• GoHome Professional
do 210000 eura pogodan što skuplji 2.sprat 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 210000 eura pogodan što skuplji 2.sprat 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura pogodan što skuplji 2.sprat 40 m2

  • Za upit "do 210000 eura pogodan što skuplji 2.sprat 40 m2" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 3.008 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 41,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju izuzetno svetao i funkcionalan stan na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu, u blizini Fontane i IX beogradskoj gimnaziji. Stan se nalazi na drugom spratu, od ukupno 8 u urednoj i dobro održavanoj zgradi sa liftom. Jugoistočno je orijentisan, sa prelepim pogledom na park,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjižen, stambena zgrada. Ovaj šarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestižnoj lokaciji u blizini Čuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namešten. Stan je stvarne površine 37 m², dok je uknjiženo 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namesten. Stan je stvarne povrsine 37 m², dok je uknjizeno 17 m². Sastoji se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 210000 eura pogodan što skuplji 2.sprat 40 m2'
120.000 €
120.000 €
129.780 €
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 137.505 €, 38,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA PODBARI---Agencijska šifra: 1007942. Prodaje se kompletno namešten, funkcionalan jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom. Smešten je u mirnom delu Podbare, nekoliko minuta lagane šetnje do Keja. Stan je idealnog rasporeda i....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 126.000 € na 125.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 125.000 €, 43,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 126.000 €
14.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053643, NOVA DETELINARA, DVOSOBAN , 43M2 Na prodaju dvosoban stan na Novoj Detelinari, u mirnoj i traženoj Cankarevoj ulici. Stan se odlikuje idealnim rasporedom prostorija, iz prostranog hodnika se ulazi u sve prostorije, što omogućava maksimalnu funkcionalnost i komfor. Prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 123.600 €, 40,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1006048 Prodaje se odličan dvosoban stan na 2.spratu novije zgrade na top lokaciji, između Bulevara oslobođenja i Sajma. Idealnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Pogodan kako za život, tako i za izdavanje. Uknjižen 1/1. Pozovite! Berza nekretnine,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan na prodaju – Mirijevo I, Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine, na izuzetnoj lokaciji u naselju Mirijevo I, opština Zvezdara. Stan ima direktnu orijentaciju ka Mirijevskom bulevaru,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 119.000 €, 37,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac - Vojvode Vlahovića 1. 5, 37m2 (terasa 2m2), 2/3, EG, telefon, interfon U ponudi odličan i funkcionalan jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade novije gradnje. Zgrada je uredna i održavana, na dobroj poziciji. Izuzetno svetao stan, dvostrane orijentacije sa terasom. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.500 €, 43,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredan, potpuno nov i luksuzan apartman u vili "Montagna", dvosobne strukture, na najlepšoj poziciji Zlatibora. U neposrednoj blizini hotela "Mona" i na 200m do jezera i centra Zlatibora. Izuzetna pozicija, nadohvat svih komercijalno-uslužnih sadržaja, restorana, kafeterija, brze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 82.700 €, 43,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Mirnom delu Adica Jednoiposoban stan 43 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu,dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 71.000 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119761, II/III, klima, telefon, terasa, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je stan u mirnoj ulici na Belim vodama, Zarkovo. Stan se nalazi na drugom spratu. Od prostorija poseduje predsoblje, dnevnu sobu sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 71.000 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119761, II/III, klima, telefon, terasa, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je stan u mirnoj ulici na Belim vodama, Žarkovo. Stan se nalazi na drugom spratu. Od prostorija poseduje predsoblje, dnevnu sobu sa kuhinjom,....