• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan 70 m2 duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura pogodan 70 m2 duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan 70 m2 duplex

  • Za upit "do 210000 eura pogodan 70 m2 duplex" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 2.404 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 194.670 €, 68,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno atraktivan trosoban duplex stan na Grbavici, smešten na trećem spratu stambene zgrade. Stan se nalazi na jednoj od najpoželjnijih gradskih lokacija, u mirnoj ulici, a u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja potrebnih za svakodnevni život, uključujući škole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 135.000 €, 67,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

ZA SVE INFORMACIJE POZOVITE 0641270550 NIJE POGODNO ZA KREDITNE KUPCE; Stari grad, Donji Dorćol - Budimska; U ponudi je duplex od 67m2 (uknjižen donji nivo od 33m2+tavan 34m2) koji može da funkcioniše i kao dva odvojena stana (dve kuhinje, dva kupatila); Grejanje na struju (TA peći),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 137.250 €, 65,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2023.,

www.indomio.rs

Fenomenalan duplex na veoma atraktivnoj lokaciji. Dvorišno orjentisan tako da nema buke. Na donjem nivou kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, kupatilo sa ležećom kadom i prostrana spavaća soba. Na gornjem nivou nalaze se dve manje spavaće sobe, stepenice su zidane. Stan se prodaje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura pogodan 70 m2 duplex'
149.900 €
149.900 €
 
-8%

Promena cene sa 250.000 € na 229.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 299.000 €
13.05.2026 - 250.000 €
15.05.2026 - 229.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veoma interesantna nekretnina, Trosoban stan od 72m2 na tri etaže, funkcionalan, prostran i svetao, dvostrano orijentisan, moderno i kvalitetno opremljen. Prostorije: prizemlje: ulazni deo sa hodnikom i kupatilom; prvi nivo: veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 170.980 €, 71,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban dupleks stan na Grbavici uknjižene površine 71 m² a podne površine 90 m2 Stan se nalazi u zgradi sa liftom i pogodan je za porodice ili parove. Stan je funkcionalno raspoređen i sastoji se od kuhinje velike dnevne sobe trpezarije dva kupatila i dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 67,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan duplex na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu! Pogodan je za porodičan život, ulično orijentisan i bez većih ulaganja! U neposrednoj blizini je sve što je potrebno i neophodno za život, razni marketi, kafići, piljare, kao i blizina autobuske stanice!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CERAK - DUPLEX UKNJIŽEN, POGODAN ZA ADAPTACIJU! Cena: 150000€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 75m2 Struktura: dupleks koji se sastoji od: - ulaznog hodnika - dnevnog boravka - kuhinje - trpezarije - dve spavaće sobe - dva kupatila - dve terase OPIS: Na prodaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 169.950 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se moderan duplex stan površine 64 m², smešten u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavica. Stan se nalazi u novijoj zgradi, odlične gradnje, u mirnom i porodičnom okruženju. Stan je izuzetno funkcionalan, sa odličnim rasporedom prostorija i puno prirodnog svetla.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 5)

<< <1> >>