• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan 60 m2 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura pogodan 60 m2 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan 60 m2 3.sprat

  • Za upit "do 210000 eura pogodan 60 m2 3.sprat" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 3.014 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-1%

Promena cene sa 220.720 € na 218.015 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 218.015 €, 62,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 220.720 €
10.05.2026 - 218.015 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan broj 14 u izgradnji, površine 62 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom,dve udobne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Autentičan svetao, trostrano orijentisan dupleks na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u blizini gradskog prevoza, prodavnica, škola, vrtića, bolnice i svih neopodnih sadržaja za kvalitetan život. Stan se nalazi u starijoj zgradi, renoviran je pre 4 godine, zamenjene su sve vodovodne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.000 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1057670 - Uknjižen LUX dvosoban stan na Grbavici u kvalitetnoj gradnji. Prodaje se komplet namešten. Pogodan za izdavanje, treći sprat, terasa, mogućnost kupovine garaže. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura pogodan 60 m2 3.sprat'
230.000 €
149.000 €
124.850 €
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 204.000 €, 60,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, dvoiposoban stan na trećem spratu od šest, u dobro održavanoj stambenoj zgradi na Južnom bulevaru. Sastaoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Orijentisan dvorišno, osunčan tokom čitavog dana, pogodan....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 162.000 €, 57,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan dvosoban stan od 57 m2 korisne površine u ulici Ratka Mitrovića na Čukarici (Filmski Grad). Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, lodja/terasa, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, spavaća soba i podrum....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 104.000 €, 64,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan u naselju Medaković na Voždovcu u neposrednoj blizini okretnice 30ice. Nalazi se na trećem spratu od pet, bez lifta. Stan je u izvornom stanju, dosta očuvan sa PVC stolarijom i terasom u čitavoj dužini stana, pa se na nju može pristupiti kako iz dnevne tako i iz spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 221.574 €, 65,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi su dvoiposobni stanovi u novogradnji na Paliluli, u mirnoj i atraktivnoj zoni Bogoslovije i Omladinskog stadiona. Objekat je u izgradnji, manjeg formata i namenjen isključivo stanovanju, sa ukupno 18 stambenih jedinica, projektovan kao boutique stambena zgrada sa naglaskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 140.000 €, 55,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan na trećem spratu od tri sprata, u sjajnoj o kolini sa dosta zelenila. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (open space), spavaće sobe, kupatila i velike terase koja se pruža u čitavoj dužini stana, kojoj se može pristupiti....