• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan što skuplji Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura pogodan što skuplji Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan što skuplji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 210000 eura pogodan što skuplji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, LESKOVAC, 180.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE PARCELA POVRŠINE 99 ARI, NA ULAZU U LESKOVAC, KOD PETLJE,PREKO PUTA MOTELA ATINE. ZEMLJIŠTE JE U GRAĐEVINSKOM PODRUČJU, POGODNO ZA RAZNE DELATNOSTI. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 230.000 €, 75,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2025.,

www.feniks.rs

U prilici smo da vam ponudimo lep lokal sa velikim izlogom, koji je orijentisan ka ulici Vojvode Stepe. Lokal ima dva mokra čvora i dvostrano je orijentisan. Sastoji se iz dva dela koji su spojeni u jednu celinu. Pogodan za razne delatnosti. Jedan deo je 42m2 uknjižen je kao lokal,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 230.000 €, 50,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odičan dvosoban stan čija adresa je Maksima Gorkog ali je ceo stan okrenut suprotno od ulice, ka mirnim dvorištima i sa lepim pogledom. Zgrada poseduje lift i priključena je na gradsko centralno grejanje, kao i dvorište za parkiranje stanara. Stan je pravi dvosoban, trostran, sa ulaskom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 230.000 €, 50,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Trg Nikole Pašića - Kosovska lokal, 50m2, prizemlje, CG, klima U ponudi lokal na odličnoj lokaciji, u centru grada, u neposrednoj blizini Trga Nikole Pašića, Skupštine i Terazija. Kompletno je sređen i ne iziskuje nikakva dodatna ulaganja. Sastoji se od dve etaže - prizemlja....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 243.200 €
07.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju potpuno renoviran trosoban stan u Bloku 62, u ulici Dušana Vukasovića – idealan izbor za porodičan život u mirnom i dobro povezanom delu Novog Beograda. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno četiri, u uredno održavanoj zgradi novije gradnje (2002), bez lifta. Zahvaljujući....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 230.000 €, 150,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan poslovni prostor na Vašarištu od 150m2 u blizini pošte. Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija u moderno projektovanom stambeno poslovnom kompleksu. Prostor je sređen sa jednim mokrim čvorom i mogućnošću prilaska kamiona za utovar ili istovar robe.Pogodno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 230.000 €, 400,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

EDIT NEKRETNINE / PRODAJA U ponudi je stambeni objekat-kuća ukupne površine 328 m², sa dodatnom pomoćnom zgradom od 72 m², smešten na uređenom placu sa popločanim dvorištem. Nekretnina se nalazi na lokaciji koja beleži kontinuiran rast i predstavlja investicionu priliku u zoni intenzivnog....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 230.000 €, 250,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća na Prodaju !. Novi Sad, Subotička ulica, odlična ponuda .. Porodična kuća Pr+Pk, uknjizeno ukupno 250m , sa odvojene tri stambene jedinice, dve u prizemlju i jedna u potkrovlju, pogodno za veću porodicu ili za kancelarije, razne ordinacije, firme i sl., + nusprostorije, garaza,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116750, VI/VI, dupleks, klima, lift, telefon, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi predstavljamo lux renoviran stan u centru Žarkova sa odličnom infrastrukturom . Stan je....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 56571, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, uknjižen, podrum, cela. Stan na ekskluzivnoj lokaciji, ušuškan u srcu grada, u neposrednoj blizini pešačke zone, a nadomak obrazovnih i kulturnih ustanova, trgovinskih radnji, restorana, vrtića, škole. Odličan za....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 210000 eura pogodan što skuplji (6484)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>