• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan što skuplji 60 m2 opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura pogodan što skuplji 60 m2 opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan što skuplji 60 m2 opremljen

  • Za upit "do 210000 eura pogodan što skuplji 60 m2 opremljen" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 2.212 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 229.000 €, 65,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi sjajan stan na NOVOM BEOGRADU! Stan je renoviran, kompletno opremljen i odmah useljiv. Zgrada na idealnoj poziciji, u blizini Arene. U okolini zgrade se nalaze parkovi, vrtići, autobuska stanica, brojni restorani, Arena, poslovni komplex,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na Bežanijskoj kosi 3. Stan je funkcionalan, sa predsobljem, kuhinjom, dve spavaće sobe, velikom dnevnom sobom i kupatilom. Poseduje podrum veličine oko 8 kvadratnih metara. Nalazi na petom spratu zgrade opremljene liftom. Opremljen je centralnim grejanjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 217.690 €, 61,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi na jednoj od najtrazenijih lokacija u Beogradu,u mirnoj ulici Stan je svetao,sa odlicnim rasporedom prostorija,opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i sanitarijom.Kvalitet gradnje i zavrsne obrade ke na visokom nivou! Stan je pogodan kako za porodicno stanovanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura pogodan što skuplji 60 m2 opremljen'
129.800 €
103.000 €
198.790 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 65, 202.279 €, 56,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna investicija, lokal u prizemlju sa velikim izlozima i pripadajućim otvorenim delom ispred lokala. Pogodan je za sve delatnosti. Nalazi se u stambeno-poslovnom kompleksu Savada 2, na najtraženijoj lokaciji Novog Beograda. Lokacija je sa velikom frekvencijom prolaznika. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108731, V/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se lep dvosoban stan u ulici Dr Ivana Ribara kompletno renoviran. Prodaje se kompletno opremljen. Nisu potrebna ulaganja. Stan se nalazi u blizini vrtica, skole, autobuske stanice, Auto puta Milos Veliki Pogodan za zivot,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 186.780 €, 62,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan, u prelepoj zgradi niske spratnosti. Korišćeni su vrhunski materijali, a enterijer je uređen moderno i funkcionalno. 2.5, 62.26m2, terasa, EG, podno grejanje, lift, telefon, interfon. Građevinska dozvola. ️ Karakteristike stana * Trosoban stan sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 175.200 €, 63,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 8000147. Prodaje se kompletno opremljen ulični lokal (63m2) pogodan za kancelarijski prostor, za mirne delatnosti, kod Socijalnog. Sastoji se od 40m2 kancelarijskog prostora na prizemlju i 20m2 u suterenu. Za više informacija i prezentaciju lokala uživo, pozovite....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 168.300 € na 175.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 168.300 €
24.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar oslobođenja. Ova nekretnina predstavlja vrhunsku ponudu u kategoriji prodaja stanova Novi Sad, idealna kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Stan je kompletno renoviran....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 160.000 €, 56,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nov, kompletno namešten stan u lux novogradnji u na Cvetanovoj Ćupriji, ul Svetozara Radojčića, u neposrednoj blizini autobuske i trolejbuske okretnice, marketa, škola i vrtića, te pogodan za porodično stanovanje, koliko i za izdavanje. Površine 57 m², dosta svetao i vrlo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 159.000 €, 64,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaji odličan,konforan,renoviran 2.0 stan,pogodan za stanovanje porodice.Stan ima 64m2 i nalazi se na drugom spratu u održavanoj vojnoj zgradi sa fasadnom ciglom.Stan je kompletno namešten i opremljen kvalitetnim stvarima i belom tehnikom. Sastoji se od velikog dnevnog boravka,kuhinje,trpezarije,spavaće....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 164.800 € na 154.500 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 63,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.08.2025 - 175.200 €
21.11.2025 - 164.800 €
25.03.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČAN ULIČNI LOKAL, SOCIJALNO--- Agencijska šifra: 8000147. Prodaje se kompletno opremljen ulični lokal (63m2) pogodan za kancelarijski prostor, za mirne delatnosti, kod Socijalnog. Sastoji se od 40m2 kancelarijskog prostora na prizemlju i 20m2 u suterenu.  Za....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.350 € na 144.200 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 144.200 €, 59,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 149.350 €
29.04.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan dvoiposoban stan koji se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, dečije sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je kompletno renoviran: vodovodna instalacija, strujna instalacija, tabla sa osiguračima i TV tabla radi konfigurabilnosti, parket je hoblovan ili nov (tarket),....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 145.000 € na 140.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 140.000 €, 59,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 145.000 €
01.05.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102055, cena nekretnine je 140.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 59 m2, dvoiposoban, peti sprat ( ne i poslednji). Idealno iskorišćenih 59 m2. Stan kompletno renoviran, odmah spreman za useljenje. Sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, decje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Moderan, odmah useljiv stan u novogradnji. - Kompletna dokumentacija. - Upotrebna dozvola ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. - Potpuno izgrađen objekat. - Bez dodatnih ulaganja. - Izuzetan kvalitet! - Moguć povraćaj PDV-a za kupce prve nekretnine. . - Pogodan za život ili izdavanje. - Svetla....

 
 
 
  Poslovni prostor, PADINSKA SKELA, 130.000 €, 58,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan poslovan prostor u kompleksu Dunavske terase, u prizemlju gde se nalaze i drugi poslovni prostori, tako da je pogodan za različite delatnosti. Lokal je otvorenog tipa, luksuzno opremljen, moguće je preurediti ga po želji. Ima malu kuhinju i toalet. Ukupna površina....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 129.800 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se veoma atraktivan apartman na Zlatiboru, u zgradi iznad restorana Gondola, u neposrednoj blizini početne stanice Gold Gondole. Lokacija je jedna od najtraženijih na planini – centar Zlatibora, restorani, sadržaji za turiste, Avantura park i šetališta su na dohvat ruke. Dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 8081255. NOVI SAD, BULEVAR, LOKAL, 63m2. Oglašavamo prodaju uličnog lokala u dva nivoa površine 33m2 u donjoj etaži, i 30m2 na galeriji koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji - u blizini Futoške pijace. Lokal je ulični i ima izlog. Kuhinja i kupatilo su potpuno opremljeni. Prostor....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 118.450 € na 113.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 57,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 118.450 €
01.05.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan ukupne površine 57 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Nove Detelinare, u neposrednoj blizini pijace, marketa i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se nalazi u potkrovlju, funkcionalnog rasporeda na dva nivoa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 104.330 €, 58,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan pogodan za porodično stanovanje. Nalazi se na I spratu stambene zgrade u izgradnji. Raspored prostroija: dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Veoma lep raspored. Stanovi su energetski efikasni, toplotno i zvučno izolovani,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 103.930 €, 58,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 95.000 €, 55,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan od 55m2 u suterenu novije zgrade na Telepu a u blizini Bulevara. Prodaje se opremljen izuzev TV-a. Grejanje centralno sa kalorimetrima. Pogodan za stanovanje , kancelariju, ordinaciju.. Uknjižen bez tereta. U oglašenu cenu je uračunata posredniča naknada u iznosu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 75.400 €, 58,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121392, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u novoizgrađenoj zgradi u sklopu elitnog naselja Beograd na vodi. Čitav kompleks kome pripada zgrada BW Lumia, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Paraćinu, pogodan kako za porodičan život, tako i kao investicija. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, svetle spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 42.000 €, 56,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Konjarnik. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade u novogradnji sa liftom. Površine je 56m2 i nov je i neuseljavan stan, izuzetno pogodan i kao kancelarijski prostor. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 37.200 €, 62,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman II - Kompletno namešten, renoviran, komforan dvosoban stan. Lepa, mirna, a atraktivna lokacija. Puno zelenila, uvučeno od gradske buke i saobraćaja. Nalazi se na I spratu, veoma je komforan. Čine ga prostorije sledećeh rasporeda: dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 34.650 €, 63,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno i veoma opremljen dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena novim i modernim uredjajima (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove), a kupatilo takodje ima ves masinu, ugradjena je i klima. Stan je izradjen od najkvalitetnijih materijala, svetao je i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 31.500 €, 63,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra:9103424. Izdaje se kompletno opremljen ulični lokal (63m2) pogodan za kancelarijski prostor, za mirne delatnosti, kod Socijalnog. Sastoji se od 40m2 kancelarijskog prostora na prizemlju i 20m2 u suterenu. Lokal je useljiv od 01.08.2025. godine. Potreban je depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Bloka 70, preko puta Male Piramide, nalazi se svetao i funkcionalan dvosoban stan od 55 kvadrata koji odiše urednošću i toplinom doma. Raspored je osmišljen tako da pruža komfor u svakom kutku – dve sobe, trpezarija sa kuhinjom, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom i lođa čine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 27.500 €, 55,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 70, ulica Jurija Gagarina, 2.0 stan , 8/9, površine 55 m2, u bloku 70 preko puta Male Piramide, dvosoban po strukturi, dnevna soba, spavaća, trpezarija + kuhinja, hodnik, ostava, kupatilo sa toaletom, lođa, kompletno opremljen što uključuje: nameštaj, security ulazna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 29)

<< <1> >>