• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan barem 60 m2 do 835 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura pogodan barem 60 m2 do 835 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan barem 60 m2 do 835 eura/m2 lift

  • Za upit "do 210000 eura pogodan barem 60 m2 do 835 eura/m2 lift" pronađeno 28 nekretnina - prosečna cena 683 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 56000 eura
    • do 70000 eura (prosečna cena)
    • do 84000 eura
    • do 700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 155.000 €, 222,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118598, SUT/, kancelarija. uknjizen poslovni prostor u suterenu zgrade na odlicnoj lokaciji u Vojvode Stepe 353 na Trosarini. Povrsina prostora je 222 m2, u sivoj fazi je, tako da kupac moze da ga privede nameni po zelji. Prostor ima prilaz iz Vojvode Stepe, kao i prilaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se PET FRIENDLY lux namešten četvorosoban stan na IV spratu sa liftom od 100m2 na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari u ulici Veselina Masleše u blizini Lidla,škole,vrtića,kafića.Stan se satoji od velikog dnevnog boravka iz koje ima izlaz na terasu sa kuhinjom ograđenom šankom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.400 €, 123,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114303, XI/XII, dupleks, klima, lift, terasa, novogradnja, pogodan za pp. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 100% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura pogodan barem 60 m2 do 835 eura/m2 lift'
63.000 €
63.000 €
59.900 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan za izdavanje na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Nemačke ambasade u ulici Kneza Miloša. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor namenjen tihoj delatnosti (kozmetički salon, agencija, advokatska kancelarija i sl.). Stan gleda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet renoviran namešten trosoban stan opremljen novijim stvarima na na odličnoj lokaciji na Limanu III u blizini limanske ambulante,izdaje se za ne pušače,bez kućnih ljubimaca,pogodno za porodice i studente,useljivo odmah. Cena 750 evra,plus depozit. Vesna 0643281911....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 9189785 - Izdaje se polu namešten stan u Starom gradu blizu Spensa, Suda i Dnava. Stan je pogodan za stanovanje a može se koristiti i u poslovne svrhe. Sadrži tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju. Prvi sprat, lift, terasa. Postoji parking mesto....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 42.000 €, 56,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Konjarnik. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade u novogradnji sa liftom. Površine je 56m2 i nov je i neuseljavan stan, izuzetno pogodan i kao kancelarijski prostor. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban RENOVIRAN, 88m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Zemunu sa 2 spavaće sobe, u ulici Jovana Ljubinkovića Pube, blizu Novogradske, sa velikim dnevnim boravkom i zastakljenom terasom. Prethodno živeli samo vlasnici stana, stan u odličnom stanju. Na 10 minuta pešaka od centra Zemuna i keja. U blizini autobuskih stanica, Idee i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, renoviran, stan u samom centru grada, na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom i interfonom. Stan se izdaje prazan sa opremljenom kuhinjom i kupatilom ali postoji mogućnost dogovora i opremanja sa drugim nameštajem. Prostorije: predsoblje, tri odvojene sobe, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 65.800 €, 94,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov četvorosoban stan sa opremljenom kuhinjom pogodan za višečlanu porodicu. Takodje stan se može koristiti i kao kancelarijski prostor za firme Struktura stana:Hodnik,dnevna soba sa kuhinjom,tri spavaće sobe,kupatilo,toalet,velika terasa celom dužinom stana. Centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.400 €, 92,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonski stan da dvoje ulaznih vrata, veliki, prostran,trostrano orijentisan,u srcu Vračara. Fakulteti u blizini: ETF,Mašinski,Pravni. Nalazi se na uglu Beogradske i Krunske. Glavne dve sobe gledaju na Krunsku. Zgrada ima lift i na prvom spratu su 2 stana,ima klimu. Stan je komforan,blizina....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića, u blzini Delte. Površine je 80m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Prostor je veoma komforan, trosobne strukture i sastoji se iz tri prostorije, kuhinje, kupatila, dve terse i lođe.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Bulevaru Oslobođenja – idealan za IT sektor ili kombinaciju stanovanja i rada Izdaje se prostran i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Pogodan je za IT kompanije, timove ili pojedince koji žele da spoje životni i radni prostor. Stan se nalazi u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, prazan, trosoban stan 65m2 u širem centru grada, Vojvode Šupljikca ulica br. 31, 2. sprat bez lifta. Stan ima klasičan raspored - iz hodnika u sve prostgorije. Tri sobe, odvojena kuhinja, kupatilo, terasa. Klima će biti. Pogodan za stanovanje kao i za poslovni prostor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 34.650 €, 63,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno i veoma opremljen dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena novim i modernim uredjajima (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove), a kupatilo takodje ima ves masinu, ugradjena je i klima. Stan je izradjen od najkvalitetnijih materijala, svetao je i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 58.000 €, 116,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor četvorosobne strukture na Paliluli sa prelepim pogledom na grad. Površine je 116m2, nalazi se na III spratu novije stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, četiri prostorije, odvojene kuhinje, dvojenog wc-, kupatila i dve terase. Prostor....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 58.000 €, 116,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se četvorosoban nenamešten stan na Paliluli sa prelepim pogledom na grad. Površine je 116m2, nalazi se na III spratu novije stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, 3 spavaće sobe, kupatila, odvojenog wc-a i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Bloka 70, preko puta Male Piramide, nalazi se svetao i funkcionalan dvosoban stan od 55 kvadrata koji odiše urednošću i toplinom doma. Raspored je osmišljen tako da pruža komfor u svakom kutku – dve sobe, trpezarija sa kuhinjom, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom i lođa čine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, ulica Jurija Gagarina, 2.0 stan , 8/9, površine 55 m2, u bloku 70 preko puta Male Piramide, dvosoban po strukturi, dnevna soba, spavaća, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lođa, kompletno opremljen što uključuje: nameštaj, security ulazna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, SRBOBRAN, 226.600 €, 553,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor se nalazi u Srbobranu na putu za Becej. Izuzetan geografski polozaj sto omogucuje razne delatnosti. Srbobran je u srcu Backe, u njemu se ukrstaju putevi Novi Sad-Subotica, sa putem Vrbas-Becej. Trgoauto doo je udaljen od auto puta 6 km. Velicina objekta 553 m2. Pogodan....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 159.650 €, 435,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veća nekretnina novije gradnje u Žablju na odličnoj lokaciji sa bezbroj mogućnosti +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045201 , Žabalj, Centar . Prodajemo odlićnu , veliku nekretninu od 435 P+I +Po , na parceli od 1200m2 . Nekretnina je završena u konstruktivnom smislu, uvedena struja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 26)

<< <1> >>