• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan lift - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 210000 eura pogodan lift - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan lift

  • Za upit "do 210000 eura pogodan lift" pronađeno 401 nekretnina - prosečna cena 2.527 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 90.000 €, 34,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89756, PR/IV, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Fantastican apartman na nekoliko koraka od gondole! Veoma mali troskovi odrzavanja,kao investicija takodje isplativ,na raspolaganju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 89.610 €, 27,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1005201. Prodaje se jednosoban stan na desetom spratu novije zgrade sa liftom na Bulevaru Evrope. Sastoji se od prostranog, odlično osvetljenog dnevnog boravka sa francuskim balkonom, odvojene kuhinje i kupatila. Savršena prilika za izdavanje jer je u pitanju vrlo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.100 €, 23,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prijatna i funkcionalna garsonjeru na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke.Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 88.990 €, 30,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Fantastičan Jednosoban stan 32 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi na Trećem spratu,dvorišne orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi u delu Novog Sada koji je Pogodan za kvalitetan Porodičan životIstičemo....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 88.100 €, 45,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Inđiji Fantastičan Jednoiposoban stan 45 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u Novoj zgradi kvalitetne gradnje na Prvom spratu dvorišne orijentacije u delu Grada koji je Pogodan za funkcionalan Porodičan životIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prijatnu i funkcionalnu garsonjeru na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 87.550 €, 33,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam se izuzetno funkcionalan stan na vrlo popularnoj lokaciji, u blizini Novosadskog sajma. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom koja fizički može da se odvoji jer ima prirodnu ventilaciju, odvojen spavaći deo, kupatilo. Odlično održavan. Stan uvučen od gradske buke....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u Sokobanji u neposrednoj blizini Bolnice, Borića i na samo 500m2 od pešačke zone. Renoviran i odmah useljiv, pogodan i za izdavanje. Stan ima 60m2 (uknjižen 58m2), po strukturi je dvosoban, nalazi se na III. spratu (potkrovlju) zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 85.000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera na top lokaciji! Pogodno za život kao i za izdavanje. Novija gradnja, bez ulaganja. Pozovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 84.700 €, 38,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.anatnekretnine.com

Zlatibor, Titova Vila 1.5, 38m2 (knjiženo 34m2) + terasa, prizemlje, norveški radijatori, lift. Luskuzno opremljen stan, u novogradnji "Titova Vila", u sklopu stambeno-poslovnog apartmanskog kompleksa sa SPA centrom, zatvorenim bazenom i teretanom, kao i vrhunskim restoranom. Kompleks....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan kod Dif-a. Površine je 56m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade bez lifta. Stan posaeduje klasičan raspored što ga čini odličnim za stanovanje. Čine ga: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i dve terase. Na podu je parket,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 83.160 €, 84,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan sa velikom terasom 26m2 dobro stanje namesten,pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor:ordinacije,kancelarije.Dosta parking prostora oko zgrade. agencijska provizija 50% Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 83.150 €, 30,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu,dvorišne orijentacije,svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu TerasuIstičemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 83 m² u Vladetinoj ulici, na prvom spratu dobro održavane zgrade. Stan se izdaje prazan, idealan kako za život tako i kao kancelarijski prostor. Prostor se sastoji od četiri odvojene prostorije, hodnika, kupatila, toaleta, kuhinje i trpezarije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.700 €, 43,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Mirnom delu Adica Jednoiposoban stan 43 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu,dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 82.000 €, 38,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komplet opremljen stan u Novom Sadu,38m2,uknjizen 1/1,4 sprat,Novo Naselje,zgrada ima lift,uz stan ide i pripadajuca ostava,kao i biciklana. Stan ima odvojenu kuhinju,dnevnu sobu i malu spavacu. Iznad stana je prazan tavanski prostor pogodan za prosirenje.U cenu je uračunata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se PET FRIENDLY lux namešten četvorosoban stan na IV spratu sa liftom od 100m2 na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari u ulici Veselina Masleše u blizini Lidla,škole,vrtića,kafića.Stan se satoji od velikog dnevnog boravka iz koje ima izlaz na terasu sa kuhinjom ograđenom šankom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115550, NPR/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, može zamena(), pogodan za pp, Adaptibilanu u 3, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan u novogradnji u mirnom delu Žarkova. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je jednoiposoban stan kod Doma zdravlja. Površine je 40m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Na podu je parket, stolarija je PVC profila, grejanje je centralno. Stan je u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 79.310 €, 48,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan na prodaju sa uknjiženih 48 m2, izmereno realnih 50 m2, u veoma kvalitetnim zgradama od fasadne cigle. Stan poseduje klima uređaj, terasu i veoma je pogodan za pregrađivanje i pravljenje rasporeda kakav kupac želi. Zgrada poseduje lift i tehničku zaštitu (video nadzor....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 79.000 €, 33,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan, potpuno namešten, neuseljavan stan u novoizgrađenoj zgradi, 400m od samog centra Zlatibora. Uknjižen na 33m2 plus 19m2 pripadajuće terase. Lak i brz pristup centru i svim infrastrukturnim sadržajima a opet dovoljno udaljen od gužve da bi vlasniku ili korisniku pružio....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 33,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 78.350 €, 27,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna garsonjera u novogradnji u zgradi vrhunskog kvaliteta od pouzdanog investitora. Pogodan kako za zivot tako i za izdavanje. Prvoklasni materijali se koriste prilikom gradnje,a tako i zavrsna oprema koja se ugradjuje. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 78.280 €, 24,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja / Zamena – Moderna Garsonjera 24 m² – Nova Detelinara, Novi Sad *Nova Detelinara, Novi Sad *Površina: 24 m² *Sprat: 2. sprat (zgrada sa liftom) *Grejanje: Centralno *Status: Potpuno nameštena, odmah useljiva *Balkon: Francuski balkon *Mogućnost zamene: Zamena za stan u Petrovaradinu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cukaricka padina, Radnicka, 1.5 (izvorno 1.0), 26 m2, bez terase, VPR od VPR, eg (na cvrsto gorivo), bez lifta, ktv, internet, klima, uknjizen na 26 m2, starogradnja iz 1898. godine. Stan u staroj kuci sa samo 2 mala stana, na dobroj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 77.900 €, 82,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija zgrada. Stan je namešten pogodan za porodice, ali je moguće izdati i kao poslovni prostor. Cena 950 evra + pdv, Depozit obavezan Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.250 €, 83,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju trosoban stan u Somboru, na Selenči u blizini samoposluge, parka, osnovne škole "Dositej Obradović" i osnovne škole "Avram Mrazović". -Površina stana je 83 m2, stan se nalazi na 8. spratu u zgradi koja poseduje lift (poslednji sprat). -Stan je dvostrano orjentisan i poseduje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 77.000 €, 31,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan od 31 m2, sa dnevnom sobom koja je spojena sa kuhinjom. Lokacija idealna, u blizini kružnog toka, blizina centra, vrtića, škole, marketa. Zgrada poseduje lift. Pogodan je i za izdavanje. Nalazi se na 2. spratu. Cena iznosi 77.000€. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.600 €, 29,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*KUPITE STAN IZ SNOVA*Prodajemo u Pogodnom delu Novog Sada Odličnu Garsonjeru 29 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJI.Stan se nalazi na Drugom Spratu dvorišne orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi i koji je pogodan za kvalitetan Porodičan životIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 75.400 €, 58,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122560, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u novoizgrađenoj zgradi u sklopu elitnog naselja Beograd na vodi. Čitav kompleks kome pripada zgrada BW Lumia, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 2, 75.000 €, 25,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

1.0, 25m2, EG, lift, PR/IV, telefon, interfo. Legalizacija. Potpuno renovirana i moderno uređena garsonjera • Zaseban ulaz za potpunu privatnost • Kompletno opremljena: kuhinja, frižider, šporet, veš mašina, TV, klima • Udoban krevet i sav nameštaj za prijatan boravak 📍 Lokacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 75.000 €, 75,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116646, I/V, klima, lift, francuski balkon, salonski, terasa, renoviran, ulaz mermerni, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, idealno pozicioniran između....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban RENOVIRAN, 88m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 74.260 €, 28,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan na Avijaciji, površine 28m2. Stan ima funkcionalan raspored prostorija i pogodan je za život ili izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt: 021/2215101i 064/8033305 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 72.424 €, 28,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednoiposoban stan od 28m2 u Novom Sadu, naselje podbara. Stan se nalazi na drugom spratu bez lifta. Funkcionalnog je rasporeda i pogodan kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Grejanje je na struju. Cena stana: - 72.420e za gotovinsko plaćanje - 74460e....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 72.100 €, 22,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.0 stan u NOVOM SADU,SAJMIŠTE,površine 22m2.Prodaje se namešten,veoma je pogodan i za izdavanje.Nalazi se na lokacijI koja je veoma tražena a u blizini svih sadržaja za život. Odlično povezan sa ostalim delovima grada. Vredi pozvati i pogledati stan. Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 72.000 €, 77,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u Mikronaselju u Kikindi, mirnom delu grada, punom zelenila. Stan se nalazi na trećem spratu, bez lifta. Veoma pogodan za porodice sa ili bez dece. U blizini škole i vrtića. Kontakt: +38166/6555-755 Biljana Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 70.900 €, 37,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor. Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 70.200 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namesten stan Beograd na vodi , zgrada Verde. Parking mesto ukljuceno u cenu. Infostan 7000 rsd. Visina plafona 2,7m. Pogodan za poslovne namene , cena u tom slucaju 1500€. Kućni ljubimći nisu dozvoljeni. Na duži vremenski perio. Prostorije : kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122763, I/XXII, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum. Izdaje se u BW zgrada Verde potpuno namesten i potpuno nov stan 55m2 sa 1 garaznim mestom i pogledom na bulevar Vudro Vilsona pogodno za stambeni i kancelarijko poslovni prostor. Više....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban prazan stan, koji je pogodan za poslovni prostor. Na slikama je stan opremljen ali se izdaje prazan. Mesečni troškovi su oko 12000 dinara. Prostorije: predsoblje, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 69.500 €, 32,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1194 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742 Na prodaju lep i funkcionalan apartman, uknjižen 1/1 i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Zgrada poseduje lift, skijasnicu, kao i pripadajuće parking mesto sa rampom. Dodatnu vrednost daje....