavaća soba i podrumska prostorija; 1. sprat) hodnik koji povezuje....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 129.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 149.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 129.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 8)

<< <1> >>